Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Життя колективу

ВІДДАНІ СВОЇЙ СПРАВІ…. ЕНЕРГЕТИКИ ЛУГАНЩИНИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ВІД МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ

Людина – це найдорожча цінність. А людина талановита, відповідальна, працелюбна, готова ризикувати власним життям заради інших – то неоціненний скарб людства. Саме з таких працівники – простих, але неймовірних людей, які присвятили життя електроенергетиці, і які вже декілька років під обстрілами відновлюють електропостачання для області, де проходять бойові дії,  і складається колектив ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Щоб жителі прифронтової області мали світло й тепло, луганські енергетики ледь не щодня працюють на лінії розмежування, у замінованій місцевості, посеред обстрілів і під прицілом ворога.

Сьогодні, наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значні трудові досягнення та  з нагоди відзначення Дня Конституції України, працівники Товариства нагороджені подяками Міністерства.

І це цілком заслужено! Бо і зараз, коли вже протягом декількох років не вщухають бойові дії на території Луганщини, коли через обстріли та пошкодження лінії електропередачі, без електропостачання часто залишаються тисячі жителів – робота енергетиків стала особливо важливою, бо працівники ТОВ «ЛЕО» дають тепло і світло в кожну оселю, забезпечують затишок і відчуття стабільності в цей нелегкий час, у цьому багатостраждальному регіоні…

Прості луганські енергетики заслужили на визнання їх нелегкої праці. Вони роблять важливу справу у вкрай ризикованих умовах, вони втрачають колег, які підриваються на мінах, але все одно – йдуть давати людям життєдайне світло.

Після оголошення проведення Антитерористичної операції на сході України, ніхто з них не покинув свої небезпечні робочі місця, вони продовжують виконувати свої функціональні обов’язки, виїжджають на лінію розмежування для проведення ремонту, обслуговування та відновлення лінії електропередачі.

Дехто з них – переселенці, які залишили свої домівки, своїх рідних, переїхали жити на підконтрольну територію Луганської області, щоб бездоганною сумлінною працею щодня проявляти себе гідним громадянином України.

Ми пишаємося таким колективом! Дуже дякуємо за самовідданість своїй справі! За кожен Ваш виїзд на лінію розмежування, адже кожного дня – це випробування та ризик!

Велике спасибі за визнання заслуг наших працівників  Міністерству енергетики та вугільної промисловості України! Дякуємо нашому земляку -  народному депутату Віталію Курило за підтримку!

Ми впевнені, що світле майбутнє сталої енергетичної галузі саме за такими талановитими, самовідданими та духовно досконалими співробітниками, які невпинно працюють на благо України та її народу!

Слава Україні!

 

 

 

Є ГАРНИЙ ПРИВІД ПИШАТИСЯ!

5 березня працівницю Луганського енергетичного об'єднання в Сєвєродонецьку в облдержадміністрації нагородили почесною відзнаку «За розвиток регіону» .⚡️Захід  відбувся в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.Найвищу  нагороду напередодні жіночого свята  отримала Дєєва Лілія Володимирівна – начальник служби програмного супроводу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».  І це так символічно! Протягом 20 років ця жінкадисципліновано, з великою відповідальністю виконує виробничі  завдання, завдяки завзятості та наполегливій праці має вправне просування кар'єрними сходами, активна та успішна. Розумний, високопрофесійний та вдумливий фахівець.

Ми дуже горді, що до списку чарівних жінок-«медалісток» нашого підприємства, приєдналася ще одна трудівниця. І серед нас багато чарівних жінок – прекрасних кваліфікованих спеціалістів, що заслуговують високих винагород.

Почесні листи подяки за «сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію» отримають ще 11 трудівниць енергетичної галузі Луганщини за розпорядженням в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації.Їх жіночкам урочисто вручать  на своїх робочих місцях начальники РЕМів.

Найщіріщі слова вдячності висловлюємо облдержадміністрації за високу оцінку досягнень нашого підприємства, яке в нелегких умовах сьогодення бореться за стабільне та надійне електропостачання Луганщини.

Слава Україні!

В ЛЕО привітали жінок зі святом 8 Березня

Сьогодні, 6 березня, в Луганському енергетичному об'єднанні чоловіки привітали своїх прекрасних співробітниць - колег зі святом Весни, Краси та Жіночності - Міжнародним жіночим днем.

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника з 1 по 4 число місяця.

Внесіть показники лічильника