Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЕНЕРГЕТИКИ ЛУГАНЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД USAID ПРОЄКТУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ (ПЕБ)

Конфліктна ситуація на  Луганщині, з якою зокрема віч-на-віч зіткнувся єдиний оператор системи розподілу – ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (ЛЕО), призвела до майже  руйнації провідної, важливої енергетичної галузі області, критичних обставин існування й  відтоку значної кількості професіоналів.

 

Аби сприяти відновленню економічних можливостей підприємства, коштом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ), придбано обладнання для верифікації місць пошкодження мереж та багатофункціональні вимірювальні прилади, аналізатор якості електроенергії, вимірювач параметрів силових трансформаторів, тераомметри, мегаомметри, мілівольтметри змінного струму, цифрові мультиметри, вольтамперфазометри та інше обладнання на загальну суму близько півтора мільйона гривень. За словами експертки USAIDПЕБ Світлани Голікової, це лише перші результати кропіткої співпраці, які за короткий проміжок часу вдалося втілити в життя.

 

Отримане обладнання фахівці енергокомпанії будуть використовувати для оперативного відновлення пошкоджень електромереж та електропостачання, чим забезпечать безперебійне енергопостачання стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури на лінії розмежування та населення. Ця підтримка є неймовірно важливою для підприємства, аби виконувати професійні обов’язки в умовах постійних бойових дій на лінії розмежування. Протягом останніх восьми років, ЛЕО залишалося із важкими, часом непідйомними завданнями віч-на-віч, захищаючи кордони енергетичної галузі регіону.

 

Перевірити та запустити в роботу обладнання найближчим часом зможуть фахівці служби діагностики та захисту від перенапруг, метрології, розподільчих мереж, охорони праці, підстанцій, релейного захисту і автоматики, ліній електропередач та економічної безпеки.

 

Представники USAIDПЕБ разом із керівництвом підприємства відвідали найвіддаленішу дільницю Лисичанського РЕМ, що знаходиться майже на лінії розмежування, та особисто познайомились з енергетиками, які щодня ризикують життям заради відновлення необхідного світла. Експертка USAIDПЕБ Світлана Голікова потиснула руку «воїнам світла» за патріотизм та відвагу в роботі, а також висловила подяку працівнику ЛЕО, заслуженому енергетику України та майстру Гірської виробничої дільниці, Вадиму Дебьолому. За період бойових дій, Вадим Дебьолий та бригада обслуговують 17 населених пунктів, у тому числі Кримське, Тошківка, Новотошківка, Оріхове, Катеринівка, Золоте тощо. Роботи виконуються під прицілом ворожих снайперів. Щоб дати мешканцям прифронтових територій світло, енергетики постійно ризикують життям, долаючи бездоріжжя та «сюрпризи війни». Спілкуючись із працівниками ЛЕО, представники USAIDПЕБ переконалися наскільки важкими є умови праці та побажали терпіння, не падати духом й обов’язково берегти себе, відчувати підтримку не тільки матеріально, а й морально.

 

«У цей нелегкий час, працівники енергетичної галузі Луганщини потребують захисту, уваги та допомоги. Нам надзвичайно приємно, що USAID Проєкт енергетичної безпеки не байдужий до енергетичної галузі Луганської області та вболіває за життя і здоров’я енергетиків. Завдяки такій підтримці наше підприємство поповнилося необхідним обладнанням. Надаючи допомогу, Агентство США з міжнародного розвитку надало не просто обладнання, а й подарувало захист у забезпеченні безперебійного постачання електроенергії споживачам прифронтової області, надійності мереж та віру в краще життя, що своєю чергою сприяє зміцненню енергетичної безпеки України», - зазначив генеральний директор ТОВ «ЛЕО» Володимир Грицай.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника