Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

До уваги споживачів, які мають затверджені акти екологічної, аварійної, або технологічної броні!

          З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру в результаті обмеження (відключення) споживачів, постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1209 затверджено Порядок забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам (далі – Порядок), склад Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача та Положення про Міжвідомчу комісію з надання статусу захищеного споживача.

          Вичерпний перелік документів, з якими споживач-заявник звертається до Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача, визначено Порядком.

           З метою уникнення проблемних питань щодо заборгованості за спожиту електричну енергію, Порядком передбачено для споживача-заявника відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію та наявність банківської гарантії для забезпечення оплати електричної енергії.

            Споживачі, які сьогодні мають затверджені акти екологічної, аварійної або технологічної броні, за умови здійснення попередньої оплати, протягом дев’яти місяців  з набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1209 (з 1 лютого 2019 року) перебувають в статусі захищених споживачів та звертаються до Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача.

            

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника