Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЛЕО знеструмило насоси старої шахти в Кремінній

Луганське енергетичне об'єднання 21 листопада провело відключення від електропостачання водовідливного комплексу шахти «Кремінна» держпідприємства «Укршахтгідрозахист». Причина знеструмлення комплексу полягає в заборгованості перед енергетиками в розмірі понад 420 тисяч гривень.

Заборгованість ДП «Укршахтгідрозахист» перед ТОВ «ЛЕО» була сформована в 2014 році і не погашається, незважаючи на рішення суду, який підтвердив її існування. Держпідприємство в цілому оплачує тільки поточні платежі за електроенергію, хоча вже прострочила оплату рахунків за споживання в жовтні 2016 року.

Луганське енергетичне об'єднання протягом останніх двох років багаторазово зверталося до керівництва країни і області з проханням посприяти в погашенні заборгованості.

Спочатку ступінь проблеми була усвідомлена лише Кремінської районної держадміністрацією. Адже результатом відмови держави платити за рахунками може стати техногенна катастрофа з підтопленням територій, прилеглих до міста Кремінна. А недавно цим питанням зайнялися і в облдержадміністрації. Але в міністерствах досі не визначили, хто і як буде віддавати борги енергетикам Луганщини.

В кінці вересня ЛЕО вже відключало електроенергію водовідливного комплексу шахти «Кремінна». Тоді прохання і обіцянки чиновників в якнайшвидшому вирішенні проблеми були почуті Луганським енергетичним об'єднанням - насоси отримали електрику. У той же час, ніхто не чує самих енергетиків, вимушених самостійно боротися з недобросовісними споживачами.

Нагадаємо, що економічний стан Луганського енергетичного об'єднання стрімко погіршується, що може привести до колапсу роботи компанії вже до січня 2017 року. Причиною є те, що кошти, отримані компанією від споживачів території Луганської області, підконтрольної уряду України (КТ), зараховуються на рахунки держпідприємства «Енергоринок» як оплата за електроенергію, поставлену на неконтрольовану територію (НКТ).

Вгору