Logo
Print this page

Тімбілдінг в «ЛЕО»: розвага чи ефективний HR-інструмент?

Тімбілдінг в «ЛЕО»: розвага чи ефективний HR-інструмент?

Профспілкова організація НПЕУ разом з управлінням з персоналу ТОВ «ЛЕО» продовжує підтримувати соціальний вектор розвитку компанії. З цією метою був організований виїзний тімбілдінг  для співробітників енергокомпанії на базі відпочинку, розташованій у м.Кремінна Луганської області.

Головні цілі та завдання цього масштабного заходу: створення почуття єдності колективу, організованості і згуртованості, заміна у співробітників почуття конкуренції на почуття співробітництва, виховання взаємодії між членами колективу. Енергійні, яскраві, спортивні та завзяті 80 учасників  8 команд, у складі яких виконувалися креативні завдання, вирішили довести, що вони справді працюють єдиним цілим. І учасники показали на що вони здатні.

Буквально на всіх локаціях вирували бурхливі емоції, жага до перемоги охопила учасників. За  процесом правильності виконання завдань слідкували куратори, кожен з них  супроводжував свою команду до кінця.

Кожен  у цьому мальовничому місці повноцінно відпочив та зарядився позитивом. У день рибалки знайшлися і заняття до душі тим, хто полюбляє посидіти на березі з вудкою. Ділилися учасники своїми секретами риболовлі не охоче, комусь удача не зовсім посміхалася, але головне ж не перемога, а участь, стверджували вони.

І от настав час підбити підсумки… Щодо переможців серед команд – тут все просто. Виявилось, що всі набрали однакову кількість балів, набули вміння не тільки добре працювати командою, а й відпочивати, що є цінним.  Побували в легкій та дружній атмосфері  : весело пограли і просто насолодилися красивими місцями Луганщини. Сьогодні кожен переконався, що такі заходи допомагають  краще познайомитися, особливо людям, які в роботі особисто не перетинаються, та розкритися  колегам з нової і раніше невідомої сторони. Це круто!

 

Учасники цікавого заходу звернулися зі словами подяки організаторам за отримані емоції. Дійсно,  вперше за багато років профспілкова організація НПЕУ огранізувала такий масштабний захід для енергетиків з розумінням того, що це  відмінний інструмент для підтримки хорошого клімату в колективі, зміцнення корпоративного духу і підвищення ефективності командної роботи.

«Виконуючи творчі завдання, колектив проходить випробування креативом. Кожен отримує свій власний цікавий досвід у досягненні мети, виразу себе та своїх емоцій…А так як у кожної людини є приховані творчі резерви, то тімбілдінг, який ми організували, надав можливість проявити свої творчі здібності  як особистість і спільно у творчій групі. Будемо і надалі сприяти згуртованості  колективу та  поліпшувати її енергійний потенціал»,  - розповіла голова профспілкової організації НПЕУ ТОВ «ЛЕО» Олена Руменкова.

Кожна команда отримала диплом про участь та кубок, незабутні враження, неймовірні емоції… І можна впевнено стверджувати: шанси на досягнення поставлених цілей в колективі  «ЛЕО» будуть тільки примножуватися!

 

 

 

 

© 2011–2021 ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»