Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Заслужені нагороди – до Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України Луганська обласна державна адміністрація відзначила працівників ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»низкою приємних нагород. Як зазначено у відповідному розпорядженні виконуючого обов’язки голови Луганської обласної держадміністрації – керівника ОВЦА Сергія Гайдай: «За значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи  енергетичної  галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України» почесною відзнакою «За розвиток регіону»нагороджено:

Волошину Ганну - начальника тендерного відділу

Луньова Юрія - заступника директора технічного з високовольтних мереж.

Відзнаки урочисто вручили  сьогодні в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному  театрі  під час церемонії з нагоди відзначення Конституції України. Святкування розпочалося на урочистій ноті під звучання Державного Гімну  України.У заходах взяли участь представники обласної,міської та виконавчої влади та громадськості.

Дякуємо Луганській обласній державній адміністрації за визнання заслуг наших працівників та щиро вітаємо наших енергетиків з отриманими нагородами!Бажаємо успіхів у подальшій роботі та не зупинятися на досягнутому!

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ НАШИМ СПІВРОБІТНИКАМ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ, НЕСАМОВИТУ ВІДДАНІСТЬ СВОЇЙ ПРОФЕСІЇ! ПИШАЄМОСЯ!!!СЛАВА  УКРАЇНІ!

 

Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника