Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

БЕЗМЕЖНО ВІДДАНІ СВОЇЙ СПРАВІ…ЕНЕРГЕТИКИ ЛУГАНЩИНИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИЛИ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Напередодні 25-ї річниці Конституції України енергетики Луганщини отримали відзнаки МІНЕНЕРГО.

Наказом Міністерства Енергетики України за високий професіоналізм, значні трудові досягнення, вагомий внесок у забезпечення безперебійного постачання електроенергії для населення, підприємств, лікарень, військових частин, які розташовані у районі бойових дій Луганської області та з нагоди відзначення Дня Конституції України, Почесною грамотою нагороджено Мосьпана Петра Івановича – провідного інженера з релейного захисту і електроавтоматики служби релейного захисту та автоматики ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Оголошено Подяку Міністерства Енергетики України Клочкову Петру Миколайовичу – старшому майстру виробничої дільниці Марківської дільниці Біловодського РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

І це цілком заслужено! Бо і зараз, коли вже протягом більше семи років не вщухають бойові дії на території Луганщини, коли через обстріли та постійні пошкодження ліній електропередачі, без електропостачання часто залишаються тисячі мешканців – робота енергетиків стала особливо важливою, бо працівники «ЛЕО» дають тепло та світло в кожну оселю, забезпечують затишок і відчуття стабільності в цей нелегкий час у багатостраждальному регіоні…

В ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Конституції України.

В.о. Генерального директора Володимир Грицай відмітив роботу працівників Товариства, вручив відомчі відзнаки та привітав нагороджених з досягнутим результатом й високими здобутками в роботі.

Також він звернувся до колективу з привітаннями з нагоди державного свята. Ще двом працівникам Товариства вручено Листи Подяки від Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Ми всі повинні пам’ятати, як багато залежить від кожного з нас, адже дотримання законодавства, повага до своєї держави, її історії, традицій мають стати життєвими принципами кожного. Без сумніву, усі ми прагнемо, щоб задекларовані права були повсякденною реальністю, щоб люди впевнено дивилися у майбутнє.

У цей урочистий день зичу миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ і світле майбутнє України та її мирне небо».

Велика вдячність за визнання заслуг наших працівників Міністерству Енергетики України та особисто міністру Герману Галущенко! Певні, що світле майбутнє сталої енергетичної галузі саме за такими талановитими, самовідданими та духовно досконалими співробітниками, які невпинно працюють на благо України і її народу!

Дуже дякуємо за самовідданість своїй справі нашим працівникам! За кожен Ваш виїзд на лінію розмежування, за щоденний ризик та випробування! Пишаємося таким колективом! Ви –наша гордість!?????

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника