Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЛЕО Є КИМ ПИШАТИСЯ!!!

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №933/2019
В.Зеленського від 21.12.2019 року Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановлено:
- присвоїти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ" ДЕБЬОЛОМУ Вадиму Івановичу — майстрові виробничої дільниці Гірської майстерської виробничої дільниці Попаснянського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання».
Це цілком заслужена нагорода! Людина справді віддана своїй справі. Постійно працює в тяжким умовах, виконує надскладні завдання - відновлює лінії енергопостачання на лінії розмежування.
Колектив Товариства щиро вітає з такою вагомою у його житті подією та бажає нових висот! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай труднощі будуть переможені, незгасимого Вам оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.

Ми дуже горді, що до списку заслужених енергетиків нашого підприємства, приєднався ще один працівник, адже серед нас багато прекрасних кваліфікованих спеціалістів, що заслуговують високих винагород.

Слава Україні! Наші працівники - це наша гордість!

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника