Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Життя колективу

«Привітай колегу з Днем ЕНЕРГЕТИКА»

Первинна профспілкова організація Незалежної профспілки енергетиків України ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» пропонує поглянути на всі карантинні обмеження  з іншого боку та  взяти участь у створенні відеоролика присвяченого до свята ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА :   

 

«Привітай колегу з Днем ЕНЕРГЕТИКА»

 

Ми всі сумуємо один за одним, і цього року, на жаль,  не зберемося разом, щоб відсвяткувати наш професійний день. Тому пропонуємо привітати один одного онлайн. Всі привітання змонтуємо в ролик, та запам’ятаємо цей рік. Найкращій танайкреативніший  відеоролик-привітання  буде відзначено пам’ятним подарунком від профспілки та включені  до фільму-привітання  присвяченому Дню енергетика.

 

 

До участі приймаються відеоролики від, дирекцій, дільниць, РЕМів, колективів тощо. Проявіть вашу творчість, дружність та фантазію.

 

Відеоролик (тривалість до 3 хвилин, виключно горизонтальна та максимально стабільне знімання)при посиланні вказати найменування підрозділу або РЕМ. 

  Направляти  до 1 грудня  2021 року АУП на ел. адресу:

Рыбалка Юлия Александровна  - yulyarybalka80@gmail.com

 

Змонтований фільм - привітання буде опублікований  22.12.2021 у соц. мережах та сайтах ТОВ «ЛЕО»  і   ТОВ «ЕНЕРА СХІД»

 

 

 

ТУРИСТИЧНИМИ СТЕЖКАМИ КРАЇНИ ІСТОРИЧНОЇ ТА КУЛЬТУРНОЇ

Вихідні, що припали на свята Покрови Пресвятої богородиці, Дня захисників і захисниць України працівники «Луганського енергетичного об’єднаня» провели неймовірно круто, цікаво та  насичено.

Аби колектив Товариства зміг приємно відпочити на свята та трохи відволіктися від буденних справ, профспілкова організація НПЕУ «ЛЕО» прийняло рішення організувати цікаві поїздки до прекрасних міст України. Це були незабутні подорожі до найкомфортнішого міста країни -  Вінниці, до туристичної перлини країни – Умані,  та унікального міста з багатовіковою історією - Запоріжжя.

Відвідавши Національний заповідник "Хортицю", цю унікальну пам'ятку природи, культури та історії запорізького козацтва, ми зрозуміли, що  Хортиця – найбільший острів не тільки на Дніпрі, а й на всіх річках Європи. Зустрілися із справжніми козаками Запорізької Січі, насолодилися первозданною природою і сакральними святилищами
Хортиці, збереженими пам’ятками заповідника, його широким арсеналом та розмаїттям представлених експозицій, яке наочно демонструє розвиток, культуру та історію наших пращурів. Також екскурсанти познайомилися із самим містом Запоріжжя - одним з найбільших адміністративних, індустріальних та культурних центрів півдня України, містом  з розвиненим машинобудуванням, чорною та кольоровою металургією, хімічною та будівельною промисловістю та  річковим портом.

Співробітники «ЛЕО» також відвідали місто Умань, одне з 7 чудес України. На екскурсії побували у національному дендрологічному парку«Софіївка», який вабить цікавою історією про кохання Потоцьких. Цікавим є те, що парк зроблений у романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології. «Софіївка» є пам'яткою краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних).

Шоу Вінницьких фонтанів – краса, яку варто хоч раз побачити. І працівники Товариства  побували там і з величезним захопленням спостерігали високі інженерні технології і правильно підібране освітлення, що  забезпечує неймовірне водне шоу. Проектор, аудіосистема, підводні ліхтарі, лазери створюють цілий спектакль з живої води, хвиль і класичної музики. Це було незабутньо!

 

Енергетики дізналися багато цікавого та ознайомилися з історією видатних міст України. Відвідування екскурсій, які відбулися за підтримки профспілки, стало для співробітників «ЛЕО» чудовим засобом проведення дозвілля. Із новими знаннями та сувенірами, трохи стомлені, але переповнені позитивними емоціями, екскурсанти повернулися додому.

 

 

 

 

САД ЯК СИМВОЛ ЄДНАННЯ

«Мы знаем – город будет,

Мы знаем – саду цвесть,

Когда такие люди

В Украине есть…»

 

Постійна увага, велика підтримка з боку друзів-енергокомпаній завжди була для колективу «Луганського енергетичного об’єднання» важливою та вчасною. Вони приклали максимум зусиль заради підтримки розвитку енергетичної галузі Луганщини в часи її скрути, вчасно та від щирого серця підставивши своє надійне плече, коли Товариство перебувало у гострій господарській кризі. Справжні друзі не полишають у біді ніколи. А як відомо, добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою. Нещодавно від щирого серця колеги-енергетики за власним бажанням, враховуючи той негативний факт, що наш регіон минулого року потерпав від постійних пожеж і як ніхто інший потребує у великій кількості зелених насаджень, вирішили подарувати рослини для озеленення території Товариства. З приводу цього керівництвом ТОВ «ЛЕО» було прийнято рішення започаткувати гарну традицію - насадити сад на честь постійної взаємодопомоги та надійної підтримки колег-енергетиків України. Перші висаджені рослини вже з’явилися на території озеленення Товариства, люб’язно надані від Голови Правління АТ «Сумиобленерго» Дирбавки Ігоря Богдановича та директора ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Лошак Ірини Вікторівни. Прийшла осінь, і нарешті сьогодні працівники «ЛЕО» висадили чимало рослин та дерев на території Товариства.

Тепер на Луганщині є часточка душі обленерго м.Суми. Бажаємо й іншим обленерго долучитися до створення саду, щоб він став символом єднання українців та нагадуванням про те, що ми є нацією з міцним корінням і крислатим гіллям.

МИ ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ.❤️? За вами стоїть кропітка праця. Це була прекрасна нагода бачити енергетичну галузь України об'єднаною у високому пориві з єдиним бажанням: підтримати нашу енергетичну компанію і досягти максимальних перемог РАЗОМ! Ми не відчуваємо відстані між нами. Не зважаючи на те, що нас розділяють багато сотень кілометрів, ваша підтримка завжди була вчасною і надійною. А ще хочемо побажати колективам міцного здоров’я, добра, мирної та стабільної праці.

Ми щиро дякуємо колективам та їх керівникам, що протягом лихих для нас років безкорисливо допомагали нам та підтримували. Це ще раз доводить всім, що МИ - ЄДИНІ. МИ - РАЗОМ. І МИ - СИЛЬНІ. РАЗОМ – МИ УКРАЇНА! 

 

«УКРАЇНУ Я ЛЮБЛЮ - ВИШИВАНКУ ОДЯГНУ! »

21 травня - Просто одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив. Долучаємося до флешмобу.
Первинна профспілкова організація Незалежної профспілки енергетиків України і адміністрація ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», адміністрація ТОВ «ЕНЕРА СХІД» оголошує флешмоб «Україну я люблю-вишиванку одягну !»
Фото свого колективу направляти на ел. адресу Elena.Rumenkova@en.lg.ua.

Найяскравіший та дружній колектив отримає подарунок від профспілки НПЕУ.

ЛЕО Є КИМ ПИШАТИСЯ!!!

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №933/2019
В.Зеленського від 21.12.2019 року Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановлено:
- присвоїти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ" ДЕБЬОЛОМУ Вадиму Івановичу — майстрові виробничої дільниці Гірської майстерської виробничої дільниці Попаснянського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання».
Це цілком заслужена нагорода! Людина справді віддана своїй справі. Постійно працює в тяжким умовах, виконує надскладні завдання - відновлює лінії енергопостачання на лінії розмежування.
Колектив Товариства щиро вітає з такою вагомою у його житті подією та бажає нових висот! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай труднощі будуть переможені, незгасимого Вам оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.

Ми дуже горді, що до списку заслужених енергетиків нашого підприємства, приєднався ще один працівник, адже серед нас багато прекрасних кваліфікованих спеціалістів, що заслуговують високих винагород.

Слава Україні! Наші працівники - це наша гордість!

 

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника