Logo
Print this page

Луганські енергетики справили новосілля

Луганські енергетики справили новосілля

27 грудня, напередодні Нового року, в Луганському енергетичному об’єднанні справили новосілля.

В таборі, де живуть луганські енергетики, був відремонтований корпус, що дозволило суттєво поліпшити людям житлові умови. До нового корпусу переселились 34 чоловіків та жінок, серед яких 5 сімейних пар з чотирма дітьми віком від 9 до 14 років.

В порівнянні з колишнім житлом, відремонтований корпус має значно комфортніші умови. В будівлі було зроблено перепланування, що дозволило дати світло до кожної кімнати. В кімнатах живуть по 2-3 особи, а не по 5-6 – як раніше. В корпусі розміщено дві загальні кухні,  два загальні санвузли з окремими душовими, окремими туалетами та рукомийниками – обладнані з максимальною увагою до комфорту мешканців.

Будівля має нову крівлю, утеплений фасад, сучасні вікна та двері, покращені системи водопостачання та каналізації.

Такий масштабний ремонт було зроблено в короткі строки – за три місяці, та за допомогою небайдужих людей. Зокрема, значну допомогу в цій справі ЛЕО отримало від дружніх енергокомпаній та їх профспілок.

Слова вдячності нашим друзям, та привітання енергетиків з новосіллям пролунали на урочистому відкритті корпусу. Тут були всі незамінні атрибути новосілля – перерізання стрічки, видача ордерів, руда кішка в якості першого поселенця та скромний фуршет.

© 2011–2021 ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»