Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

НА ШЛЯХУ ПОДОЛАННЯ РОЗКРАДАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Так склалося, що явище розкрадання електроенергії абонентами набуло характеру народної традиції. Для крадіжки електроенергії винайдено величезну кількість способів, якими користуються домашні споживачі, дрібні і навіть великі підприємства.
☝️Однак на кожну дію є протидія, і практично кожен випадок крадіжки може бути попереджений і виявлений.
Зовнішній вплив на рахунковий механізм - це найбільш поширеніший спосіб викрадання електроенергії недобросовісними споживачами на сьогоднішній день.
Впливають на рахунковий механізм з метою уповільнення ходу лічильника, його тимчасової зупинки або навіть зворотнього відліку показників. Саме таке порушення нещодавно вдалося зафіксувати працівникам рейдової бригади у м.Рубіжне. Споживач зробив усе необхідне для того, щоб лічильник рахував у зворотньому відліку.
За словами енергетиків, існує чимале число різношерстих винаходів та методів, які відрізняються за тривалістю, ефективністю та застосування на різних типах приладів обліку.
Впливати на деякі рахункові механізми нечисті на руку споживачі намагаються за допомогою трансформатора, піднесеного до лічильника; на деякі – за допомогою ніодімового магніту.

Є велика кількість способів, які передбачають проникнення під кришку лічильника і механічна зупинка диска. Є способи, які можуть змусити лічильник крутиться в іншу сторону. Конкретний спосіб залежить від типу лічильника. Однак сучасні прилади обліку в великій мірі захищені від зовнішніх впливів на рахунковий механізм.
Підводячи підсумки, слід констатувати, що не виявлених способів розкрадання електричної енергії практично немає. Деякі способи можна попередити, деякі - припинити у міру їх виявлення, інші можна як попередити, так і припинити.
? У будь-якому випадку Товариство рухається в бік автоматизації обліку та передачі показань. Встановлюються якомога більше сучасних електронних приладів обліку, у яких відсутній диск, вмонтовані екрани для захисту від електромагнітних впливів, заблокований зворотний хід, мінімізовані можливості проникнення всередину апарату.

Однак дуже необхідні і систематичні рейди контролюючих органів, тому що не всі способи розкрадання електроенергії можливо запобігти установкою сучасних приладів обліку. Звичайно, потрібно забезпечувати безперешкодний доступ працівників ЛЕО до приладів обліку, розміщуючи лічильники за межами помешкання.
☝️ «Луганське енергетичне обєднання» нагадує споживачам Луганської області, Товариство постійно вживає усіх законних заходів при роботі з порушниками: відключення, притягнення до кримінальної відповідальності.
Переконливо просимо споживачів сприяти в боротьбі з розкраданнями електроенергії і енергоустаткування Товариства.
‼️Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ТОВ "ЛЕО" (бо працівники завжди працюють у спецодязі), - негайно повідомте про це на Гарячу лінію ТОВ "ЛЕО" - 0 800 300 074 або телефонуйте 102.‼️

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника