Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

САД ЯК СИМВОЛ ЄДНАННЯ

«Мы знаем – город будет,

Мы знаем – саду цвесть,

Когда такие люди

В Украине есть…»

 

Постійна увага, велика підтримка з боку друзів-енергокомпаній завжди була для колективу «Луганського енергетичного об’єднання» важливою та вчасною. Вони приклали максимум зусиль заради підтримки розвитку енергетичної галузі Луганщини в часи її скрути, вчасно та від щирого серця підставивши своє надійне плече, коли Товариство перебувало у гострій господарській кризі. Справжні друзі не полишають у біді ніколи. А як відомо, добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою. Нещодавно від щирого серця колеги-енергетики за власним бажанням, враховуючи той негативний факт, що наш регіон минулого року потерпав від постійних пожеж і як ніхто інший потребує у великій кількості зелених насаджень, вирішили подарувати рослини для озеленення території Товариства. З приводу цього керівництвом ТОВ «ЛЕО» було прийнято рішення започаткувати гарну традицію - насадити сад на честь постійної взаємодопомоги та надійної підтримки колег-енергетиків України. Перші висаджені рослини вже з’явилися на території озеленення Товариства, люб’язно надані від Голови Правління АТ «Сумиобленерго» Дирбавки Ігоря Богдановича та директора ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Лошак Ірини Вікторівни. Прийшла осінь, і нарешті сьогодні працівники «ЛЕО» висадили чимало рослин та дерев на території Товариства.

Тепер на Луганщині є часточка душі обленерго м.Суми. Бажаємо й іншим обленерго долучитися до створення саду, щоб він став символом єднання українців та нагадуванням про те, що ми є нацією з міцним корінням і крислатим гіллям.

МИ ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ.❤️? За вами стоїть кропітка праця. Це була прекрасна нагода бачити енергетичну галузь України об'єднаною у високому пориві з єдиним бажанням: підтримати нашу енергетичну компанію і досягти максимальних перемог РАЗОМ! Ми не відчуваємо відстані між нами. Не зважаючи на те, що нас розділяють багато сотень кілометрів, ваша підтримка завжди була вчасною і надійною. А ще хочемо побажати колективам міцного здоров’я, добра, мирної та стабільної праці.

Ми щиро дякуємо колективам та їх керівникам, що протягом лихих для нас років безкорисливо допомагали нам та підтримували. Це ще раз доводить всім, що МИ - ЄДИНІ. МИ - РАЗОМ. І МИ - СИЛЬНІ. РАЗОМ – МИ УКРАЇНА! 

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника