Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

УВАГА!КОНКУРС!

Профспілкова організація НПЕУ оголошує конкурс дитячого малюнку: "Творчість свою представляй - в гості спішить Миколай", присвячений святкуванню Дня енергетика.
Запрошуємо до участі у конкурсі дітей віком від 4 до 16 років. Надсилайте нам малюнки та вигравайте! За підсумками конкурсу в ТОВ "ЛЕО” відбудеться церемонія нагородження переможців цінними подарунками.
Із нетерпінням чекаємо на роботи до 10.12.2021 року.
Бажаємо всім натхнення, перемоги та гарних емоцій))) Долучайтеся!

Звернення генерального директора ТОВ «ЛЕО» Грицай Володимира до колективу.

Шановний мій колектив!

Сьогодні весь світ і, зокрема, Україна, зіткнулися з величезною проблемою — стрімким поширенням коронавірусної інфекції. Зрозуміло, що ця проблема не могла не торкнутися нашого підприємства.Ситуацію із захворюванням на COVID-19 всі знають, проте багато хто її серйозність  недооцінюють та ігнорують.

Змушувати Вас вакцинуватися не маю права. На жаль, кількість хворих на підприємстві зростає кожного дня. Станом на 20.10.2021 року вже 64 співробітника ведуть боротьбу із підступним захворюванням.

Просто подивіться відеозапис  доктора Комаровського і вдумайтеся у кожне сказане слово.  

Як керівнику підприємства, мені дорогий кожен  з Вас! Тому ДУМАЙТЕ та робіть осмислений вибір.  Від нашої усвідомленості залежить не тільки наша безпека, а й безпека наших рідних, близьких та колег по роботі. Нам потрібно пережити цей дуже складний момент. Дотримуймося всіх санітарних правил, норм та рекомендацій, адже тільки таким чином ми зможемо побороти пандемію.

Я дякую кожному з вас за розуміння ситуації та терпіння! Саме в такі складні моменти приходить усвідомлення величезної підтримки та особистого внеску у розвиток нашого підприємства!

Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

І, найактуальніше нині побажання, значення якого ми ніколи раніше так гостро не усвідомлювали: БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

 

З величезною повагою, Володимир Грицай.

 

 

ТУРИСТИЧНИМИ СТЕЖКАМИ КРАЇНИ ІСТОРИЧНОЇ ТА КУЛЬТУРНОЇ

Вихідні, що припали на свята Покрови Пресвятої богородиці, Дня захисників і захисниць України працівники «Луганського енергетичного об’єднаня» провели неймовірно круто, цікаво та  насичено.

Аби колектив Товариства зміг приємно відпочити на свята та трохи відволіктися від буденних справ, профспілкова організація НПЕУ «ЛЕО» прийняло рішення організувати цікаві поїздки до прекрасних міст України. Це були незабутні подорожі до найкомфортнішого міста країни -  Вінниці, до туристичної перлини країни – Умані,  та унікального міста з багатовіковою історією - Запоріжжя.

Відвідавши Національний заповідник "Хортицю", цю унікальну пам'ятку природи, культури та історії запорізького козацтва, ми зрозуміли, що  Хортиця – найбільший острів не тільки на Дніпрі, а й на всіх річках Європи. Зустрілися із справжніми козаками Запорізької Січі, насолодилися первозданною природою і сакральними святилищами
Хортиці, збереженими пам’ятками заповідника, його широким арсеналом та розмаїттям представлених експозицій, яке наочно демонструє розвиток, культуру та історію наших пращурів. Також екскурсанти познайомилися із самим містом Запоріжжя - одним з найбільших адміністративних, індустріальних та культурних центрів півдня України, містом  з розвиненим машинобудуванням, чорною та кольоровою металургією, хімічною та будівельною промисловістю та  річковим портом.

Співробітники «ЛЕО» також відвідали місто Умань, одне з 7 чудес України. На екскурсії побували у національному дендрологічному парку«Софіївка», який вабить цікавою історією про кохання Потоцьких. Цікавим є те, що парк зроблений у романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології. «Софіївка» є пам'яткою краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних).

Шоу Вінницьких фонтанів – краса, яку варто хоч раз побачити. І працівники Товариства  побували там і з величезним захопленням спостерігали високі інженерні технології і правильно підібране освітлення, що  забезпечує неймовірне водне шоу. Проектор, аудіосистема, підводні ліхтарі, лазери створюють цілий спектакль з живої води, хвиль і класичної музики. Це було незабутньо!

 

Енергетики дізналися багато цікавого та ознайомилися з історією видатних міст України. Відвідування екскурсій, які відбулися за підтримки профспілки, стало для співробітників «ЛЕО» чудовим засобом проведення дозвілля. Із новими знаннями та сувенірами, трохи стомлені, але переповнені позитивними емоціями, екскурсанти повернулися додому.

 

 

 

 

САД ЯК СИМВОЛ ЄДНАННЯ

«Мы знаем – город будет,

Мы знаем – саду цвесть,

Когда такие люди

В Украине есть…»

 

Постійна увага, велика підтримка з боку друзів-енергокомпаній завжди була для колективу «Луганського енергетичного об’єднання» важливою та вчасною. Вони приклали максимум зусиль заради підтримки розвитку енергетичної галузі Луганщини в часи її скрути, вчасно та від щирого серця підставивши своє надійне плече, коли Товариство перебувало у гострій господарській кризі. Справжні друзі не полишають у біді ніколи. А як відомо, добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою. Нещодавно від щирого серця колеги-енергетики за власним бажанням, враховуючи той негативний факт, що наш регіон минулого року потерпав від постійних пожеж і як ніхто інший потребує у великій кількості зелених насаджень, вирішили подарувати рослини для озеленення території Товариства. З приводу цього керівництвом ТОВ «ЛЕО» було прийнято рішення започаткувати гарну традицію - насадити сад на честь постійної взаємодопомоги та надійної підтримки колег-енергетиків України. Перші висаджені рослини вже з’явилися на території озеленення Товариства, люб’язно надані від Голови Правління АТ «Сумиобленерго» Дирбавки Ігоря Богдановича та директора ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Лошак Ірини Вікторівни. Прийшла осінь, і нарешті сьогодні працівники «ЛЕО» висадили чимало рослин та дерев на території Товариства.

Тепер на Луганщині є часточка душі обленерго м.Суми. Бажаємо й іншим обленерго долучитися до створення саду, щоб він став символом єднання українців та нагадуванням про те, що ми є нацією з міцним корінням і крислатим гіллям.

МИ ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ.❤️? За вами стоїть кропітка праця. Це була прекрасна нагода бачити енергетичну галузь України об'єднаною у високому пориві з єдиним бажанням: підтримати нашу енергетичну компанію і досягти максимальних перемог РАЗОМ! Ми не відчуваємо відстані між нами. Не зважаючи на те, що нас розділяють багато сотень кілометрів, ваша підтримка завжди була вчасною і надійною. А ще хочемо побажати колективам міцного здоров’я, добра, мирної та стабільної праці.

Ми щиро дякуємо колективам та їх керівникам, що протягом лихих для нас років безкорисливо допомагали нам та підтримували. Це ще раз доводить всім, що МИ - ЄДИНІ. МИ - РАЗОМ. І МИ - СИЛЬНІ. РАЗОМ – МИ УКРАЇНА! 

 

27 вересня 2021 року відбулись відкриті обговорення (відкриті слухання) проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» з 01.01.2022 року

На виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866 відбулось відкрите обговорення ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» з опрацювання наданих пропозицій до Проєкту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2022 року.

Результати засідання оформлені протоколом.

Протокол відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» з 01 січня 2022 року

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші дні місяця.

Внесіть показники лічильника