Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Енергетики провели пікетування Попаснянського водоканалу

13 лютого луганські енергетики провели пікетування Попаснянського водоканалу, вимагаючи у водників повернення боргів за електроенергію.

Борг даного підприємства, що протягом років безоплатно постачає воду в "ЛНР", вже складає більше 174 млн грн.
Працівники ЛЕО провели акцію протесту селі Білогорівка Попаснянського району, під стінами водоканалу, згідно встановлених правил, але керівництво водоканалу так і не вийшло до пікетувальників. Можливо, водникам і немає чого сказати, бо Мінські перемовини, на які вони завжди "кивають" - вже протягом років не можуть вирішити проблему боргу "ЛНР" та Попаснянського водоканалу.
Таким чином завершились 9 пікетувань енергетиками своїх найбільших боржників - в Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Кремінній.
Серед найбільших боржників за електроенергію: Попаснянський та Лисичанський водоканали, Рубіжанське та Кремінське ВУВКГ, КП «Лисичанськтепломережа», ТОВ «Таун Сервіс», ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», ПрАТ «СО Азот», ТОВ «Рубіжанський Краситель».
Луганське енергетичне об'єднання попередило всіх боржників, що якщо борги не будуть повернуті, то ЛЕО буде змушене почати масові знеструмлення в зоні АТО. Борги підконтрольної частини Луганщини за електроенергію вже досягли 700 млн грн та постійно зростають. А ще є майже 5 млрд грн боргу "ЛНР", куди енергетики були змушені постачати електрику по "команді" уряду. Відсутність оплати за електроенергію вже призвела до знищення ЛЕО, що загрожує реальною катастрофою всьому прифронтовому регіону...

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника