Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Наш енергетик встановив прапор ЛЕО на вершині Ельбрусу

Луганське енергетичне об’єднання розвивається та підкорює нові вершини, незважаючи на труднощі. Як приклад, 16 серпня 2016 року на найвищій горі Європи – Ельбрусі, з’явився прапор Луганського енергетичного об’єднання.

Прапор нашої енергокомпанії з’явився на кавказькому Ельбрусі завдяки працівнику ЛЕО Олександру Івановичу Степанову. Олександр разом з групою скелелазів вдерлися на найвищу, західну вершину Ельбрусу, на висоту 5642 м.

Олександр Іванович працює в ЛЕО вже 14 років, в даний час він електромонтер ОВБ (оперативно-виїзної бригади) Кремінського РЕМ. 45-річний чоловік вже більше п’яти років займається в Сєвєродонецькому клубі спортивного туризму «Пілігрим», в 2013 році він в складі групи пройшов 5 категорію складності по спортивному велотуризму в Автономній республіці Крим. Трохи пізніше, в грудні 2013 року, він отримав звання кандидата в майстри спорту. Також в доробку нашого скелелаза сходження на гори в Карпатах.

Стратовулкан Ельбрус вважається найвищою вершиною в географічних межах Європи, входить до списку «Сім вершин», що включає в себе найвищі вершини шести частин світу. Вперше альпіністи здійснили сходження на західну вершину Ельбрусу в 1874 році.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника