Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі-Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 02.05.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір), а саме:

пункт 3.3.розділу 3 Договору викладено в наступній редакції: «3.3. Споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та протягом чотирьох календарних днів (до 04 числа включно) надавати їх Оператору системи розподілу в один із таких способів:

  1. через особистий кабінет на сайті Оператора системи розподілу;
  2. за телефонами 0 800-300-074; 099-300-12-81; 099-300-15-93;
    через СМС тел.095-295-05-47;надання показів через Viber, Telegram;
  3. шляхом зазначення показаньу сплаченому рахунку Оператора системи розподілу.

У разі неотримання до 05 числа місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Якщо за підсумками наступного місяця Споживач своєчасно надасть покази лічильника електричної енергії, визначення фактичного обсягу розподілу та споживання електричної енергії за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показів та показів, на які споживачем здійснено розрахунки.»

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілудо 02.05.2019р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 02.05.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

 

Шановні клієнти, які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 11.04.2019р. пропонуємо вам для розгляду форму Договору споживача про надання послуг з розподілу.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника