Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі-Оператору системи розподілу)

Повідомляє, що з 08.04.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір),а саме:

пункт 8.5.розділу 8договору викладеновнаступній редакції:«8.5. Завнесення платежів,передбачених цимДоговором, зпорушенням термінів,визначених додатком4 доцьогоДоговору, у разуякщоглавою 5цьогоДоговорупередбачено,щооплату запослугузрозподілу здійснює споживач безпосередньоОператорусистеми розподілу,Споживач сплачуєОператорусистеми розподілупеню урозміріподвійної облікової ставки Національного банку України діючої в період, за який сплачується пеня від розміру простроченого платежу за кожний день прострочення платежу, враховуючи день фактичної оплати. Сума пені зазначається у окремому  розрахунковому документі.»

пункт12.9. розділу 12 договорувикладено в наступній редакції: «12.9. Споживач зобов'язується письмово повідомляти про зміну реквізитів (місцезнаходження, найменування, організаційно-правової форми, банківських реквізитів тощо) не пізніше ніж через 10 днів після настання таких змін.

Оператор системи розподілу інформує Споживача про зміну будь-яких умов публічного договору шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному сайті Оператора системи розподілу не пізніше ніж за  20 днів до введення таких змін.

пункт12.10. розділу 12 договорувикладено в наступній редакції:У разі підписання договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії у паперовій формі, він підписується у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з них зберігається у Оператора системи розподілу, другий - у Споживача. Зміни до такого договору вносяться відповідно п.12.9 Договору та за ініціативою будь-якої із сторін можуть бути оформлені шляхом підписання двосторонньої угоди у паперовій формі.

Якщо зазначені зміниумов договору єнеприйнятними,ви маєтеправоприпинити діюДоговору,повідомившипроцеОператорасистеми розподілудо 08.04.2019р. уписьмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Операторасистеми розподілу(тобто після 08.04.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

 

Шановні клієнти,

які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 19.03.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду форму Договору  споживачапро надання послуг з розподілу.

Привітання з 8 Березня

Любі наші, чарівні й неповторні жінки енергетики!

Щедрість ваших душ завжди  вражає, а краса вселяє віру в найкраще.

Не секрет, що свої найкращі вчинки ми, чоловіки, робимо заради Вас та завдяки Вам досягаємо перемог. Ви підтримуєте коли складно, надихаєте втілювати мрії в життя. Без вас ми б не відбулися.

Сьогодні жінки енергетичної галузі займають провідні позиції і готові взяти на себе головні ролі. Я впевнений, що цей прояв жіночого лідерства принесе ще більший прогрес в нашій організації. І цим пишаюся.

Які б негаразди життя нас не супроводжували, 8 березня нагадує про святість, кохання і ту красу, що врятує світ. Низький уклін всім нашим жінкам-берегиням, усім працівницям енергетичної галузі, які примножують здобутки нашої держави, нарівні з чоловіками забезпечують тепло і світло кожної оселі. Дякую Вам за те, що завжди поруч, допомагаєте і оберігаєте, робите наше життя світлішим.

Нехай Божа ласка завжди огортає Вас  своїм світлом та теплом! Миру, любові та гармонії нашим прекрасним представницям України!

Є ГАРНИЙ ПРИВІД ПИШАТИСЯ!

5 березня працівницю Луганського енергетичного об'єднання в Сєвєродонецьку в облдержадміністрації нагородили почесною відзнаку «За розвиток регіону» .⚡️Захід  відбувся в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.Найвищу  нагороду напередодні жіночого свята  отримала Дєєва Лілія Володимирівна – начальник служби програмного супроводу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».  І це так символічно! Протягом 20 років ця жінкадисципліновано, з великою відповідальністю виконує виробничі  завдання, завдяки завзятості та наполегливій праці має вправне просування кар'єрними сходами, активна та успішна. Розумний, високопрофесійний та вдумливий фахівець.

Ми дуже горді, що до списку чарівних жінок-«медалісток» нашого підприємства, приєдналася ще одна трудівниця. І серед нас багато чарівних жінок – прекрасних кваліфікованих спеціалістів, що заслуговують високих винагород.

Почесні листи подяки за «сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію» отримають ще 11 трудівниць енергетичної галузі Луганщини за розпорядженням в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації.Їх жіночкам урочисто вручать  на своїх робочих місцях начальники РЕМів.

Найщіріщі слова вдячності висловлюємо облдержадміністрації за високу оцінку досягнень нашого підприємства, яке в нелегких умовах сьогодення бореться за стабільне та надійне електропостачання Луганщини.

Слава Україні!