Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ЛЕО відновило роботу кол-центру

З 15 серпня Луганське енергетичне об'єднання відновлює роботу кол-центру (КЦ).

Дзвонити в кол-центр ЛЕО можна цілодобово за єдиним номером 0 800 300 074 - безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів. Для обробки повідомлень, що надійшли по електронній пошті, створена єдина поштова скринька:
call-center@en.lg.ua.

Кол-центр - це спеціалізований підрозділ, співробітники якого будуть відповідати на телефонні дзвінки та електронні запити від споживачів електроенергії всієї Луганської області. Оператори КЦ нададуть споживачам інформацію з наступних питань:

  • Порядок проведення розрахунків за використану електроенергію;
  • Чинний тариф, норми споживання при наявності пільг;
  • Причини відключень електропостачання;
  • Порядок видачі технічних умов, підключення об'єкта;
  • Порядок укладення та переукладення договору на поставку електроенергії;

Також оператори візьмуть показання приладів обліку і дадуть відповідь на багато інших питань, які будуть цікавити споживачів. Тобто робота КЦ дозволить не тільки підвищити якість наданих консультацій, але ще й зніме частину навантаження з диспетчерів.

Для організації роботи кол-центру було створено 6 нових робочих місць. Нові співробітники пройшли необхідне навчання.

Раніше в ЛЕО вже існував кол-центр - протягом декількох місяців 2014 року. Початок бойових дій призвів до зупинки роботи даного підрозділу. До проблем додалася й господарська криза на підприємстві, що вже стала хронічною за всі ці вісім місяців. Не дивлячись на всі труднощі і перешкоди, керівництвом компанії було прийнято рішення відновити роботу кол-центру для поліпшення обслуговування споживачів електроенергії.

Вгору