Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

В ЛЕО нагородили чарівниць з Call-центру

До річниці з поновлення роботи Call-центру керівництвом Луганського енергетичного об’єднання були відзначені начальник та дві співробітниці підрозділу.

Подяки від Луганського енергетичного об’єднання отримали начальник Call-центру Оксана Геворкіянц, яка особисто займалась відновленням роботи підрозділу та очолювала його протягом всього цього року, а також провідний інженер кол-центру (керівник зміни) Наталія Тишлек та інженер кол-центру Вікторія Рудяшко - за найкращі трудові результати.

Оксана Анатоліївна отримала подяку за значний особистий внесок у відновленні роботи Call-центру, сприяння підвищенню якості надання послуг із постачання електричної енергії, за сумлінну і ефективну працю, високий рівень професійної майстерності. Зазначено, що щоденна наполеглива праця очолюваного нею колективу сприяє іміджевому зростанню підприємства. А завдяки Геворкіянц рестарт кол-центру дійсно став успішним – за рік роботи операторами було опрацьовано 233 тисячі звернень від абонентів.

Наталія Тишлек та Вікторія Рудяшко отримали подяки від керівництва ЛЕО за високі показники опрацювання звернень споживачів, грамотний професійний підхід до вирішення проблем абонентів, відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків. Так, за рік роботи Наталією Тишлек було опрацьовано майже 14 тисяч звернень споживачів, а Вікторією Рудяшко – майже 10 тисяч.

Також працівниці підрозділу отримали за підписом гендиректора ЛЕО Володимира Грицая побажання невичерпної творчої енергії, звершення всіх починань та планів, успіхів, міцного здоров’я, радості та щастя.

Нагородив чарівниць кол-центру в.о. гендиректора ЛЕО, технічний директор підприємства Віктор Чорний.

То ж, щиро вітаємо наш кол-центр та його працівників з плідною річницею роботи, дякуємо за трудові досягнення та бажаємо підкорення нових горизонтів. Щастя вам, дорогі колеги, здоров’я та гарного настрою, успіхів в усьому, чого ви забажаєте!

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року в Луганському енергетичному об’єднанні було відновлено роботу Call-центру, після більш ніж трирічної перерви, що була пов’язана з війною та відповідними втратами персоналу та матеріальних засобів. До проблем додалася й господарська криза на підприємстві через санкції НКРЕКП та арешт рахунків, що на той час вже «знекровила» луганських енергетиків. Та все ж, незважаючи на всі труднощі і перешкоди, керівництвом компанії тоді було прийнято рішення відновити роботу кол-центру для поліпшення обслуговування споживачів електроенергії.

ДОВІДКОВО:

Кол-центр - це спеціалізований підрозділ, співробітники якого відповідають на телефонні дзвінки та електронні запити від споживачів електроенергії всієї Луганської області. Оператори КЦ надають споживачам інформацію з наступних питань:

- Порядок проведення розрахунків за використану електроенергію;

- Чинний тариф, норми споживання при наявності пільг;

- Причини відключень електропостачання;

- Порядок видачі технічних умов, підключення об'єкта;

- Порядок укладення та переукладення договору на поставку електроенергії;

Також оператори візьмуть показання приладів обліку і дадуть відповідь на багато інших питань, які цікавлять споживачів.

Дзвонити в кол-центр ЛЕО можна цілодобово за єдиним номером 0 800 300 074 - безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів. Для обробки повідомлень, що надійшли по електронній пошті, створена єдина поштова скринька: call-center@en.lg.ua.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника з 1 по 4 число місяця.

Внесіть показники лічильника