Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Інформація про початок обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2022 року

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

повідомляє про початок обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії

з 1 січня 2022 року

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 1-му та 2-му класах напруги з 1 січня 2022 року.

         Пропозиції та зауваження стосовно структури та рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 21 вересня 2021 року (включно) у письмовому вигляді на адресу: ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ", вул. Свободи, 1 Б, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702

 та в електронному вигляді на адресу: leo.info.lg@gmail.com,

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 січня 2022 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після 21.09.2021, розгляду не підлягають.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на 2022 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype . 

 

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 11- 00    27 вересня 2021 року вул. Свободи, 1 Б, м. Старобільськ, Луганська обл.

         

       Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 2 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: leo.info.lg@gmail.com. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу та логін Skype, який буде ідентифікатором для відеоконференції.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

 

Обґрунтування ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії  з 01 січня 2022 року

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника