Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

СЛОВА ПРИВІТАНЬ, НАГОРОДИ Й СПІЛЬНЕ ПРАГНЕННЯ ДО МИРУ....

З нагоди наближення свята Дня Незалежності України відзнаками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації за розпорядженням голови обласної державної адміністрації Сергія Гайдая почесною грамотою та листами подяки нагородили кращих працівників Товариства за високі професійні досягнення, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток сфери енергозабезпечення регіону та з нагоди свята.
Вітаємо колег-енергетиків з нагородами та бажаємо подальших успіхів у роботі на благо розвитку Луганщини та України!??????
До присутніх з вітальними словом звернувся т.в.о. генерального директора ТОВ «ЛЕО» Володимир Грицай, який під час урочистостей вручив нагороди. “Стало уже доброю традицією, що у переддень Дня Незалежності ми збираємося у цій залі, аби подякувати нашим працівникам за їх досягнення. Досягнення кожного з вас — це досягнення нашого Товариства, яке сьогодні впевнено рухається вперед та зразково виконує покладені на нього завдання. Це ті сходинки, якими ми рухаємося вперед, і ми маємо позитивну динаміку у розвитку. Ви є прикладом для інших. Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, злагоди та благополуччя!»
Дуже приємно було вручати нагороди працівникам, які по праву стільки сил та енергії віддають на благо розвитку енергетичної галузі Луганщини. Дякуємо Вам за відданість, за патріотизм, за все те, що ви робите. Переконані, що доки в нас є такі працівники, то ми будемо розвиватися. Ви вкотре доводите, що народ України є найбільшим багатством нашої землі та запорукою спільної перемоги.
Всього нагороджено 17 працівників Товариства, які неодмінно знайдуть своїх героїв на робочих місцях. Вітаємо наших колег!???
Велика вдячність за визнання від енергетиків Луганській облдержадміністрації.???
Для енергетиків прифронтового регіону це має особливе значення. Це гарний привід пишатися таким колективом. Щирі вітання кращим працівникам Луганського енергетичного об’єднання!!! Ви гідні винагород! СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!??????
Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника