Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Працівник ЛЕО отримав почесне звання «Заслужений енергетик України»

22 січня працівник Луганського енергетичного об’єднання Олександр Олексійович Назаренко був відзначений державною нагородою «Заслужений енергетик України».

Про це говориться в указі Президента України від 21.01.2017 №10/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України».

Олександр Олексійович був відзначений Президентом України за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю».

Вищевказаним указом різноманітними державними нагородами, орденами, медалями та почесними званнями були нагороджені представники різних сфер та галузей. В енергетичній галузі було відзначено всього два працівника.

Олександр Олексійович Назаренко, 1964 року народження - електромонтер Лисичанського району електричних мереж товариства з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об’єднання". В Лисичанському РЕМ працює вже 20 років.

В період проведення антитерористичної операції Назаренко брав активну участь в ремонті та обслуговуванні ліній електропередач 35-110 кВ, пошкоджених в результаті бойових дій.

Почесне звання «Заслужений енергетик» Олександр Олексійович отримав трошки пізніше після власного дня народження, яке він святкує 5 січня.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника