Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Повідомлення про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року

ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"

повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року.

З метою виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії з 1 березня 2020 року.

Тарифи на послуги оператора системи розподілу розглядаються та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП.

             Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175  ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проекту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 13 грудня 2019 року у письмовому вигляді на адресу: ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ", вул. Горького,123, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702 та в електронному листі на e-mail: leo.info.lg@gmail.com,

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 березня 2020 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 16 грудня 2019 року.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ".

 

Обґрунтування ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії

 з 01 березня 2020 року

Встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.03.2020 здійснюється ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії України" від 11 червня 2017 року, яким передбачено впровадження нової моделі ринку з відокремленням функцій з розподілу та постачання електричної енергії та у зв’язку із суттєвою зміною обсягів розподілу електричної енергії за класами напруги відносно врахованих при розрахунку діючих тарифів, витрат на послуги з розподілу електричної енергії, зокрема, паливно-мастильні матеріали, витрати на ремонт, витрати, пов’язані з купівлею електричної енергії з метою компенсації технологічних витрат електричної енергії на її розподіл, витрати на послуги оператора системи передачі електроенергії, плату послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління та інших, що склалися за причин, незалежних від діяльності товариства.

Розрахунок витрат ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" на здійснення діяльності з розподілу електричної енергії  здійснено відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою від 05.10.2018 № 1175 із застосуванням макропоказників на 2020 рік по першому сценарію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки" (із змінами), Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2015 року № 2645 та інших нормативних документів.

В основу формування тарифу покладено розрахунок необхідного доходу, який включає економічно обґрунтовані витрати оператора системи розподілу, розмір якого є достатнім для забезпечення беззбиткової діяльності з надання послуг з розподілу електричної енергії.

Пропозиція ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" щодо тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.03.2020

Тариф на розподіл електричної енергії грн/МВтּгод

1 клас напруги

334,02

2 клас напруги

1499,52

 

Вгору

Вільні вакансії

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника