Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Повідомлення про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року.

З метою виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року.

Тарифи на послуги оператора системи розподілу розглядаються та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП.

             Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175  ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проекту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 13 грудня 2019 року у письмовому вигляді на адресу: ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ", вул. Горького,123, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702 та в електронному листі на e-mail: leo.info.lg@gmail.com,

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 березня 2020 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 16 грудня 2019 року.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ".

 

Обґрунтування ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії

 з 01 березня 2020 року

Встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.03.2020 здійснюється ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії України" від 11 червня 2017 року, яким передбачено впровадження нової моделі ринку з відокремленням функцій з розподілу та постачання електричної енергії та у зв’язку із суттєвою зміною обсягів розподілу електричної енергії за класами напруги відносно врахованих при розрахунку діючих тарифів, витрат на послуги з розподілу електричної енергії, зокрема, паливно-мастильні матеріали, витрати на ремонт, витрати, пов’язані з купівлею електричної енергії з метою компенсації технологічних витрат електричної енергії на її розподіл, витрати на послуги оператора системи передачі електроенергії, плату послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління та інших, що склалися за причин, незалежних від діяльності товариства.

Розрахунок витрат ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на здійснення діяльності з розподілу електричної енергії  здійснено відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою від 05.10.2018 № 1175 із застосуванням макропоказників на 2020 рік по першому сценарію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки" (із змінами), Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2015 року № 2645 та інших нормативних документів.

В основу формування тарифу покладено розрахунок необхідного доходу, який включає економічно обґрунтовані витрати оператора системи розподілу, розмір якого є достатнім для забезпечення беззбиткової діяльності з надання послуг з розподілу електричної енергії.

Пропозиція ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" щодо тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.03.2020

Тариф на розподіл електричної енергії грн/МВтּгод

1 клас напруги

334,02

2 клас напруги

1499,52

 

ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад

Начальники районів електричних мереж:

-  «Лисичанський район електричних мереж»

-  «Попаснянський район електричних мереж»

-  «Рубіжанський район електричних мереж»

-  «Станично - Луганський район електричних мереж»

Основні завдання та обов'язки.  

Оперативне керівництво району електричних мереж, організація виробничо-господарської, соціально-побутової та іншої діяльності. Організація роботи й ефективної взаємодії структурних підрозділів з метою забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії споживачам закріплених адміністративних районів. Забезпечення виконання встановлених для показників роботи. Забезпечення кваліфікованими кадрами, створення безпечних і сприятливих умов для їх праці, дотримання вимог законодавства з охорони праці. Організація розробки положень, інструкцій, заходів щодо безпеки виробничого середовища. Забезпечення контролю за дотриманням нормативно-правових актів, проведення перевірок робочих місць, усунення причин, які призводять до нещасних випадків. Організація проведення інструктажів, навчання та перевірки знань персоналу, проходження медоглядів, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту і спецодягом.Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, Програми відповідності оператора системи розподілу, умов Колективного договору, інших нормативно-правових актів, що стосуються належної роботи.

 

Вимоги до кандидата:

- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста

- стаж роботи за фахом - не менше 5 років,   в т.ч. на посадах керівників нижчого рівня - не менше 3 років

-  Vгрупа з електробезпеки

- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж,  правил улаштування електроустановок, основ економіки, організації виробництва, праці і управління, основ трудового законодавства, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки

-  володіння персональним комп’ютером у режимі користувача

Для участі в конкурсі  подаються такі документи:

- заява

- особовий листок  обліку кадрів з фотокарткою

- копія документів про освіту.

Документи на конкурс необхідно подати на електронну адресу konkursenergy@gmail.com.Додаткова інформація за телефоном: 050-478-09-05 Вікторія Юріївна.

 

 

Заступники  начальників з розподілу електричної енергії :

-  «Станично - Луганський район електричних мереж»

Основні завдання та обов'язки.

Забезпечення виконання показників комерційного напрямку. Організація роботи підлеглого персоналу по виконанню завдань з розподілу електроенергії. Проведення роботи по виявленню розкрадання електричної енергії. Організація укладення  договорів  на розподіл  електроенергії та своєчасне  внесення  змін  та  доповнень до них. Організація роботи по експлуатації систем обліку електроенергії, своєчасна їх заміна. Контроль роботи  електричних лічильників, по яких визначається надходження електроенергії  в мережі   шляхом  складання  балансу  по  трансформаторних підстанціях. Контроль виконання споживачами встановлених договірних величин, режимів споживання електроенергії та потужності, проведення регулювальних заходів по вирівнюванню графіка навантаження та зниження споживання потужності в години максимуму енергосистеми. Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, Програми відповідності оператора системи розподілу, інших нормативно-правових актів, що стосуються комерційного напрямку роботи.Забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці. Розробка положень, інструкцій в підпорядкованих підрозділах. Контроль дотримання вимог нормативно-правових актів, здійснення перевірок робочих місць, забезпечення усунення причин, які призводять до нещасних випадків, проведення навчання та інструктажів, участь у перевірці знань персоналу, забезпечення проходження медоглядів підлеглим персоналом.

Вимоги до кандидата:

- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста

- стаж роботи за фахом - не менше 5 років

-  Vгрупа з електробезпеки

- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж,правил технічної експлуатації електроустановок споживачів,  правил улаштування електроустановок, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.

-  володіння персональним комп’ютером у режимі користувача

Для участі в конкурсі  подаються такі документи:

- заява

- особовий листок  обліку кадрів з фотокарткою

- копія документів про освіту.

Документи на конкурс необхідно подати на електронну адресу konkursenergy@gmail.com. Додаткова інформація за телефоном: 050-478-09-05 Вікторія Юріївна.

 

 

Головні інженери:

-  «Біловодський район електричних мереж»

-  «Попаснянський район електричних мереж»

Основні завдання та обов'язки.  

Організація роботи підлеглого персоналу по виконанню завдань з ремонтів, технічного обслуговування та експлуатації електричних мереж0,4-20 кВ, яке знаходиться у веденні району електричних мереж. Забезпечення оперативно-диспетчерського управління розподільними електромережами 0,4-20 кВ згідно з затвердженою схемою оперативного обслуговування. Погодження проектів нових трас комунікацій та виконання робіт в зоні знаходження електроустановок розподільних мереж 0,4-20 кВ. Контроль обсягів, якості і термінів виконання будівельно-монтажних робіт в зоні знаходження електроустановок розподільних мереж, участь у прийомці в експлуатацію нових об'єктів розподільних мереж. Участь у складанні та перегляді актів аварійної та технологічної броні споживачів. Організація належного утримання аварійних резервів обладнання. Організація виконання робіт і послуг стороннім замовникам. Дотримання вимог законодавства з охорони праці. Контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів,трудовою і виробничою дисципліною підлеглого персоналу. Здійснення перевірок робочих місць. Забезпечення усунення причин, які призводять до нещасних випадків. Розробка положень, інструкцій,заходів щодо безпеки виробничого середовища. Проведення навчання та інструктажів, участь у перевірці знань персоналу. Забезпечення проходження медоглядів підлеглим персоналом.Забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту і спецодягом. Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, Програми відповідності оператора системи розподілу, інших нормативно-правових актів, що стосуються  роботи технічних підрозділів.

Вимоги до кандидата:

- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста

- стаж роботи за фахом - не менше 5 років

-  Vгрупа з електробезпеки

- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж,  правил улаштування електроустановок, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.

-  володіння персональним комп’ютером у режимі користувача

Для участі в конкурсі  подаються такі документи:

- заява

- особовий листок  обліку кадрів з фотокарткою

- копія документів про освіту.

Документи на конкурс необхідно подати на електронну адресуkonkursenergy@gmail.com. Додаткова інформація за телефоном: 050-478-09-05 Вікторія Юріївна.

 

 

Начальники  дільниць:

-  Міловська дільниця «Біловодський район електричних мереж»

-  Білокуракинська дільниця «Новопсковський район електричних мереж»

- Новоайдарська дільниця «Щастинський район електричних мереж»

Основні завдання та обов'язки.  

Оперативне керівництво виробничо-господарською діяльністю дільниці. Забезпечення експлуатації обладнання 0,4-20 кВ, що знаходиться в ведені дільниці згідно з затвердженою схемою оперативного обслуговування. Організація роботи й ефективної взаємодії структурних підрозділів дільниці з метою забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії. Погодження проектів нових трас комунікацій та виконання робіт в зоні знаходження електроустановок розподільних мереж. Забезпечення виконання встановлених для дільниці показників роботи в тому числі комерційного напрямку роботи. Дотримання вимог законодавства з охорони праці. Контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів, трудовою і виробничою дисципліною підлеглого персоналу. Здійснення перевірок робочих місць. Забезпечення усунення причин, які призводять до нещасних випадків. Розробка положень, інструкцій,заходів щодо безпеки виробничого середовища. Проведення навчання та інструктажів, участь у перевірці знань персоналу. Забезпечення проходження медоглядів підлеглим персоналом.Забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту і спецодягом. Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, Програми відповідності оператора системи розподілу, інших нормативно-правових актів, що стосуються належної роботи дільниці.

 Вимоги до кандидата:

- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста

- стаж роботи за фахом - не менше 5 років

-  Vгрупа з електробезпеки

- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж,  правил улаштування електроустановок, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.

-  володіння персональним комп’ютером у режимі користувача

Для участі в конкурсі  подаються такі документи:

- заява

- особовий листок  обліку кадрів з фотокарткою

- копія документів про освіту.

Документи на конкурс необхідно подати на електронну адресуkonkursenergy@gmail.com. 

Додаткова інформація за телефоном: 050-478-09-05 Вікторія Юріївна.

 

 

 

Заступники  начальників  дільниць  з розподілу електричної енергії:

-  Міловська дільниця «Біловодський район електричних мереж»

Основні завдання та обов'язки.

Забезпечення виконання показників комерційного напрямку по дільниці. Проведення роботи по виявленню розкрадання електричної енергії. Організація укладення  договорів  на розподіл  електроенергії та своєчасне  внесення  змін  та  доповнень до них. Організація роботи по експлуатації систем обліку електроенергії, своєчасна їх заміна. Контроль роботи  електричних лічильників, по яких визначається надходження електроенергії  в мережі   шляхом  складання  балансу  по  трансформаторних підстанціях.  Контроль виконання споживачами встановлених договірних величин, режимів споживання електроенергії та потужності, а також проведення регулювальних заходів по вирівнюванню графіка навантаження та зниження споживання потужності в години максимуму енергосистеми. Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, Програми відповідності оператора системи розподілу, інших нормативно-правових актів, що стосуються належної роботи дільниці. Забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці. Розробка положень, інструкцій в підпорядкованих підрозділах. Контроль дотримання вимог нормативно-правових актів, здійснення перевірок робочих місць, забезпечення усунення причин, які призводять до нещасних випадків, проведення навчання та інструктажів, участь у перевірці знань персоналу, забезпечення проходження медоглядів підлеглим персоналом.

 

Вимоги до кандидата:

- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста

- стаж роботи за фахом - не менше 5 років

-  Vгрупа з електробезпеки

- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж,правил технічної експлуатації електроустановок споживачів,  правил улаштування електроустановок, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки

-  володіння персональним комп’ютером у режимі користувача

Для участі в конкурсі  подаються такі документи:

- заява

- особовий листок  обліку кадрів з фотокарткою

- копія документів про освіту.

Документи на конкурс необхідно заповнити (зразки документів надаються нижче) подати на електронну адресуkonkursenergy@gmail.com. Додаткова інформація за телефоном: 050-478-09-05 Вікторія Юріївна.

 

 

ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

28 листопада 2019 року УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.Зеленського №868/2019 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання "Заслужений енергетик України" АЛЕКСАНДРОВУ Едуарду Леонидовичу - головному інженерові Сєвєродонецького району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання».

Колектив Товариства щиро вітає з такою вагомою у його житті подією та бажає нових висот! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай труднощі будуть переможені, незгасимого Вам оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.

Ми дуже горді, що до списку заслужених енергетиків нашого підприємства, приєднався ще один працівник, адже серед нас багато прекрасних кваліфікованих спеціалістів, що заслуговують високих винагород.

Слава Україні!

Проведення відкритих громадських обговорень

Відповідно до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2019 р. ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» повідомляє про проведення відкритих обговорень плану розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року.

Відкриті громадські обговорення триватимуть з 29 листопада 2019 року по 9 грудня 2019 року включно.

Обґрунтовані пропозиції до зазначеного плану слід надавати шляхом письмового звернення на поштову адресу: 92702, м. Старобільськ, вул. Горького, 123 або на електронну адресу: leo.info.lg@gmail.com (скановані копії листів). Пропозиції та зауваження приймаються у період проведення відкритих громадських обговорень. Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції та зауваження, що були надані та зареєстровані після закінчення обговорень, розглядатися не будуть.

З планом розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року. Можна ознайомитися за наступним посиланням. https://www.en.lg.ua/images/stories/2019/plan-rozvytky.pdf

 

Засідання комісії за підсумками відкритого обговорення

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» повідомляє, що 10.12.2019 року о 10:00 відбудеться засідання комісії за підсумками відкритого обговорення плану розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року

Адреса проведення:м. Старобільськ, вул. Горького, 123, будівля Старобільского РЕМ.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! ВСТИГНІТЬ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА!

Шановні споживачі! Щомісяця згідно правил у два останні та три перші числа необхідно передавати дані показників лічильника. 

Цього місяця  період передачі показників лічильника розпочнеться з 28 листопада і триватиме до 4 грудня. У ТОВ "ЛЕО" для зручності розроблено чимало способів передачі даних. Споживачу потрібно лише обрати для себе найзручніший. Встигніть передати дані. 
 

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника