Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

БАГАТОЗОННИЙ ОБЛІК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

?1.ЩО ТАКЕ БАГАТОЗОННИЙ ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ? Він передбачає використання багатотарифних (дифтарифних) лічильників, які рахують обсяг спожитої енергії за різними тарифами протягом доби, тобто диференційовані за періодом часу.
?2. НАВІЩО ПОТРІБНІ ТАКІ ЛІЧИЛЬНИКИ І ЯКА ВІД НИХ КОРИСТЬ? При застосуванні тарифів, диференційованих за періодами часу, ціна на електроенергію залежить від годин, коли вона використовується, тобто є періоди, коли вона найнижча. А облік спожитої електроенергії у різні години у різні періоди доби здійснюється за допомогою багатотарифного лічильника. Таким чином можна заощаджувати при оплаті вартості спожитої електроенергії. Використання сучасних пристроїв з автоматизованим процесом роботи/таймером (пральні, посудомийні машини, бойлери, електропічі тощо) дає належний ефект, оскільки є можливість запрограмувати його роботу у ті часи доби, коли тариф найдешевший. Заощаджувати можна також змінюючи власний графік споживання.
?3. ТАРИФНІ КОЕФІЦІЄНТИ ПРИ БАГАТОЗОННОМУ ОБЛІКУ. На сьогодні в Україні застосовується двозонний та тризонний облік. За двозонним обліком застосовуються тарифні коефіцієнти в наступні періоди доби: з 23:00 до 07:00 години - 0,5 у нічний час та 1 у денний.
За тризонним обліком застосовуються тарифні коефіцієнти в наступні періоди доби: з 08:00 -11:00 та з 20:00- 22:00 --- 1,5. З 07:00 – 08:00, з 11:00 - 20:00 та з 22:00до 23:00 ---1 . З 23:00 – 07:00 --- 0,4.
?4. ДЕ ПРИДБАТИ ТА ЯК ВСТАНОВИТИ БАГАТОТАРИФНИЙ ЛІЧИЛЬНИК?
---А) Необхідно звернутися до структурного підрозділу РЕМ ТОВ «ЛЕО» із заявою. Отримати рекомендації щодо технічних характеристик багатотарифного лічильника та процедури переходу на багатотарифний облік. Укласти договір про виконання робіт про встановлення приладів обліку.
---Б) Придбати пристрій. Визначитися щодо придбання пристрою обліку: багатотарифний лічильник можна придбати у Товаристві або самостійно (після отримання рекомендацій).
--- В) Параметризувати (у разі самостійного придбання). Багатотарифний лічильник слід параметризувати. Для цього прилад разом з його паспортом надається до підрозділу (за місцем проживання).
--- Г) Оплатити послуги. Після оформлення договору отримати рахунки та сплатити їх. Орієнтовно протягом двох тижнів з моменту оплати послуг по заміні, новий пристрій буде становлено за Вашою адресою.
?5.ЯК ЗНІІМАТИ ПОКАЗНИКИ З БАГАТОТАРИФНОГО ЛІЧИЛЬНИКА? У двозонного електролічильника покази спожитої електроенергії визначаються за тарифними зонами «день/ніч», де:
- першому тарифу «день» відповідає індекс на дисплеї приладу обліку - 1.8.1 або Т1;
- другому тарифу «ніч» відповідає індекс на дисплеї приладу обліку - 1.8.2 або Т2.
У тризонного електролічильника покази спожитої електроенергії визначаються за тарифними зонами, де:
- першому тарифу «піковий» відповідає індекс на дисплеї приладу обліку 1.8.1 або Т1;
- другому тарифу «напівпіковий» відповідає індекс на дисплеї приладу обліку 1.8.2 або Т2;
- третьому тарифу «ніч» відповідає індекс на дисплеї приладу обліку 1.8.3 або Т3.
Усі дані змінюють одні одних через кілька секунд. Слід дочекатися появи потрібної інформації на табло або натиснути кнопку «введення» для перемикання даних, поки не з’явиться потрібна інформація.
?6. СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ПОСЛУГИ ПО ЗАМІНІ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКА?
Тип лічильника Вартість, грн. *
?Однофазний 495,98
?Трифазний 915,73
?*Ціни зазначено станом на 01.01.2021 р.
☎️Додаткові роз’яснення та консультації можна отримати за телефоном кол-центру ТОВ «ЛЕО» : 0-800-300-074
Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника