Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

«Привітай колегу з Днем ЕНЕРГЕТИКА»

Первинна профспілкова організація Незалежної профспілки енергетиків України ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» пропонує поглянути на всі карантинні обмеження  з іншого боку та  взяти участь у створенні відеоролика присвяченого до свята ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА :   

 

«Привітай колегу з Днем ЕНЕРГЕТИКА»

 

Ми всі сумуємо один за одним, і цього року, на жаль,  не зберемося разом, щоб відсвяткувати наш професійний день. Тому пропонуємо привітати один одного онлайн. Всі привітання змонтуємо в ролик, та запам’ятаємо цей рік. Найкращій танайкреативніший  відеоролик-привітання  буде відзначено пам’ятним подарунком від профспілки та включені  до фільму-привітання  присвяченому Дню енергетика.

 

 

До участі приймаються відеоролики від, дирекцій, дільниць, РЕМів, колективів тощо. Проявіть вашу творчість, дружність та фантазію.

 

Відеоролик (тривалість до 3 хвилин, виключно горизонтальна та максимально стабільне знімання)при посиланні вказати найменування підрозділу або РЕМ. 

  Направляти  до 1 грудня  2021 року АУП на ел. адресу:

Рыбалка Юлия Александровна  - yulyarybalka80@gmail.com

 

Змонтований фільм - привітання буде опублікований  22.12.2021 у соц. мережах та сайтах ТОВ «ЛЕО»  і   ТОВ «ЕНЕРА СХІД»

 

 

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника