Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Учбовий центр

Учбовий центр є структурним підрозділом дирекції управління персоналом ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

Основним завданням УЦ є підтримка на необхідному рівні професійної компетенції і майстерності, забезпечення постійної готовності до виконання робіт з найвищими результатами працівників ТОВ «ЛЕО» шляхом регулярного їх навчання.

Навчання здійснюється на основі спільно підготовлених і розроблених зі службами і відділами ТОВ «ЛЕО» програм і навчальних планів навчання робітників і фахівців за наступними напрямками:

- технічний - експлуатація та ремонт електричного обладнання підстанцій, ліній електропередачі і розподільних пристроїв;

- енергозбутовий - поставка електроенергії споживачам і розрахунки за неї, укладання договорів;

- охорона праці при виконанні робіт в електроустановках.

Всього в учбовому центрі навчають 17 робітничими спеціальностями і 12 інженерно-технічним напрямам. Серед висококваліфікованих фахівців щорічно проводиться конкурс на звання «Кращий працівник за професією».

Завдяки постійній увазі керівництва компанії і вирішення питань фінансування в навчальному центрі працюють 3 спеціалізовані класи - охорони праці, комп'ютерний клас і клас теоретичної підготовки, обладнані навчальними посібниками, стендами, тренажерами і ПЕОМ, а також збудований тренувальний полігон діючого електрообладнання напругою від 0,4 до 35 кВ, на якому виконуються практичні роботи з підготовки персоналу.

Лекції для слухачів курсів проводять фахівці та керівники відділів і служб апарату управління, що мають достатній теоретичний і практичний досвід роботи в електричних мережах. Крім лекційної форми навчання проводяться різного виду тестування, семінари-тренінги, практичні заняття на стендах-тренажерах.

Середньорічна чисельність персоналу, що проходить навчання, становить 500 - 600 чоловік.

З початку проведення АТО і по теперішній час навчання персоналу в УЦ практично не проводилося, винятком були дні Охорони праці, які проводилися щомісяця. Організовувалися виїзні семінари, пов’язані з поточними питаннями виробничої діяльності та експлуатації електрообладнання.

В даний час, завдяки керівництву ТОВ «ЛЕО», робота УЦ відновилася:

Переглянуті програми навчання за робітничими спеціальностями технічної і комерційної дирекцій;

Узгоджений підбір викладацького складу і необхідної технічної літератури;

Вирішені соціально-побутові питання по організації проїзду, проживання та харчування слухачів курсів;

Всі навчальні класи, технічні засоби навчання, навчальні посібники, стенди та тренажери, а також навчальний полігон знаходяться в робочому стані.

З радістю чекаємо вас на заняттях в нашому УЦ!

Адреса Учбового центру ТОВ «ЛЕО»:

Луганська обл.,

Станично-Луганський р-н,

смт Петропавлівка (колиш. Петрівка), пров. Артема, 13.

т. (06472) 3-63-37

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника