Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЛЕО продовжило відключення об'єктів Попаснянського водоканалу

Луганське енергетичне об'єднання продовжило відключення об'єктів Попаснянського водоканалу. 26 вересня було проведено чергове обмеження електропостачання - відключені агрегати об'єктів водопостачання ЗФС-1 і ЗФС-2, що призвело до подальшого обмеження водопостачання НКТ.

Причина знеструмлення - заборгованість КП «Попаснянський районний водоканал» за спожиту електроенергію, яка станом на 1 вересня 2016 року досягла майже 111 млн грн (без урахування штрафних санкцій). З урахуванням споживання вересня-місяця борг становитиме близько 120 млн грн.

ЛЕО на даний момент не може відновити електропостачання об'єктів Попаснянського водоканалу, так як це призведе до подальшого зростання заборгованості. А відповідно - до збільшення заборгованості ЛЕО перед держпідприємством «Енергоринок».

У Луганському енергетичному об'єднанні звертають увагу, що вже багато разів звертали увагу керівництва країни на дану проблему, але безрезультатно. В результаті ЛЕО саме опинилося в боржниках перед ДП «Енергоринок», через що і змушене було почати послідовне відключення боржників.

Наприклад, Попаснянський водоканал уже раніше частково обмежувався в споживанні електроенергії 12, 14 і 16 вересня. Незважаючи на це, проблема заборгованості не стала ближчою до свого вирішення.

21 вересня ЛЕО знову письмово звернулося до керівництва країни, до профільних міністерств і Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з інформуванням про ситуацію. Але цей лист, як і багато попередніх, залишився без відповіді.

Борг Попаснянського водоканалу перед ЛЕО сформувався за період з 1 липня 2015 року до 1 вересня 2016 року. До 90% води, видобутої Попаснянським водоканалом, надходить на НКТ. І лише 10% споживання води приходиться на населені пункти, які знаходяться на території, підконтрольній уряду України.

З НКТ оплата не надходить взагалі, незважаючи на відповідні Мінські угоди.

Вгору