Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Проведення відкритих громадських обговорень

Відповідно до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2019 р. ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» повідомляє про проведення відкритих обговорень плану розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року.

Відкриті громадські обговорення триватимуть з 29 листопада 2019 року по 9 грудня 2019 року включно.

Обґрунтовані пропозиції до зазначеного плану слід надавати шляхом письмового звернення на поштову адресу: 92702, м. Старобільськ, вул. Горького, 123 або на електронну адресу: leo.info.lg@gmail.com (скановані копії листів). Пропозиції та зауваження приймаються у період проведення відкритих громадських обговорень. Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції та зауваження, що були надані та зареєстровані після закінчення обговорень, розглядатися не будуть.

З планом розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року. Можна ознайомитися за наступним посиланням. https://www.en.lg.ua/images/stories/2019/plan-rozvytky.pdf

 

Засідання комісії за підсумками відкритого обговорення

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» повідомляє, що 10.12.2019 року о 10:00 відбудеться засідання комісії за підсумками відкритого обговорення плану розвитку системи розподілу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на період з 2020 року до 2024 року

Адреса проведення:м. Старобільськ, вул. Горького, 123, будівля Старобільского РЕМ.

Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника