Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" отримало профільне обладнання від USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) на загальну суму понад три мільйони гривень.

Друга частина допомоги надійшла символічно до професійного свята - Дня енергетика. Обладнання експерти USAID ПЕБ передали різним підрозділам підприємства, тим самим створивши необхідні умови для забезпечення безперебійного енергопостачання стратегічних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури на лінії розмежування на Сході України, що сприяє зміцненню енергетичної безпеки України.

Служба економічної безпеки ТОВ «ЛЕО» отримала спеціальні прилади обліку – багатотарифні лічильники АСЕ 6000 DC для комерційного обліку, обробки та передачі даних на відстані. Це дасть можливість збирати та обробляти дані в автоматичному режимі, виявляти можливі крадіжки електричної енергії та зменшити ризик поїздок персоналу на проблемні дільниці.

Служба релейного захисту і автоматики отримала комплекти діагностичного і вимірювального обладнання для виявлення всіх видів пошкоджень у силових та інших кабельних лініях та вимірювання, а також генератор технічної частоти ГТЧ-3М(80ВА) для налаштування засобів релейного захисту та автоматики.

Служба діагностики та захисту від перенапруги отримала вимірювач параметрів ліній пошуку міст пошкоджень на лініях електропередачі та міст змінного струму високовольтний СА7100-3 для виміру ізоляції високовольтних силових трансформаторів.

Для служби ліній передавання 35 кВ і вище на додаток до бензопил та кущорізів передано 23 комплекти захисних костюмів для захисту персоналу при розчищенні трас ліній передачі від зелених насаджень. Тим самим збільшиться захист ліній від загрози падіння гілок, а споживачів від знеструмлень.

Корисним стане і Мікроомметр малогабаритний «МИКО-10» для вимірювання перехідного опору контактних з’єднань на підстанціях (вимикачі, роз’єднувачі).

Ми раді підтримці та дуже вдячні партнерам USAID Проєкт енергетичної безпеки за надану допомогу, розуміння та увагу нагальним проблемам енергетичної галузі Луганщини, яка постійно виконує покладені завдання в умовах восьмирічної війни, за колосальну підтримку. Це стане для працівників підприємства фундаментом у забезпеченні сталого енергопостачання споживачам прифронтового регіону та неабияким досвідом у використанні сучасних вимірювальних, технічних засобів й обладнання.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника