Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Офіційне привітання Генерального директора ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» Володимира Грицая з Днем енергетика

 

Шановні колеги, дорогі друзі!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня енергетика!

Електроенергетика – це не просто одна з найважливіших галузей економіки, це - покликання. Благородне покликання завжди бути напоготові, завжди бути відповідальним та кваліфікованим, щоб забезпечити людям світло, тепло, стабільність.

Тільки завдяки вашій щоденній роботі б’ється пульс життя на Луганщині.

Нажаль, зараз наше підприємство стало заручником амбіцій та інтересів деяких київських можновладців. Це вже не просто екзамен на міцність, це – справа нашого виживання.

Зізнаюсь, мені також страшно. Часто здається, що вже немає сил боротися далі. І тоді, кожного разу, я згадую, що поки людина не здається, вона сильніша своєї долі…

Я сподіваюсь, що наші труднощі скоро минуть, і кожен отримає заслужену винагороду. Я все для цього зроблю. Бо ми забезпечуємо пульсування життя, і наша цінність – безсумнівна.

Дорогі колеги, я дякую всім вам за мужність та сумлінну працю, за професіоналізм та невтомність. Я щиро дякую, що ви не здаєтеся.

Бажаю вам в наступному, 2018 році, безаварійної роботи, миру та злагоди, а ще – заслуженої економічної стабільності та фінансового благополуччя.

Здоров'я, щастя вам і вашим близьким!

 

З повагою,

Володимир Грицай, т.в.о. Генерального директора ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»

 

 

Вгору