Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

На Луганщині знову навчають енергетиків

У Луганській області з 8 листопада почав роботу Учбовий центр, в якому підвищують свою кваліфікацію співробітники ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

Першими на навчання були спрямовані контролери енергонагляду, які протягом тижня будуть піднімати свій професійний рівень в селі Петропавлівка (колиш. Петрівка) Станично-Луганського району.

Після цієї групи заплановано навчання і для працівників інших спеціальностей.

Поки що є можливість навчати тільки представників робочих спеціальностей, але найближчим часом планується вирішити питання навчання і для інженерно-технічного персоналу.

Учбовий центр є обов'язковим структурним підрозділом Дирекції управління персоналом ТОВ «ЛЕО». Основним завданням проведеного навчання є підтримка на необхідному рівні професійної компетентності і майстерності співробітників.

Учбовий центр ЛЕО функціонував і раніше, але з початку проведення АТО він припинив свою роботу, так як знаходиться поблизу від лінії розмежування. Організовувалися виїзні навчальні заходи, які не могли замінити повноцінного навчання. Частина співробітників ЛЕО прямувала для навчання в сусідні області.

У той же час, на протязі всіх цих 2,5 років керівництво ЛЕО не полишало надії на відновлення роботи Учбового центру. У належному стані підтримувалася матеріальна база, проводилася робота з викладацьким складом.

Вгору