Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ПРИВІТАЛИ З ВИХОДОМ НА ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК

Цінувати й не забувати своїх працівників після відходу їх на заслужений відпочинок вміє не кожне підприємство. Це можливо тільки в разі, якщо трудовий колектив – як одна сім’я. Таке визначення точно підходить дляТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Це видно навіть по тому, як душевно проводжає керівництво підприємства своїх людей на відпочинок.

Сьогодні для працівників енергокомпанії у Луганській області урочистий і хвилюючий день. Їх головний бухгалтер,Тетяна Ляхова починає новий етап у своєму житті. Вона вийшла на відпочинок, який заслужила своєю багаторічною працею.

Великий стаж роботи в енергетичній галузі дає право вважати Ляхову Тетяну Василівну керівником, який цілком відданий своїй справі. Загальний стаж роботи за професією бухгалтера складає 35 років, а саме: у галузі зв’язку – 10 років - від бухгалтера до заступника головного бухгалтера, в енергетичній галузі понад 22 роки  - від заступника головного бухгалтера до головного бухгалтера. Тетяна Ляхова  відрізняється високою працездатністю і ретельністю, системним і  зваженим підходом до рішення  поставлених задач. Під час роботи в електроенергетичній галузі вона на високому професійному рівні сприяє якісному веденню бухгалтерського, податкового, управлінського обліку, звітності у відповідності до вимог як національних стандартів, так і міжнародних стандартів фінансової звітності. Незважаючи на багаторічний досвід роботи на посаді головного бухгалтера Тетяна Василівна постійно вдосконалювала свої знання та своєчасно реагувала на зміни часу. Так, у 2012-2013 роках брала участь у впровадженні  проекту корпоративної інформаційної системи управління (ERP системи) у сфері бухгалтерського та податкового обліку із застосуванням положень міжнародних стандартів фінансової звітності. З початку проведення антитерористичної операції у Луганській області в 2014 році, Тетяна Василівна вимушена була покинути рідну домівку та місце роботи у місті Луганськ й виїхати на підконтрольну територію до м. Старобільська. Велика частина персоналу централізованої бухгалтерії залишилась на неконтрольованій території. Так, за браком бухгалтерів, керівництво підприємства було змушене оновити штат централізованої бухгалтерії. Працівників, які були щойно призначені на посади, потрібно було навчати, передавати їм свій досвід. Завдяки немалим зусиллям Тетяни Василівни було поновлену подачу бухгалтерської, податкової, фінансової звітності підприємства та виплату заробітної плати.

 

Якою б справою не займаласьТетяна Василівна, вона повністю віддавалась їй.   ЇЇ професіоналізм, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди були запорукою виконання поставлених завдань, допомагали вирішити здавалося б нерозв'язні задачі! Свою справу  вона не просто любила, вона жила нею, дихала нею, віддаючи їй кожен день свої знання, сили, доводячи її до досконалості! Комунікабельна, тактовна, ввічлива, де треба наполеглива і рішуча, завжди готова відповідати за свої рішення і вчинки, вона постійно користувалася  повагою і авторитетом  серед співробітниківТовариства.

 

Неодноразово була відзначена почесними нагородами за високі показники в роботі:  нагороджена Грамотою Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об’єднання», Почесною грамотою обласної ради та обласної державної адміністрації,  почесною відзнакою «За розвиток регіону»  та  Знаком «За сприяння відродженню Луганщини» Луганської обласної державної адміністрації.

Всі, хто хоча б раз спілкувався з цим досвідченим фахівцем, могли оцінити її особистісні та людські якості: самовіддане ставлення до обраної професії, організаторські здібності, делікатність і стриманість. Для своїх колег Тетяна Василівна – приклад професіоналізму, мудрості і оптимізму.

Колектив ТОВ «ЛЕО» привітав працівницю із виходом на заслужений відпочинок, побажавши їй міцного здоров’я і подальших успіхів у житті.

Шановна Тетяно Василівно!  Від щирого серця ми бажаємо Вам, щоб цей день став стартом для нового, повного радості і здоров’я, щастя і благополуччя, цікавих справ і цікавого спілкування  життя!

Життєвий шлях цієї жінки в енергетиці дійсно вражає. А багаторічний досвід свідчить про те, що навіть прекрасна стать може знайти своє призначення у такійнепростій, здебільшого чоловічій сфері. Однак працюючи будь-де і будь-ким, кожна жінка залишається жінкою: тендітною, ніжною і турботливою. Але завжди здатною на більше, ніж від неї очікують…

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника