Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

В Сєвєродонецьку знеструмлять Інститут АППОС

Телеканал «ЛОТ», підрозділи Нацполіціі і податкової служби, які розміщуються на території Інституту АППОС в Сєвєродонецьку, можуть бути знеструмлені з 21 вересня.

Як повідомила заступник комерційного директора ТОВ «ЛЕО» Олена Богодух, це пов'язано з тим, що Інститут АППОС (державне підприємство «Інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу»), на території якого і розміщуються вищеназвані організації та служби, має заборгованість перед Луганським енергетичним об'єднанням . Станом на 16 вересня розмір боргу становить майже 2,3 млн грн.

На даний момент Інститут АППОС знаходиться в стадії ліквідації підприємства.

Така вимушена міра, як обмеження електропостачання, призведе до неможливості стабільного функціонування важливих структур області, і телеканалу «ЛОТ» в тому числі, тому 16 вересня ЛЕО звернулося до глави Луганської ОВЦА Юрія Гарбуза з проханням допомогти у вирішенні даної проблеми.

У той же час Луганське енергетичне об'єднання і раніше неодноразово зверталося до керівництва країни, Національної поліції і МВС, до ЛОВЦА з проханнями та вимогами про вирішення цієї давньої проблеми. Але результату досі немає.

Тим часом, проблема багатомільйонних боргів уже значно погіршила фінансовий стан ЛЕО. Ситуацію посилює і те, що ДП «Енергоринок» в якості оплати за електроенергію, переміщену на неконтрольовану територію, зараховує кошти, які надходять від споживачів з контрольованою владою частини Луганської області. Хоча ТОВ «ЛЕО» з 15 липня не проводить ніякої діяльності на НКТ.

- Луганське енергетичне об'єднання не в змозі кредитувати Інститут АППОС, - зазначила Олена Богодух. - Тому будемо проводити відключення. В результаті без електрики виявляться і всі служби, які там знаходяться. Але - з ними договорів у ЛЕО немає, вони нам грошей не платять, а тому у ЛЕО і немає зобов'язань поставляти їм електрику.

Ні телеканал «ЛОТ», ні підрозділи Національної поліції і ДФСУ, які розміщуються на території Інституту АППОС, до сих пір не мають договорів з «ЛЕО» про постачання електроенергії. При цьому, вони вже стикалися із знеструмленням електромереж. Наприклад, навесні 2016-го енергетики вже відключали Інститут АППОС за борги.

Вгору