Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі-Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 20.04.2020р. будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір), а саме:

додаток 4 «Порядок розрахунків» договору викладеновновій редакції.

додаток 10 «Перелік струмоприймачів» доданий до договору.

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 20.04.2020р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 20.04.2020р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

 

Шановні клієнти,

які приєднуютьсядо умов договору споживачапро надання послуг з розподілу після 03.04.2020р.

Пропонуємо вам для розгляду форму Договору споживача про надання послуг з розподілу.

ПОГРОЗИ, ПІДПАЛ ШИН ТА БЛОКУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ «ЛЕО» НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ

Робота енергетиків є непростою. Доводиться працювати в складних погодних умовах, стикатись з недоброзичливістю, яка іноді межує з агресивністю, особливо коли це торкається злісних порушників чинного законодавства при користуванні електричною енергією.

Інцидент, який стався 23 березня цього року з працівниками ТОВ «ЛЕО» при виконанні ними виробничих завдань, приголомшив своєю агресивністю, цинізмом і вседозволеністю. А особливо сьогодні, коли наша держава знаходиться в стані неоголошеної війнита загальної боротьби з коронавірусом, коли на вагу золота життя кожної людини, вражає те, що існують певні «особі», котрим «море по коліна».      

Приблизно о 15-й годині дня, коли працівники «ЛЕО» знаходились на своїх робочих місцях, незвичайний інцидентстався під адміністративною будівлею Рубіжанського РЕМ -  ворота підприємства заблокували група людей та демонстративно почали палити шини й погрожувати усім, хто знаходився по той бік подвір’я. Ставши буквально заручниками події, співробітники викликали наряд поліції, адже натовп ставав дедалі некерованим та наражав на неабияку небезпеку.

Слід зазначити, що Товариство «Луганське енергетичне об’єднання» відноситься до підприємств критичної інфраструктури. Протиправні дії по блокуванню роботи працівників Товариства можуть призвести до непередбачуваних наслідків. Під час незаконного мітингу, який відбувся вчора під стінами адмінбудівлі Рубіжанського РЕМ з боку встановлених осіб, аварійно-відновлювальна бригада не змогла  виїхати на терміновий виклик у випадку надзвичайної події. Взагалі, такі дії загрожували життю та здоров’ю колективу працівників, що виконували свої професійні обов’язки.

На місце події довелося також викликати рятувальників, які приборкали вогонь. «Попахує» кримінальним впровадженням згідно ч.1 ст.296 (хуліганство) до 5 років обмеження волі.

Незрозуміла поведінка натовпу, як пізніше вдалося встановити, була організована чоловіком у період загального карантину!, який неодноразово не допускав працівників ЛЕО до технічної перевірки лічильника за місцем свого проживання, усіляко заважав виконувати свої професійні обов’язки та у грубій формі, використовуючи принизливі слова образ, виганяв працівників, за що отримав Акт недопущення згідно умов Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП України від 14 березня 2018 року № 312 (далі правила) ппп. 12 пп.5.5.5 п.5.5 Розділу VПравил, установлені представником ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», які були недопущені до власних установок Споживача.  

Наразі ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» звернулось до начальника ГУ Національної поліції в Луганській області та прокуратури  з прохання провести об’єктивне розслідування по факту неправомірних дій щодо працівників Товариства під час виконання ними своїх обов’язків та повідомити ТОВ «ЛЕО» про результати розслідування. 

 

НА ШЛЯХУ ПОДОЛАННЯ РОЗКРАДАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Так склалося, що явище розкрадання електроенергії абонентами набуло характеру народної традиції. Для крадіжки електроенергії винайдено величезну кількість способів, якими користуються домашні споживачі, дрібні і навіть великі підприємства.
☝️Однак на кожну дію є протидія, і практично кожен випадок крадіжки може бути попереджений і виявлений.
Зовнішній вплив на рахунковий механізм - це найбільш поширеніший спосіб викрадання електроенергії недобросовісними споживачами на сьогоднішній день.
Впливають на рахунковий механізм з метою уповільнення ходу лічильника, його тимчасової зупинки або навіть зворотнього відліку показників. Саме таке порушення нещодавно вдалося зафіксувати працівникам рейдової бригади у м.Рубіжне. Споживач зробив усе необхідне для того, щоб лічильник рахував у зворотньому відліку.
За словами енергетиків, існує чимале число різношерстих винаходів та методів, які відрізняються за тривалістю, ефективністю та застосування на різних типах приладів обліку.
Впливати на деякі рахункові механізми нечисті на руку споживачі намагаються за допомогою трансформатора, піднесеного до лічильника; на деякі – за допомогою ніодімового магніту.

Є велика кількість способів, які передбачають проникнення під кришку лічильника і механічна зупинка диска. Є способи, які можуть змусити лічильник крутиться в іншу сторону. Конкретний спосіб залежить від типу лічильника. Однак сучасні прилади обліку в великій мірі захищені від зовнішніх впливів на рахунковий механізм.
Підводячи підсумки, слід констатувати, що не виявлених способів розкрадання електричної енергії практично немає. Деякі способи можна попередити, деякі - припинити у міру їх виявлення, інші можна як попередити, так і припинити.
? У будь-якому випадку Товариство рухається в бік автоматизації обліку та передачі показань. Встановлюються якомога більше сучасних електронних приладів обліку, у яких відсутній диск, вмонтовані екрани для захисту від електромагнітних впливів, заблокований зворотний хід, мінімізовані можливості проникнення всередину апарату.

Однак дуже необхідні і систематичні рейди контролюючих органів, тому що не всі способи розкрадання електроенергії можливо запобігти установкою сучасних приладів обліку. Звичайно, потрібно забезпечувати безперешкодний доступ працівників ЛЕО до приладів обліку, розміщуючи лічильники за межами помешкання.
☝️ «Луганське енергетичне обєднання» нагадує споживачам Луганської області, Товариство постійно вживає усіх законних заходів при роботі з порушниками: відключення, притягнення до кримінальної відповідальності.
Переконливо просимо споживачів сприяти в боротьбі з розкраданнями електроенергії і енергоустаткування Товариства.
‼️Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ТОВ "ЛЕО" (бо працівники завжди працюють у спецодязі), - негайно повідомте про це на Гарячу лінію ТОВ "ЛЕО" - 0 800 300 074 або телефонуйте 102.‼️

До уваги споживачів електроенергії!

мендуємо для спілкування із фахівцями Товариства використовувати дистанційні сервіси – сайт Товариства, електронну пошту, телефони та мобільні системи обміну повідомленнями.
Зокрема, передати покази приладів обліку електроенергії можна:
 за телефонами 0 800 300 074 (кол-центр) (за допомогою меню самообслуговування) та 099 -300-12-81 та 099-300-15-83 ;
 через офіційний сайт ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» https://www.en.lg.ua/.
Також з метою забезпечення оперативного зв’язку структурних підрозділів ТОВ «ЛЕО» із побутовими споживачами електроенергії на час дії карантину створені додаткові канали комунікації:
 електронні скриньки та телефони для спілкування із побутовими споживачами електроенергії, які знаходяться на офіційному сайті Товариства за адресою: https://www.en.lg.ua/kontakt
Користуйтеся дистанційними сервісами, бережіть своє здоров’я та заощаджуйте свій час!

 

 
 

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ - НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТОРИ УСПІХУ І КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ

Робота енергетиків потребує постійного підвищення професійного рівня та майстерності. Виробничий процес в енергорозподільчих компаніях невід’ємно пов'язаний з перевіркою та підтримкою на належному рівні необхідних навичок та знань, необхідних для виконання щоденних обов’язків. Тому працівники компанії систематично навчаються на семінарах, тренінгах та курсах підвищення кваліфікації. Таке навчання готує персонал до якісного виконання своїх професійних обов’язків, підтримання ними належного професійного рівня та підвищення кваліфікації.

Навчальний центр підвищення кваліфікації ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» постійно займається підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації робітників, фахівців і керівників у сфері енергетики. Ми допомагаємо підприємству підвищувати ефективність роботи персоналу через розвиток навичок і розширення компетенцій фахівців.
У Навчальному центрі створені особливі умови для професійної підготовки електротехнічного персоналу: навчально-тренувальна база, що включає полігони, які дозволяють закріплювати професійні навички на діючому обладнанні і повномасштабних спеціалізованих тренажерах. До проведення занять залучаються фахівці-практики, на заняттях аналізуються реальні виробничі ситуації і нормативні документи.
Підготовка ведеться за найбільш затребуваними напрямками.

Відповідно до затвердженого плану курсів підвищення кваліфікації на 2020 рік спеціалістів і керівників з відривом від виробництва в учбовому центрі ТОВ «ЛЕО» працівники робочих професій оперативного та опертивно-виробничого персоналу мають проходити періодичне навчання в спеціалізованих навчальних закладах (СНЗ) не рідше 1 разу у 5 років.
У зв’язку з технічним прогресом і удосконаленням виробництва необхідно систематично поповнювати знання про нове обладнання й технології його експлуатації.
Учбовий план й програма розроблені з відповідністю знань і професійних умінь працівників складаються з:
1. Загально-технічних дисциплін;
2. Спеціальних дисциплін;
3. Експлуатаційного обслуговування РМ;
4. Охорони праці;
5. Пожежної безпеки;
6. Підсумковому контролю знань.
Так, на початку березня вже провели навчання на території учбового центру для групи працівників Товариства, практичні знання які відпрацьовували на полігоні.

Своєчасне підвищення кваліфікації персоналу - найважливіші фактори успіху і підтримки конкурентоспроможності на ринку. Завдання Товариства - дбати про своєчасне перенавчанні співробітників для оволодіння передовими знаннями та методами роботи.

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника