Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Звернення генерального директора ТОВ «ЛЕО» Грицай Володимира до колективу.

Шановний мій колектив!

Сьогодні весь світ і, зокрема, Україна, зіткнулися з величезною проблемою — стрімким поширенням коронавірусної інфекції. Зрозуміло, що ця проблема не могла не торкнутися нашого підприємства.Ситуацію із захворюванням на COVID-19 всі знають, проте багато хто її серйозність  недооцінюють та ігнорують.

Змушувати Вас вакцинуватися не маю права. На жаль, кількість хворих на підприємстві зростає кожного дня. Станом на 20.10.2021 року вже 64 співробітника ведуть боротьбу із підступним захворюванням.

Просто подивіться відеозапис  доктора Комаровського і вдумайтеся у кожне сказане слово.  

Як керівнику підприємства, мені дорогий кожен  з Вас! Тому ДУМАЙТЕ та робіть осмислений вибір.  Від нашої усвідомленості залежить не тільки наша безпека, а й безпека наших рідних, близьких та колег по роботі. Нам потрібно пережити цей дуже складний момент. Дотримуймося всіх санітарних правил, норм та рекомендацій, адже тільки таким чином ми зможемо побороти пандемію.

Я дякую кожному з вас за розуміння ситуації та терпіння! Саме в такі складні моменти приходить усвідомлення величезної підтримки та особистого внеску у розвиток нашого підприємства!

Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

І, найактуальніше нині побажання, значення якого ми ніколи раніше так гостро не усвідомлювали: БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

 

З величезною повагою, Володимир Грицай.

 

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника