Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Повідомлення, про відкрите обговорення з питання узгодження проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

Повідомляє, що відкрите обговорення з питання узгодження проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року відбулося 23 вересня 2020 року

Протокол відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» з 01 січня  2021 року

Повідомлення про початок проведення відкритого громадського обговорення з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

З метою виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

Тарифи на послуги оператора системи розподілу розглядаються та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП.

             Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175  ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проєкту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 2вересня 2020 року у письмовому вигляді на адресу: ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ", вул. Горького,123, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702 та в електронному листі на e-mail: leo.info.lg@gmail.com,

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 січня 2021 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 23 вересня  2020 року о 10-00  годині за адресою  м. Лисичанськ,  вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ".

Обґрунтування додається.

СЛОВА ПРИВІТАНЬ, НАГОРОДИ Й СПІЛЬНЕ ПРАГНЕННЯ ДО МИРУ....

З нагоди наближення свята Дня Незалежності України відзнаками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації за розпорядженням голови обласної державної адміністрації Сергія Гайдая почесною грамотою та листами подяки нагородили кращих працівників Товариства за високі професійні досягнення, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток сфери енергозабезпечення регіону та з нагоди свята.
Вітаємо колег-енергетиків з нагородами та бажаємо подальших успіхів у роботі на благо розвитку Луганщини та України!??????
До присутніх з вітальними словом звернувся т.в.о. генерального директора ТОВ «ЛЕО» Володимир Грицай, який під час урочистостей вручив нагороди. “Стало уже доброю традицією, що у переддень Дня Незалежності ми збираємося у цій залі, аби подякувати нашим працівникам за їх досягнення. Досягнення кожного з вас — це досягнення нашого Товариства, яке сьогодні впевнено рухається вперед та зразково виконує покладені на нього завдання. Це ті сходинки, якими ми рухаємося вперед, і ми маємо позитивну динаміку у розвитку. Ви є прикладом для інших. Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, злагоди та благополуччя!»
Дуже приємно було вручати нагороди працівникам, які по праву стільки сил та енергії віддають на благо розвитку енергетичної галузі Луганщини. Дякуємо Вам за відданість, за патріотизм, за все те, що ви робите. Переконані, що доки в нас є такі працівники, то ми будемо розвиватися. Ви вкотре доводите, що народ України є найбільшим багатством нашої землі та запорукою спільної перемоги.
Всього нагороджено 17 працівників Товариства, які неодмінно знайдуть своїх героїв на робочих місцях. Вітаємо наших колег!???
Велика вдячність за визнання від енергетиків Луганській облдержадміністрації.???
Для енергетиків прифронтового регіону це має особливе значення. Це гарний привід пишатися таким колективом. Щирі вітання кращим працівникам Луганського енергетичного об’єднання!!! Ви гідні винагород! СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!??????

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!
Хочу звернутися до Вас у цей непростий для країни час та запропонувати стабільну, високооплачувану роботу на посадах головного бухгалтера та заступника головного бухгалтера з податкового обліку – це можливість проявити себе в одній з найбільших компаній Луганщини.
ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» одне з найавторитетніших роботодавців в області, що має середню заробітну плату вищу ніж по Луганській області. То ж, робота на такому підприємстві – це самореалізація, престиж, достойна оплата за гідну працю.
Ми - колектив однодумців, які вірять в успіх нашої спільної справи. Якщо Ви прагнете застосувати свої вміння та навички, поділяєте з нами основні цінності: повагу, професіоналізм, патріотизм, порядність, розвиток та відповідальність, запрошую Вас у нашу команду.
З повагою, генеральний директор
ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Володимир Грицай.

‼️РАЗОМ З ПІДПАЛЕНОЮ ТРАВОЮ ГОРИТЬ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ!!!

Останнім часом мешканці області, навіть попри заборони, запровадження великих штрафів та потенційну небезпеку, спалюють траву, листя, бур’яни та бадилля, що нерідко стає причиною пожеж. Особливо загрозливим є виникнення пожеж поблизу ліній електропередач та електрообладнання.?
Випалювання рослинності також призводить до руйнації ґрунтового покриву та його збідніння. Вогонь знищує насіння й коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їхнього коріння. При стихійному спалюванні трави вогонь може охопити великі території та спричинити знищення диких рослин і тварин. Крім того, існує загроза лісових пожеж і займання житлових будинків, а також короткого замикання, якщо поблизу проходять високовольтні лінії електропередачі.?
? Неконтрольоване займання трави може спричинити загоряння дерев’яних опор, нагрівання проводу і, як наслідок, обриву проводу. А це реальний ризик не тільки для надійного електропостачання, а й загроза життю і здоров’ю людей та тварин внаслідок ураження електричним струмом.
? Щороку ТОВ «ЛЕО» робить все можливе для захисту мереж в період низових пожеж: на підприємстві ретельно перевіряється стан пожежної безпеки на об’єктах та справність засобів пожежогасіння, проводяться позапланові інструктажі персоналу, який обслуговує електроустановки, технологічне та інженерне обладнання тощо. Також енергетики закликають населення не розпалювати вогнища на полях поблизу електромереж та залишати вогонь без нагляду! Люди мають усвідомити, що від їхньої поміркованості, від їхньої свідомості залежить їхня безпека, а також безпека оточуючих. Бережіть своє електрообладнання!
Нагадаємо, що уздовж повітряних електроліній електропередач з обох боків відводиться охоронна зона (у повітрі і на землі), її ширина залежить від напруги лінії. Наприклад, для проводів напругою до 1 кВ охоронна зона становить 2 м, 6-10 кВ – 10 м.
В цих охоронних зонах законом забороняється розпалювати вогнища. Також тут заборонено розміщувати постійні і тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо), складувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали; розміщувати звалища горючих і хімічно небезпечних відходів.
Пожежі біля електричних підстанцій, трансформаторних підстанцій, а особливо в охоронних зонах ліній електричної передачі (ЛЕП), можуть призвести до припинення електропостачання та завдати значних збитків.
Щоб запобігти пожеж, в охоронних зонах забороняється:
– розміщати постійні і тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо);
– складувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали;
– розміщати звалища різних горючих і хімічнонебезпечних відходів;
– розпалювати вогнища, палити, кидати непогашенні сірники або недопалки.
Також правилами пожежної безпеки забороняється зберігання висушеної трави не тільки на території електричної підстанції та енергетичного підприємства, а і навколо них на відстані ближче 100 м.
Більшість випадків пожеж на відкритих територіях виникають саме через людський фактор і елементарне недотримання правил пожежної безпеки. Найбільш розповсюдженими причинами пожеж в охоронних зонах є необережне поводження з вогнем, необережність при палінні, а також дитячі пустощі з вогнем.
☝️Тож, ТОВ «ЛЕО» закликає громадян відмовитися від практики спалювання, адже кожен підпал – це не лише правопорушення, а й суттєва шкода довкіллю, яка призводить до негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
☎️ У разі виявлення загоряння в охоронних зонах ліній електропередачі або на іншому об’єкті енергетики негайно повідомте за телефоном “101” пожежно-рятувальний підрозділ ?‍? або зверніться за багатоканальним номером кол-центру: 0 800 300 074.

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника