Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЛЕО планує відключити бюджетні установи

Луганське енергетичне об'єднання з 20 березня 2017 року почне відключати від електропостачання бюджетні організації та установи Луганської області.

Причина - борги бюджетних установ перед ЛЕО. Так, за станом на 1 березня 2017 року заборгованість бюджетників за електроенергію склала майже 12,5 млн грн. Зокрема, бюджетні підприємства і організації повинні більш 10,9 млн грн за активну електроенергію, і більше 1,6 млн грн - за реактивну електроенергію. При цьому, бюджетні установи місцевих бюджетів мають заборгованість в розмірі понад 6,2 млн грн, а бюджетні установи державного бюджету - понад 6,3 млн грн.

Тим часом, ЛЕО переживає найбільш масштабну кризу в своїй історії, тому не може кредитувати боржників. Підприємство вже 4-й місяць не отримує гроші, так як всі надходження вилучаються в результаті фінансових санкцій НКРЕКП, а рахунки компанії арештовані в результаті протиправних дій Державної виконавчої служби. Через це співробітники з 1 лютого переведені на триденний робочий тиждень, але все одно немає впевненості, що вони отримають зарплату за лютий. Крім того, через «знекровлення» відсутні кошти для закупівлі ПММ і проведення ремонтно-відновлювальних робіт пошкоджених електромереж.

Станом на 1 березня 2017р. споживачі заборгували Луганському енергетичному об'єднанню 5,5 млрд грн. З цієї цифри більш ніж 80 відсотків заборгували споживачі з неконтрольованою території (НКТ) - майже 5 млрд грн. Борг ЛЕО перед ДП «Енергоринок» становить близько 5,2 млрд грн.

Вгору