Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!
Хочу звернутися до Вас у цей непростий для країни час та запропонувати стабільну, високооплачувану роботу на посадах головного бухгалтера та заступника головного бухгалтера з податкового обліку – це можливість проявити себе в одній з найбільших компаній Луганщини.
ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» одне з найавторитетніших роботодавців в області, що має середню заробітну плату вищу ніж по Луганській області. То ж, робота на такому підприємстві – це самореалізація, престиж, достойна оплата за гідну працю.
Ми - колектив однодумців, які вірять в успіх нашої спільної справи. Якщо Ви прагнете застосувати свої вміння та навички, поділяєте з нами основні цінності: повагу, професіоналізм, патріотизм, порядність, розвиток та відповідальність, запрошую Вас у нашу команду.
З повагою, генеральний директор
ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Володимир Грицай.

‼️РАЗОМ З ПІДПАЛЕНОЮ ТРАВОЮ ГОРИТЬ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ!!!

Останнім часом мешканці області, навіть попри заборони, запровадження великих штрафів та потенційну небезпеку, спалюють траву, листя, бур’яни та бадилля, що нерідко стає причиною пожеж. Особливо загрозливим є виникнення пожеж поблизу ліній електропередач та електрообладнання.?
Випалювання рослинності також призводить до руйнації ґрунтового покриву та його збідніння. Вогонь знищує насіння й коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їхнього коріння. При стихійному спалюванні трави вогонь може охопити великі території та спричинити знищення диких рослин і тварин. Крім того, існує загроза лісових пожеж і займання житлових будинків, а також короткого замикання, якщо поблизу проходять високовольтні лінії електропередачі.?
? Неконтрольоване займання трави може спричинити загоряння дерев’яних опор, нагрівання проводу і, як наслідок, обриву проводу. А це реальний ризик не тільки для надійного електропостачання, а й загроза життю і здоров’ю людей та тварин внаслідок ураження електричним струмом.
? Щороку ТОВ «ЛЕО» робить все можливе для захисту мереж в період низових пожеж: на підприємстві ретельно перевіряється стан пожежної безпеки на об’єктах та справність засобів пожежогасіння, проводяться позапланові інструктажі персоналу, який обслуговує електроустановки, технологічне та інженерне обладнання тощо. Також енергетики закликають населення не розпалювати вогнища на полях поблизу електромереж та залишати вогонь без нагляду! Люди мають усвідомити, що від їхньої поміркованості, від їхньої свідомості залежить їхня безпека, а також безпека оточуючих. Бережіть своє електрообладнання!
Нагадаємо, що уздовж повітряних електроліній електропередач з обох боків відводиться охоронна зона (у повітрі і на землі), її ширина залежить від напруги лінії. Наприклад, для проводів напругою до 1 кВ охоронна зона становить 2 м, 6-10 кВ – 10 м.
В цих охоронних зонах законом забороняється розпалювати вогнища. Також тут заборонено розміщувати постійні і тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо), складувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали; розміщувати звалища горючих і хімічно небезпечних відходів.
Пожежі біля електричних підстанцій, трансформаторних підстанцій, а особливо в охоронних зонах ліній електричної передачі (ЛЕП), можуть призвести до припинення електропостачання та завдати значних збитків.
Щоб запобігти пожеж, в охоронних зонах забороняється:
– розміщати постійні і тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо);
– складувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали;
– розміщати звалища різних горючих і хімічнонебезпечних відходів;
– розпалювати вогнища, палити, кидати непогашенні сірники або недопалки.
Також правилами пожежної безпеки забороняється зберігання висушеної трави не тільки на території електричної підстанції та енергетичного підприємства, а і навколо них на відстані ближче 100 м.
Більшість випадків пожеж на відкритих територіях виникають саме через людський фактор і елементарне недотримання правил пожежної безпеки. Найбільш розповсюдженими причинами пожеж в охоронних зонах є необережне поводження з вогнем, необережність при палінні, а також дитячі пустощі з вогнем.
☝️Тож, ТОВ «ЛЕО» закликає громадян відмовитися від практики спалювання, адже кожен підпал – це не лише правопорушення, а й суттєва шкода довкіллю, яка призводить до негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
☎️ У разі виявлення загоряння в охоронних зонах ліній електропередачі або на іншому об’єкті енергетики негайно повідомте за телефоном “101” пожежно-рятувальний підрозділ ?‍? або зверніться за багатоканальним номером кол-центру: 0 800 300 074.

Шановні споживачі!

