Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

І ЗНОВУ ВОГНЯНЕ ПЕКЛО…

Одразу дві підстанції в Станично-Луганському районі довелося рятувати від пожежі.
На Луганщині продовжується гасіння пожеж в природних екосистемах. Сьогодні близько 12:30 виникли осередки займання між населеними пунктами Нижньотепле та Артема в безпосередній близькості від підстанцій енергопостачання ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Вогонь здатен спричинити вихід з ладу обладнання підстанцій, що тягне за собою припинення електропостачання та завдання значних збитків.
Енергетики «ЛЕО» мужньо рятували від нищівного полум’я одразу два енергооб’єкта - ПС «Пертівська-110/35/10» та «Артема-110/35/10».
Верховий вогонь невпинно підступав до електропідстанцій. Довелося на деякий час їх знеструмити в цілях безпеки. На самому початку працівники «ЛЕО» своїми силами стримували пожежу як могли. Від вогню детонували не розірвані боєприпаси. Вже потім на місце події прибули рятувальники ДСНС. Вдалося, на щастя, вчасно приборкати вогонь і не допустити енергетичної катастрофи на Луганщині.
Вогнем знищено декілька опор, які енергетиками одразу були замінені на нові. Завдяки оперативним зусиллям відповідних служб, небайдужих місцевих мешканців у особі фермера Галкіна, який до приїзду пожежних надав велику ємність з водою, енергетикам вдалося не підпустити вогонь до підстанцій.
Висловлюємо велику подяку оперативним діям працівників Товариства та загону ДСНС за вчасне реагування та врятоване енергообладнання, за чіткі й спрямовані дії під час надзвичайної ситуації, яка могла стати для багатьох непорпавним лихом!
Звертаємося до всіх!!! Необхідність дотримання правил пожежної безпеки в охоронних зонах ліній електропередачі та на прилеглих до них територіях неабияк важлива!
Дим та вогонь є напівпровідниками! Вони можуть призводити до аварійних відключень ліній електропередач і знеструмлення великої кількості абонентів. Вогонь здатен спричинити вихід з ладу обладнання підстанцій. Суворо забороняється:
- розводити в межах охоронних зон ліній електропередачі багаття;
- випалювати стерню, очерет та суху траву під лініями та поблизу трансформаторних підстанцій;
- складувати в охоронних зонах легкозаймисті матеріали.
Нагадуємо, що за розведення багать в заборонених місцях та інші дії, які можуть призвести до виникнення пожежі, передбачено адміністративну відповідальність. У випадках, коли внаслідок таких діянь було завдано значної шкоди довкіллю чи майну, законодавство передбачає кримінальну відповідальність.
Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника