Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ПОГРОЗИ, ПІДПАЛ ШИН ТА БЛОКУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ «ЛЕО» НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ

Робота енергетиків є непростою. Доводиться працювати в складних погодних умовах, стикатись з недоброзичливістю, яка іноді межує з агресивністю, особливо коли це торкається злісних порушників чинного законодавства при користуванні електричною енергією.

Інцидент, який стався 23 березня цього року з працівниками ТОВ «ЛЕО» при виконанні ними виробничих завдань, приголомшив своєю агресивністю, цинізмом і вседозволеністю. А особливо сьогодні, коли наша держава знаходиться в стані неоголошеної війнита загальної боротьби з коронавірусом, коли на вагу золота життя кожної людини, вражає те, що існують певні «особі», котрим «море по коліна».      

Приблизно о 15-й годині дня, коли працівники «ЛЕО» знаходились на своїх робочих місцях, незвичайний інцидентстався під адміністративною будівлею Рубіжанського РЕМ -  ворота підприємства заблокували група людей та демонстративно почали палити шини й погрожувати усім, хто знаходився по той бік подвір’я. Ставши буквально заручниками події, співробітники викликали наряд поліції, адже натовп ставав дедалі некерованим та наражав на неабияку небезпеку.

Слід зазначити, що Товариство «Луганське енергетичне об’єднання» відноситься до підприємств критичної інфраструктури. Протиправні дії по блокуванню роботи працівників Товариства можуть призвести до непередбачуваних наслідків. Під час незаконного мітингу, який відбувся вчора під стінами адмінбудівлі Рубіжанського РЕМ з боку встановлених осіб, аварійно-відновлювальна бригада не змогла  виїхати на терміновий виклик у випадку надзвичайної події. Взагалі, такі дії загрожували життю та здоров’ю колективу працівників, що виконували свої професійні обов’язки.

На місце події довелося також викликати рятувальників, які приборкали вогонь. «Попахує» кримінальним впровадженням згідно ч.1 ст.296 (хуліганство) до 5 років обмеження волі.

Незрозуміла поведінка натовпу, як пізніше вдалося встановити, була організована чоловіком у період загального карантину!, який неодноразово не допускав працівників ЛЕО до технічної перевірки лічильника за місцем свого проживання, усіляко заважав виконувати свої професійні обов’язки та у грубій формі, використовуючи принизливі слова образ, виганяв працівників, за що отримав Акт недопущення згідно умов Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП України від 14 березня 2018 року № 312 (далі правила) ппп. 12 пп.5.5.5 п.5.5 Розділу VПравил, установлені представником ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», які були недопущені до власних установок Споживача.  

Наразі ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» звернулось до начальника ГУ Національної поліції в Луганській області та прокуратури  з прохання провести об’єктивне розслідування по факту неправомірних дій щодо працівників Товариства під час виконання ними своїх обов’язків та повідомити ТОВ «ЛЕО» про результати розслідування. 

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника