Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого обговорення структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2020 року, а також проекту Інвестиційної програми на 2020 рік.

З метою виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії з 1 січня 2020 року, а також  щодо проекту інвестиційної програми на 2020 рік. Тарифи на послуги оператора системи розподілу розглядаються та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП.

Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175  ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проекту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 07 листопада 2019 року у письмовому вигляді на адресу: ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ", вул. Горького,123, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702 та в електронному листі на e-mail: leo.info.lg@gmail.com,

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проекту перегляду структури та рівнів тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 8 листопада 2019 року.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ".

Обґрунтування ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" щодо проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії  з 01 січня 2020 року

Встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2020 здійснюється ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії України" від 11 червня 2017 року, яким передбачено впровадження нової моделі ринку з відокремленням функцій з розподілу та постачання електричної енергії.

Розрахунок витрат ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на здійснення діяльності з розподілу електричної енергії  здійснено відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою від 05.10.2018 № 1175 із застосуванням макропоказників на 2020 рік по першому сценарію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки", Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2015 року № 2645 та інших нормативних документів.

В основу формування тарифу покладено розрахунок прогнозованого необхідного доходу, який включає економічно обґрунтовані витрати оператора системи розподілу, розмір якого є достатнім для забезпечення беззбиткової діяльності з надання послуг з розподілу електричної енергії.

Пропозиція ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" щодо тарифів на послуги з розподілу електричної енергії

Тариф на розподіл електричної енергії грн/МВтּгод

1 клас напруги

298,25

2 клас напруги

1373,37

 

Загальна інформація Проекту ІП-2020 року

Проект Інвестиційної програми ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на 2020 рік заплановано у обсязі 90 000,00 тис. грн. без ПДВ. Інвестиційна програма направлена на підтримання у належному стані існуючих об’єктів електричних мереж, а також на забезпечення якісного, безперервного електропостачання побутових та промислових споживачів на території Луганської області.

Основними напрямками інвестиційної програми є:

  • Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання з запланованим обсягом капіталовкладень 68482,60 тис. грн., що становить 76,09% від загального обсягу.
  • Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії з запланованим обсягом капіталовкладень 13732,99 тис. грн., що становить 15,26% від загального обсягу.
  • Впровадження та розвиток АСДТК не заплановано.
  • Впровадження та розвиток інформаційних технологій з запланованим обсягом капіталовкладень 2941,60 тис. грн., що становить 3,27 % від загального обсягу.
  • Впровадження та розвиток систем зв'язку з запланованим обсягом капіталовкладень 998,00тис. грн., що становить 1,11% від загального обсягу.
  • Модернізація та закупівля колісної техніки з запланованим обсягом капіталовкладень 3844,80тис. грн., що становить 4,27% від загального обсягу.
  • Інші заходи (загально-будівні роботи) не заплановано.

Більш детальніше з заходами проекту інвестиційної програми на 2020рік можна ознайомитися за наступним посиланням:

Проект ІП-2020

Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника