Logo
Print this page

ТУРИСТИЧНИМИ СТЕЖКАМИ КРАЇНИ ІСТОРИЧНОЇ ТА КУЛЬТУРНОЇ

ТУРИСТИЧНИМИ СТЕЖКАМИ КРАЇНИ ІСТОРИЧНОЇ ТА КУЛЬТУРНОЇ

Вихідні, що припали на свята Покрови Пресвятої богородиці, Дня захисників і захисниць України працівники «Луганського енергетичного об’єднаня» провели неймовірно круто, цікаво та  насичено.

Аби колектив Товариства зміг приємно відпочити на свята та трохи відволіктися від буденних справ, профспілкова організація НПЕУ «ЛЕО» прийняло рішення організувати цікаві поїздки до прекрасних міст України. Це були незабутні подорожі до найкомфортнішого міста країни -  Вінниці, до туристичної перлини країни – Умані,  та унікального міста з багатовіковою історією - Запоріжжя.

Відвідавши Національний заповідник "Хортицю", цю унікальну пам'ятку природи, культури та історії запорізького козацтва, ми зрозуміли, що  Хортиця – найбільший острів не тільки на Дніпрі, а й на всіх річках Європи. Зустрілися із справжніми козаками Запорізької Січі, насолодилися первозданною природою і сакральними святилищами
Хортиці, збереженими пам’ятками заповідника, його широким арсеналом та розмаїттям представлених експозицій, яке наочно демонструє розвиток, культуру та історію наших пращурів. Також екскурсанти познайомилися із самим містом Запоріжжя - одним з найбільших адміністративних, індустріальних та культурних центрів півдня України, містом  з розвиненим машинобудуванням, чорною та кольоровою металургією, хімічною та будівельною промисловістю та  річковим портом.

Співробітники «ЛЕО» також відвідали місто Умань, одне з 7 чудес України. На екскурсії побували у національному дендрологічному парку«Софіївка», який вабить цікавою історією про кохання Потоцьких. Цікавим є те, що парк зроблений у романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології. «Софіївка» є пам'яткою краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних).

Шоу Вінницьких фонтанів – краса, яку варто хоч раз побачити. І працівники Товариства  побували там і з величезним захопленням спостерігали високі інженерні технології і правильно підібране освітлення, що  забезпечує неймовірне водне шоу. Проектор, аудіосистема, підводні ліхтарі, лазери створюють цілий спектакль з живої води, хвиль і класичної музики. Це було незабутньо!

 

Енергетики дізналися багато цікавого та ознайомилися з історією видатних міст України. Відвідування екскурсій, які відбулися за підтримки профспілки, стало для співробітників «ЛЕО» чудовим засобом проведення дозвілля. Із новими знаннями та сувенірами, трохи стомлені, але переповнені позитивними емоціями, екскурсанти повернулися додому.

 

 

 

 

© 2011–2022 ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»