Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

У яких випадках представник енергокомпанії може потребувати доступ до приладів обліку електричної енергії від мешканців?

Як правило, енергетикам потрібен доступ до лічильника для проведення технічної перевірки засобів вимірювання, контролю за рівнем споживання електричної енергії та потужності, вимірювання показників якості електричної енергії, контрольного огляду електричних мереж, здійснення заміни приладів обліку, для того, щоб взяти лічильник на повірку, або також для виконання відключення та обмеження споживання. Цими представниками є електромонтери, інспектори або контролери ТОВ "Луганське енергтичне об'єднання", у яких є допуск до приладів обліку. При собі працівники завжди мають службове посвідчення.
Необхідно зазначити, що ТОВ «ЛЕО» щодня в рамках Закону України проводить планомірну цілодобову роботу з виявлення тих, хто можуть поза обліком споживати електроенергію. З цією метою виконується ряд заходів, а саме:
• Аналіз споживання побутового споживача. Якщо у абонента незалежно від пори року однакове споживання електроенергії або несподівано відбулося різке зменшення споживання, це привертає увагу.
• Допуск-недопуск контролерів до об'єкта побутового споживача. Як правило, тим, хто споживає електроенергію через прилад обліку, приховувати нічого.
• Місцезнаходження лічильника (на фасаді або в будинку). Не тільки спрощує з'їм показань, але робить неможливим невраховані підключення до лічильника.
Вгору

Вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника