Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Зміни умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

«Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу. Додаток 5. Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень.

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі -Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 01.08.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір) Додаток 5. «Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень», а саме:

абзац 4 додатку 5. «Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень» договору викласти в наступній редакції: «До графіків аварійних відключень (ГАВ), спеціальних графіків аварійних відключень (СГАВ), а також протиаварійних систем зниження електроспоживання (АЧР, САВН), графіків погодинного відключення електроенергії (ГПВ) занесені такі лінії (фідери) Споживача…»

пункт 2 додатку 5 договору викласти в наступній редакції: «2. Застосування графіків аварійних відключень (ГАВ) та спеціальних графіків аварійних відключень (СГАВ),  графіків погодинного відключення (ГПВ), а також введення автоматичного частотного розвантаження (АЧР), САВН

2.1. Усі лінії (фідери) живлення Споживача занесені до графіків аварійних відключень (ГАВ, СГАВ, ГПВ)  та підключені під дію автоматичного частотного розвантаження та САВН доводяться до відома Споживача окремим повідомленням.

2.2. Про зміну в графіках аварійних відключень або зміну підключення лінії (фідера) живлення споживача під дію автоматичного частотного розвантаження Споживача буде повідомлено додатково окремим листом, який є невід’ємною частиною Договору.

2.3. Оператор системи відключає без попередження живлячі лінії Споживача при застосуванні ГАВ, СГАВ, ГПВ, САВН, АЧР.

2.4. Оператор   системи    забезпечує    контроль   за   виконанням   Споживачем заданих   обсягів   обмеження і  за навантаженням   ліній,   відключених   згідно   з графіками та протиаварійною автоматикою.»
          абзац 3 пункту 3 додатку 5 договору викласти в наступній редакції: « - вжиття відповідних заходів щодо гарантування безпеки людей, збереження устаткування та матеріальних цінностей у разі відключення лінії (фідера) живлення, заведеної під дію ГАВ, СГАВ, ГПВ, АЧР, спеціальної автоматики відключення навантаження (САВН) від електромереж;»

пункт 3.2 додатку 5 договору викласти в наступній редакції: «3.2. Невиконання Споживачем заданих обсягів обмеження або самовільне переведення навантаження, заведеного під ГАВ, СГАВ, АЧР, ГПВ та САВН, на інші джерела живлення, надає Оператору системи право, після попередження Споживача про невиконання встановленого режиму і невжиття ним заходів щодо зниження навантаження протягом 10 хвилин, відключити Споживача від джерела енергопостачання. Відповідальність за можливі негативні наслідки такого відключення покладається на Споживача.»

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 01.08.2019р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 01.08.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

          Шановні клієнти,

які приєднуютьсядо умов договору споживачапро надання послуг з розподілу після01.08.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду (Додаток 5. Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень.Договору  споживача про надання послуг з розподілу.»

НА ЯКИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ПОТРІБНО ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗИ ЛІЧИЛЬНИКА ЗА ДОПОМОГОЮ VIBER?

Наш Viber-акаунт не прив’язаний до конкретного телефонного номера. Для того, щоб до нього приєднатися, необхідно або відсканувати QR-код (дана операція передбачена меню Viber), або перейти за посиланням з мобільного пристрою, на якому встановлено додаток Viber- viber://public?id=leoviberbot

Приєднавшись самі, поділіться з рідними та друзями, нагадайте термін передачі показників – з 1 по 4 число щомісяця. Допоможіть тим, у кого немає доступу до інтернету! З одного акаунту можна передати безліч раз, вводячи новий код та покази. Не забувайте натиснути червону кнопку  - «ЗБЕРЕГТИ»!

Усе, що потрібно знати та користуватися даним сервісом, Ви можете знайти за посиланням

https://www.en.lg.ua/potrebitelu/transmis-indicators  .

НА ШЛЯХУ ПОДОЛАННЯ КРАДІЖОК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

На сьогоднішній день основним напрямком діяльності Товариства "Луганське енергетичне об'єднання" є питання боротьби з понаднормативними втратами та розкраданням електроенергії. А з метою підвищення ефективності такої діяльності, компанія збільшує свої можливості у придбанні необхідного обладнання, що готове викрити так званих любителів «безкоштовного сиру».

Заради скоєння крадіжок електроенергії споживачі вдаються до найрізноманітніших хитрощів завдяки технічним засобам, додатковому під’єднанню до мережі, до лічильника сусіда тощо. Серед них є і такий: деякі споживачі, щоб збільшити потужність споживання електроенергії незаконно, підробляють ввідні автомати. Тобто, фактично на самому автоматі може стояти позначка 16 А, а насправді потужність його споживання складає 25 або навіть 50 А. Це сильно впливає на лінії енергопостачання і може призвести до перенавантаження та різких перепадів напруги, через які пошкоджується побутове електрообладнання.

Втім, енергетики готові до недобросовісного використання електричної енергії споживачами. Для цього мають достатньо високотехнологічного обладнання, досвіду та напрацювань, щоб виявити найхитріші спроби безоплатного користування електроенергією.
Останнім дорогоцінним придбанням заради боротьби з розкраданням електроенергії став новітній прилад 
- пристрій прогрузки автоматичних вимикачів, який саме і дозволить контролювати та виявляти подібні порушення ввідних автоматів безпосередньо на місті їх встановлення.

Також, зазначимо, що інспектори енергонагляду компанії володіють значним практичним досвідом виявлення будь-яких порушень, володіють необхідним модернізованим обладнанням для фіксації несанкціонованого втручання в систему енергопостачання та сучасним програмним забезпеченням для автоматичного виявлення крадіїв.

Фахівці з енергонагляду закликають не сумніватися в їх професійних обов'язках та наголошують, що будь-яке порушення буде знайдено та ліквідовано.

В компанії закликають використовувати електроенергію без крадіжок і цим вберегти себе від зайвих витрат, адже для інспекторів виявлення недобросовісного споживання – це професійний обов’язок, який вони завжди готові виконувати якісно та результативно.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМУ від 18.07.2018 року №853, якщо працівниками ТОВ «ЛЕО» під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики будуть виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме волоконно-оптичних лінії зв’язку далі за текстом (ВОЛЗ), то за даними фактами будуть складені відповідні акти.

 

Так, співробітниками ТОВ «ЛЕО» були виявлені розміщення технічних засобів ПП «Комсат»  у населеному пункті с.Врубівка.

ПЛ-0.4кВ приєд.Л-1  від ТП-6206

с.Врубівка, вул.Польова, вул.Дружби, вул.Садова, вул.Нова

ПЛ-0.4кВ приєд.Л-2  від ТП-6201

с.Врубівка, вул.Шкільна, вул.Центральна, вул.Зелена, вул.Юлейна

ПЛ-0.4кВ приєд.Л-1  від ТП-6501

с.Врубівка, вул.Первомайська

ПЛ-0.4кВ приєд.Л-1  від ТП-6001

с.Врубівка, вул.Мічурина, вул.Маслова

ПЛ-0.4кВ приєд.Л-1  від ТП-6502

с.Врубівка, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна

 

У випадку, якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті ТОВ «ЛЕО» не звернеться для врегулювання взаємовідносин, ТОВ «ЛЕО» самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у власників технічних засобів телекомунікацій підстав, що підтверджують договірний порядок використання ними елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, вони повинні повідомити про це ТОВ «ЛЕО» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті ТОВ «ЛЕО».

ТОВ «ЛЕО» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу, проведеного працівникамиТОВ «ЛЕО».

Контактні номери телефонів: 0 800 300 074.

 

 

 

Представники ЮНІСЕФ завітали до "ЛЕО"

4 липня до «Луганського енергетичного об’єднання» в Старобільськ  із робочим візитом завітали  представникиЮНІСЕФ.Метою візиту було ознайомлення зі станом електроенергетичної системи підконтрольної Луганщини, а також – вивчення «історичного» питання нелегких стосунків між   Луганським енергетичним об’єднанням та водоканалами області через їх постійну заборгованість.

Головною метою приїзду Координатора кластеру з питань води, санітарії та гігієни, МаркаБаттла,було скласти правильну картину, детально розглянути цю тему та зібрати максимальну інформацію. Питання водопостачання  для території Донецької та Луганської областей вже давно вийшло за межі внутрішньополітичного рівня України. Проблема полягає в боргахводників перед енергетиками, які вже становлять декілька сотень мільйонів  гривень.

На всі  питання гостей в ході зустрічі вичерпно відповіла директор компанії-постачальника «ЕНЕРА СХІД» Олена Богодух. Аналітиків також зацікавило питання впровадження нової моделі ринку електроенергії, на  який отримали детальний огляд нововведення.  

Заступник директора з капітального  будівництва та інвестицій ТОВ «ЛЕО», Едуард Галгаш, розповів гостям про великі позитивні зрушення, що відбулися в Товаристві. Компанії вдалося витримати лихі часи, прикласти титанічних зусиль аби витримати усі негаразди протягом п’яти років та без будь-якої, матеріальної або моральної підтримки з боку державних органів та Уряду країни, самостійно встати з колін.

Як зазначив Едуард Анатолійович, зараз підприємство  вийшло на «п’ятиденку», повним ходом проводяться роботи з поліпшення електропостачання споживачам області. За 6 місяців 2019 року в ході виконання заходів з підготовки до ОЗП 2019-2020рр ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» виконано наступні основні роботи по планам капітального ремонту в електричних мережах напругою 04-6(10)-35-110 кВ. Загальні фактичні витрати на капітальні ремонти електричних мереж за 6 місяців 2019 року становлять 13 295,78 тис.грн. Основним завданням Товариства стало питання боротьби з понаднормативними втратами та розкраданням електроенергії.

Проте, не зважаючи на позитивні моменти, залишилися і проблемні питання, найболючішими з яких залишається повернення заборгованості підприємств області, суми яких  формувалися роками та зросли до неймовірних розмірів. Луганські енергетики розповіли аналітикам про те, що Товариство досі гостро відчуває нехватку з профільних фахівців своєї справи, яких підприємство втратило під час триденного робочого тижня. Не вистачає також і приміщень для створення  гідних умов праці.

Наступним пунктом стало обговорення питання щодо умов проживання 150 вимушених переселенців-енергетиків, для яких дитячий табір літнього відпочинку у Старобільську перетворився з тимчасового житла  на постійне. Едуард Анатолійович позначив першочергові нагальні проблеми. Їх вирішення  не здійснити без допомоги та втручання громадськості, державних органів влади тощо. Це  питання і водопостачання, і харчування, і багато інших. Для цього вже створено громадську організацію «Енергія Добробуту», членами якої стали працівники-переселенці, готові активно діяти у напрямку ефективного вирішення проблем. Вони об’єдналися заради налагодження містків для співпраці та порозумінням із органами влади та різними організаціями, заради того, щоб нарешті привернути увагу суспільства. В цілому, від  зустрічі залишилися задоволені обидві сторони. Зі свого боку, представники ЮНІСЕФ пообіцяли енергетикам всебічну  інформаційну підтримку з будь-яких питань.

 

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника з 1 по 4 число місяця.

Внесіть показники лічильника