З метою покращення якості обслуговування побутових споживачів та для уникнення непорозумінь при виставленні рахунку за спожиту електричну енергію постачальником, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» пропонує Вам, у разі необхідності, під час проведення звіряння спожитих обсягів електричної енергії в районах електричних мереж ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» мати при собі фото лічильника електроенергії, на якому буде чітко видно поточні покази та його номер.
Дані заходи не є обов’язковими, проте це надасть можливість більш швидко та якісно Вас обслуговувати та збереже Ваш час.
Зі способами передачі показів електричної енергії Ви можете ознайомитись тут, на сайті ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».
З повагою, адміністрація ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМУ від 18.07.2018 року №853, якщо працівниками ТОВ «ЛЕО» під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики будуть виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме волоконно-оптичних лінії зв’язку далі за текстом (ВОЛЗ), то за даними фактами будуть складені відповідні акти.

Повідомляємо, що, під час проведення інвентаризації об’єктів було встановлено, що на опорах повітряних ліній Сєвєродонецького РЕМ, в населених пунктах с.Павлоград та с.Синецький без дозволу підприємства, було закріплено кабель інтернет мережі.

У випадку, якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті ТОВ «ЛЕО» не звернеться для врегулювання взаємовідносин, ТОВ «ЛЕО» самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у власників технічних засобів телекомунікацій підстав, що підтверджують договірний порядок використання ними елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, вони повинні повідомити про це ТОВ «ЛЕО» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті ТОВ «ЛЕО».

ТОВ «ЛЕО» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу, проведеного працівникамиТОВ «ЛЕО».

Контактний номер телефону: 0 800 300 074.

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ОХОРОНИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ – ЗАПОРУКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ!

 Охоронні зони електромереж встановлюються наступним чином:

  • уздовж повітряних ліній електропередачі – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань: 2 м – для лінії до 1 кВ, 10 м – до 20 кВ, 15 м – до 35 кВ, 20 м – до 110 кВ, 25 м – до 220 кВ, 30 м – до 330 кВ;
  • уздовж переходів повітряних ліній через водоймища (ріки, канали, озера та ін.) – у вигляді повітряного простору над поверхнею водоймища, обмеженого вертикальними площинами віддаленими по обидві сторони лінії від крайніх проводів (за умови невідхиленого їх положення для судноплавних водоймищ на 100 м, для несудноплавних – на відстань, передбачену для встановлення охоронних зон уздовж ПЛ, що проходять по суші);
  • за периметром трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв – на відстані 3 м від цих споруд або їхніх огорож;
  • уздовж підземних кабельних ліній – у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами теж віддаленими по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань до 1 м.

Згідно з «Правилами охорони електричних мереж», в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв не допускаються дії, що можуть порушити нормальну роботу електрообладнання, спричинити його пошкодження або нещасні випадки. Зокрема забороняється:

– перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне перемикання електричних апаратів та приєднання до електромереж;

– будувати житлові, громадські та дачні будинки;

– влаштовувати будь-які звалища;

– складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;

– розпалювати вогнища;

– розташовувати автозаправні станції або інші сховища паливно-мастильних матеріалів;

– робити накиди на струмопровідні частини енергооб’єктів і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;

– саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;

– влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;

– запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв;

– виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тон, скидати і зливати їдкі і ті, що спричиняють корозію речовини, паливно-мастильні матеріали (в охоронних зонах підводних кабельних ліній електропередач);

У межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, без письмовоїзгоди ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», у підпорядкуванні якого перебувають мережі, а також без присутності її представників забороняється:

– влаштовувати проїзди для автотранспорту, машин, механізмів загальною висотою з вантажем або без нього від поверхні дороги понад 4,5 метрів;

– здійснювати вантажно-розвантажувальні, землечерпальні, підривні, меліоративні роботи, вирубування дерев;

– розташовувати польові стани, загони для худоби;

– встановлювати дротяні загородження;

– організовувати полив сільськогосподарських культур;

– виконувати земляні роботи на глибині понад 0,3 метра, а на орних землях – на глибині понад 0,45 метра, а також розрівнювання ґрунту (в охоронних зонах підземних кабельних ліній).

Крім всього іншого, слід пам’ятати, що категорично заборонено торкатися опор руками, прив’язувати до них тварин, облаштовувати поруч табори і місця відпочинку людей. А до обірваних проводів наближатися на відстань меншу 8 метрів людям і тваринам взагалі смертельно небезпечно! Натомість про їх місцезнаходження потрібно негайно повідомляти до Кол-центру ТОВ «ЛЕО» за цілодобовим номером: 0800-300-074 (безкоштовно). До прибуття ремонтної бригади необхідно організувати охорону обірваних проводів, щоб запобігти наближенню до них транспортних засобів, людей і тварин.

Пам’ятайте, електроенергія приносить велику користь людям, але вимагає до себе грамотного ставлення та відповідної поведінки поблизу електроустановок. Своєчасним повідомленням про всі порушення в роботі електромереж, порушення правил виконання земляних та інших робіт поблизу повітряних, кабельних ліній та інших енергооб’єктів, Ви допоможете запобігти нещасним випадкам та сприятимете забезпеченню безперебійного постачання електроенергії споживачам.

 

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника