Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

В ТОВ "ЛЕО" приєдналися до Всесвітнього флешмобу

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! ? Із задоволенням приєдналися до Всесвітнього "вірусу" - #TetrisChallenge/ Адже нам теж є що показати. Приголомшливо...??? Запрошуємо колег-енергетиків долучитися до флешмобу )))) Працівники оперативно-відновлювальної бригади ТОВ "ЛЕО" продемонстрували все, що знаходиться в автівці енергетиків, з чим доводиться працювати щодня.

У світі став вірусним Tetris Challenge, суть якого в тому, що співробітники всіляких екстрених служб розкладають на землі весь свій інвентар і роблять фотографію з висоти "пташиного польоту". Все почалося з того, що 1 вересня 2018 року поліція Цюріха опублікувала фотографію з масою устаткування, яку розмістила поруч з патрульною машиною. Вони навіть не підозрювали, що тим самим запустять вірусну бомбу, яка почне поширюватися по всьому континенту.

Назва у акції походить від того, що розкладений інвентар з висоти нагадує популярну гру Тетріс. Тепер до Челлендж вирішили приєднатися і співробітники екстрених служб України. Не могли не приєднатися і працівники ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", розклавши все, що містить автомобіль для оперативно-відновлювальних робіт. Цей інвентар щодня використовують енергетики у своїй роботі. Неймовірно....??

Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника