Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Міра відповідальності

 

Шановні мешканці Луганської області!

Не забувайте, що електроенергія, яка біжить по дротах, яка освітлює і зігріває ваші будинки - не просто безликі кіловати. Електроенергія - перш за все товар. Той самий товар, який «ЛЕО» справно купує на оптовому ринку, щоб вам було тепло і світло. І натомість вимагає лише своєчасної оплати за надані послуги. На жаль, нерідко серед наших споживачів знаходяться люди, охочі заощадити на комунальних платежах. І в тому числі, за рахунок нашої енергопостачальної компанії, яка неухильно і в повному обсязі виконує свої обов'язки перед споживачами. Чи замислюються ті з них, хто свідомо зволікає з погашенням боргу або «відмотує» лічильник, що вони роблять справжю крадіжку? А між тим, Адміністративний та Кримінальний кодекси України висловлюються з цього приводу цілком однозначно. Наведемо кілька цитат:

Кодекс України про адміністративні прапопорушення

«Стаття 1031. Порушення правил користування енергією чи газом

Самовільне використання з корисливою метою електричної та теплової енергії без приладів обліку (якщо використання приладів обліку обов'язкове) або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, а так само інші порушення правил користування електричною або тепловою енергією, а також самовільне використання з корисливою метою газу, порушення правил користування газом у побуті, що не завдало значної шкоди, - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Кримінальний кодекс України

«Стаття 1881. Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання.

1. Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання без приладів обліку (якщо використання приладів обліку обов'язкове) або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, якщо такими діями завдано значної шкоди, -

карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, - караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Примітка. Шкода, передбачена цією статтею, визнається значною, якщо вона в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а у великих розмірах - якщо вона в двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян».

Сподіваємося, що ви уважно вчитаєтесь в ці рядки, і не станете порушувати законодавство!

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника