Menu

Інформаційно-консультаційний центр

Шановні споживачі електричної енергії!

З метою формування прозорого інформаційного середовища з питань електропостачання, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії та сприяння ефективному її використанню в ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі - Товариство) було створено Інформаційно-консультаційний центр (далі - ІКЦ).

ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб - підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання суперечних питань, які виникли між Товариством та заявниками. 
Основними завданнями ІКЦ є:
- інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування. 
- надання інформації та консультацій заявникам з питань щодо якості електричної енергії, послуг, пов'язаних з її постачанням, цін (тарифів), порядку оплати за надані послуги, умов та режимів споживання електричної енергії тощо. 
- розв'язання суперечностей та конфліктних ситуацій, які виникають між Товариством та заявниками. 
- листування зі споживачами електричної енергії, підприємствами, органами виконавчої влади, організаціями та іншими установами з питань, які належать до повноважень ІКЦ. 
 Інформаційно-консультаційні послуги надаються на безоплатній основі. 
Для отримання консультації ви можете звернутися до фахівців ІКЦ будь-яким зручним для вас способом:
- особисто за адресою: м. Старобільськ, пл. Базарна, 23а, кімн. 3.4;
- письмово за адресою: 92702, Старобільськ, вул. Горького, 123;

- за телефоном: (06461) 2-43-87;

- електронною поштою: ikc@en.lg.ua

 Для вирішення спірних питань, які виникають між Товариством та споживачами, кожного місяця проводяться засідання Комісії ІКЦ за участю представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики та комунальних послуг, інспекції Держенергонагляду в Луганській області та Товариства.

 

Графік роботи:

Понеділок – П’ятниця:

 

з 7:30 до 16:30

Перерва:

з 11:30 до 12:30

Вихідні:

Субота, Неділя

 

Також ви можете скористатися скористатися цією формою зворотного зв'язку, щоб задати питання спеціалістам Інформаційно-консультаційного центру.

Вгору