Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «МОЇ БАТЬКИ ЕНЕРГЕТИКИ»

Завершився конкурс творчого малюнку серед дітей співробітників ТОВ «ЛЕО» та «ЕНЕРА СХІД»з нагоди Дня енергетика  2020за темою «Мої батьки енергетики» . Майстерність, техніку виконання робіт та відповідність тематиці конкурсу оцінювала спеціальна комісія, зокрема, керівництво та директори відділів апарату управління Товариства.

Оцінювати конкурсні дитячі роботи було нелегко.Усі дітлахи прониклися відповідальною професією своїх батьків та виразили її важливісь і потрібність на папері. Порадувало те, що діти творчо і дуже по-різному підійшли до висвітлення запропонованої теми. Хтось із дітей зобразив енергоефективність вдома, хтось намалював робоче місце батьків, а хтось дуже влучно показав важливість енергетичної галузі. Дуже добре, коли діти цікавляться роботою батьків, аналізують те, що відбувається навколо, роздумують про вибір своєї майбутньої професії. Такі малюнки стають маленькими історіями, які хочеться переглядати і переказувати.

У конкурсі взяли участь діти 4-16років (три вікові категорії). Всього подали свої роботи 88 учасників. У кожній віковій категорії серед учасників конкурсу було обрано найкращу роботу та визначено переможців. Також обрано роботу  - «приз глядацьких симпатій». Наразі з дитячих малюнків сформовано виставку, яка розміщена у приміщенні ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».Вона дуже яскрава, бо насичена світлою дитячою енергією, особливим  сприйняттям життя, фантазією, щирістю та безпосередністю.

Так, перемогу у конкурсі вибороли:

Вікова категорія 4-7 років:Цимбалюк Васіліса 5 років.

Вікова категорія 8-11 років: Сергієнко Володимир 11 років.

Вікова категорія 12-16 років: Моргунова Аліна, 14 років.

Приз глядацьких симпатій одержав Кішкінов Родіон, 8 років.

Авторам найкращих робіт вручені дипломи, цінні подарунки, а також всім дітям, які взяли участь у конкурсі, подаровано солодощі від профспілкової організації НПЕУ. Ми дуже вдячні дітям за участь у конкурсі, бажаємо творчих успіхів, натхнення у майбутньому  та наймиліших спогадів. Гарних усім свят та здоров’я!

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника