Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Управління персоналом

Електроенергетична компанія - це бізнес, який створюють люди для людей. Ось чому в нашій компанії найціннішій актив – це наші працівники. Робота з людьми – це ключова функція.

Успіх компанії — це робота її людей. У ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» вірні ідеї надання людям найширших можливостей для реалізації їх потенціалу.

Щоб бути успішним у ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», необов'язково «зі старту» мати досвід роботи, достатньо володіти спеціальними знаннями.

Продемонструйте свій потенціал і бажання розвиватися, а необхідними ресурсами для професійного розвитку вас забезпечать.

 

Якщо Ви прагнете працювати у компанії, яка єднає талановитих людей, цінує персонал із бажанням трудитися і постійно підвищувати свій професійний рівень – тоді ця інформація саме для Вас!

 

Ми пропонуємо:

 

• роботу у великій компанії;

• офіційне працевлаштування та дотримання соціальних гарантій;

• можливість кар'єрного і професійного зростання;

• комфортні умови роботи і доброзичливу атмосферу;

пільги, гарантії і компенсації.

 

Ми гарантуємо цікаву роботу, співпрацю з досвідченими людьми, професіоналами високого рівня, можливість для розвитку професійних і лідерських компетенцій, можливість зробити свій внесок в усі напрямки роботи в нашій компанії.

 

Якщо Вам цікаві наші задачі та є бажання їх реалізації, надсилайте Ваше резюме!

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника