Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Привітання з 8 Березня

Любі наші, чарівні й неповторні жінки енергетики!

Щедрість ваших душ завжди  вражає, а краса вселяє віру в найкраще.

Не секрет, що свої найкращі вчинки ми, чоловіки, робимо заради Вас та завдяки Вам досягаємо перемог. Ви підтримуєте коли складно, надихаєте втілювати мрії в життя. Без вас ми б не відбулися.

Сьогодні жінки енергетичної галузі займають провідні позиції і готові взяти на себе головні ролі. Я впевнений, що цей прояв жіночого лідерства принесе ще більший прогрес в нашій організації. І цим пишаюся.

Які б негаразди життя нас не супроводжували, 8 березня нагадує про святість, кохання і ту красу, що врятує світ. Низький уклін всім нашим жінкам-берегиням, усім працівницям енергетичної галузі, які примножують здобутки нашої держави, нарівні з чоловіками забезпечують тепло і світло кожної оселі. Дякую Вам за те, що завжди поруч, допомагаєте і оберігаєте, робите наше життя світлішим.

Нехай Божа ласка завжди огортає Вас  своїм світлом та теплом! Миру, любові та гармонії нашим прекрасним представницям України!

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника