Logo
Print this page

ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ
05.02.2020 відбулась Конференція трудового колективу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». На порядку денному стояло питання виконання колективного договору за 2020 рік та внесення змін до колективного договору 2019-2021 року.
В обговоренні звітної частини Конференції взяли участь т.в.о. генерального директора Володимир Грицай та директори підприємства за напрямками: директор технічний ТОВ «ЛЕО» Віктор Чорний, директор з персоналу Тетяна Севостьянова, директор з охорони праці Сергій Какоткін та голова ППО НПЕУ ТОВ «ЛЕО» Олена Руменкова.
Розпочинаючи свою доповідь, Володимир Володимирович зосередив увагу на особливостях роботи Товариства упродовж звітного періоду, це майже річна праця в умовах карантинних обмежень. Але попри різні обставини, підсумки роботи є однозначно позитивними.
В ході Конференції представники трудового колективу спільно аналізували хід виконання колективного договору, заслухали звіти про реалізацію взятих зобов'язань, обговорили необхідність внесення змін та доповнень у колективний договір.
За результатами обговорення звіт затвердили у повному обсязі.
© 2011–2021 ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»