Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Оголошення

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі-Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 20.04.2020р. будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір), а саме:

додаток 4 «Порядок розрахунків» договору викладеновновій редакції.

додаток 10 «Перелік струмоприймачів» доданий до договору.

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 20.04.2020р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 20.04.2020р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

 

Шановні клієнти,

які приєднуютьсядо умов договору споживачапро надання послуг з розподілу після 03.04.2020р.

Пропонуємо вам для розгляду форму Договору споживача про надання послуг з розподілу.

КРАДЕШ? ПОКАРАЮТЬ!!!

У зв’язку з тим, що почастішали випадки виявлення лічильників з вбудованими пристроями, не передбачені виробником, які застосовані для зниження показів лічильника, зараз фахівцями ТОВ «ЛЕО» розроблені заходи щодо виявлення таких лічильників. Наразі, в структурних підрозділах РЕМ готуються списки з кількістю споживачів, які за власний рахунок придбали та встановили лічильники, аби відправити їх на перевірку. Якщо в ході перевірки в пристрої лічильника будуть виявлені будь-які відхилення від норми, будуть складені відповідні Акти про порушення та виставлені рахунки з донарахуванням згідно методики розрахунків недоотриманої електроенергії.
Запевняємо, що будь-яке порушення буде знайдено і не уникне покарання. Переконливо просимо всіх жителів Луганської області сприяти в боротьбі з розкраданнями електроенергії і енергоустаткування Товариства.
Боротьба з розкраданням електроенергії споживачами (як фізичними так і юридичними особами) на території поставок вказаного джерела енергії, для ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» завжди був і є однім з основних напрямків господарської діяльності. Зумовлено це наявністю наднормативних невиробничих втрат електроенергії, що в свою чергу призводить до масштабних економічних збитків.
За статистикою, тільки у 2019 році було складено 1012 актів про порушення, з яких у відношенні юридичних осіб 93 та 919 – побутових споживачів.Нанесено збитків на загальну суму 8613, 209 тис грн .
У відділі економічної безпеки компанії майже щодня отримують повідомлення про виявлення крадіїв по області. Тільки за останній місяць поточного року складено 42 акти про порушення правил користування електроенергією.
ВАЖЛИВО! ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» звертається з проханням до населення використовувати електроенергію тільки на законних підставах! Крадіжки електроенергії – це непоправні наслідки, КРИМІНАЛЬНА ТА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, й загроза життю!
Співробітниками відділу економічної безпеки Товариства постійно ведеться боротьба з крадіями! Здійснюється вона у відповідності з діючим в Україні законодавством у сфері енергетики методами виявлення місць розкрадання електроенергії, встановленням способу її крадіжок, документуванням шляхом складання відповідних Актів про порушення встановлених правил користування електроенергією, негайним припиненням продовження протиправних дій, розрахунком у встановленому порядку збитку, нанесеного такими протиправними діями, його стягненням з обвинувачених осіб. В окремих нестандартних ситуаціях – звернення з позовною заявою про примусове стягнення збитку з обвинуваченої особи, з заявою про скоєння злочину – в правоохоронні органи з метою залучення до кримінальної відповідальності, направлення матеріалів у відповідну комісію місцевих органів влади для залучення до адміністративної відповідальності.
Планові перевірки щодо виявлення енергокрадіїв проводяться регулярно. Суми штрафів за порушення можуть складати до 170 тисяч грн. Для ефективної боротьби з нечистими на руку споживачами у Луганському енергтичному об’єднанні не тільки накладають чималі штрафи на порушників, а й покращують свої технічні можливості, здійснюється придбання коштовного обладнання, яке дозволяє точно виявити місце крадіжок електроенергії. Так, протягом 2017-2018 років співробітниками Товариства виявлено 16 фактів крадіжок електроенергії з використанням генераторів високочастотного електромагнітного випромінювання. Такі пристрої були знайдені в 4 магазинах, 5 кафе, 2 будинках, на одному з трикотажних та малярних цеху, виробничій будівлі фермерського господарства, квартирах, офісах юридичних фірм. ГАНЬБА!
Треба зазначити, що фахівцями компанії налагоджені та підтримуються ділові відносини з відповідними кіберпідрозділами Національної поліції та Служби безпеки України.
ЗАУВАЖИМО! Складені акти фактів викрадення електроенергії спрямовуються до органів Національної поліції для реєстрації кримінальних проваджень за статтею 188-1 (викрадення електричної енергії) Кримінального кодексу України! На даний час органами поліції здійснюються заходи за матеріалами складених фактів у Сєвєродонецькому (2 факти), Рубіжанському (4 факти), Старобільському (3 факти) та Лисичанському (1 факт) районах електричних мереж.
Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ТОВ "ЛЕО" (бо працівники завжди працюють у спецодязі), - негайно повідомте про це на Гарячу лінію ТОВ "ЛЕО" - 0 800 300 074 або телефонуйте 102.
Викрадений провід, трансформаторне обладнання чи мастило – це відсутність світла у ваших оселях, лікарнях, школах та інших соціально важливих об’єктах. Тому компанія звертається та закликає споживачів електричної енергії до свідомих, відповідальних та взаємоефективних стосунків з електророзподільчою компанією!

ЗНАЙДІТЬ ДЛЯ СЕБЕ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ

про економний нічний тариф, багатозонні лічильники, принципи їх роботи, умови встановлення та варіанти досягнення значної економії електроенергії навіть при використанні електроприладів з великою потужністю....

Щоб заощаджувати свої кошти та ефективно використовувати енергоресурси, ТОВ "ЛЕО" інформує своїх споживачів про дієві способи у напрямку економії.
Використання «розумних» лічильників – один із таких способів. І їх активно встановлюють користувачі по всій країні.
✔️ На сьогоднішний день силами ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» встановлено своїм користувачам по всій області 6675 розумних приладів. В Товаристві розповіли в чому переваги користування лічильником, запрограмованим на зонне споживання, і чи варто на нього витрачатись.

? Що таке Smart-лічильник?
➡️ Смарт-лічильники виготовлені з електронних компонентів та не мають механічних рухомих частин. Вони вигідно вирізняються серед звичайних лічильників більшою функціональністю, адже вони не лише вираховують кількість спожитої електроенергії, а також можуть мати наступні функції:
- передавати показники;
- рахувати споживання електроенергії по зонах доби;
- вимірювати параметри мережі (напруги тощо);
- захищати від критичних коливань напруги;
- передавати інформацію енергокомпаніям про аварійні ситуації в мережі та багато іншого.
- тривалий час зберігати в пам'яті лічильника інформацію, яка може бути зчитана для подальшої обробки чи аналізу.

? Що таке «споживання електричної енергії за зонними тарифами» ?
➡️ Повна назва – тарифи, диференційовані за періодами часу, скорочено – зонні тарифи.
Це окремі тарифи на споживання електроенергії для денних і нічних періодів доби. При двозонному споживанні доба ділиться на дві зони – денну (з 7-00 до 23-00) і нічну (з 23-00 до 7-00).
Для тризонних тарифів доба розділена на три зони – нічну (з 23-00 до 7-00), пікову (з 8-00 до 11-00, з 20-00 до 22-00), напівпікову (з 7-00 до 8-00, з 11-00 до 20-00 і з 22-00 до 23-00).
Зокрема, перехід на багатозонний облік електричної енергії буде вигідним для вас, якщо більшістю енергоємних електроприладів (бойлер, пральна машина, телевізор, електрообігрівачі, «тепла підлога») ви користуєтеся вночі.

? Яка користь від розумного лічильника для споживача?
➡️ Споживачам смарт-лічильники надають можливість економити гроші без зміни енергоспоживання за рахунок переходу на зонний облік. "Розумний лічильник" рахує спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію за тарифом, меншим на 50%. Тож якщо вмикати потужні електроприлади в цей час, наприклад, бойлер або електродуховку, можна відчутно зменшити рахунок.
? Із 2-зонним обліком споживач буде економити завжди. Адже протягом доби він сплачує за звичайним тарифом, за яким сплачує і сьогодні, а вночі з 23-ї до 7- ї години ранку споживач отримує 50% знижку від повного тарифу – 45 коп./кВт·год.
? Обираючи 3-зонний облік електроенергії, потрібно пам’ятати, що у пікові години потрібно сплачувати на 50% більше від звичайного тарифу, що вимагатиме змінити свій графік споживання електроенергії. При тризонному обліку електричної енергії кіловат-година у нічний час коштуватиме 36 коп., і напівпіковий – стандартні 90 коп., а в піковий – 136 коп.
Також регулярне дистанційне зчитування показників лічильників забезпечує формування квитанцій з фактичними даними щодо кількості спожитої електроенергії, у разі якщо прилад обліку працює в складі автоматизованої системи обліку електроенергії. Тобто лічильник сам передає в енергокомпанію об’єм спожитої електроенергії і рахунок виставляється саме з нього. Це дуже зручно для тих споживачів, які регулярно забувають передати показники в строк – їм достатньо, отримавши квитанцію, звірити вказані в ній показники з лічильником.

? Чи може смарт-лічильник "накрутити" зайве?
➡️ У смарт-лічильників таких проблем немає. Навіть коли лічильник вийшов з ладу, в більшості випадків є можливість отримати інформацію з його енергонезалежної пам’яті. А це дозволяє встановити точні показники і дату виходу з ладу лічильника.

? Чи користуються смарт-лічильниками в Європі?
➡️ В Європі активно розвиваються так звані "розумні мережі", коли всі процеси максимально автоматизовані. Це допомагає енергокомпаніям надавати якісне енергопостачання: уникати помилок при розрахунках, швидше реагувати на пошкодження та інше. Смарт-лічильники – це важлива частина таких мереж, що напряму зв'язує енергокомпанію та споживача.

? Чи може споживач самостійно купити такий лічильник?
➡️ Може, але лише той, який відповідатиме наступним вимогам:
1. Можливість включення приладу обліку в автоматизовану систему обліку електроенергії, що впроваджується ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» на території філії;
2. Наявність струмового реле;
3. Наявність каналу передачі даних PLC;
4. Можливість застосування диференційованого обліку;
5. Контроль режимів споживання;
6. Контроль аварійних відключень;
7. Контроль якості електроенергії.

? Скільки коштуватиме смарт-лічильник і його встановлення?
➡️ Розумний лічильник дещо дорожчий від звичайного. Його ціна стартує від 2 тисяч гривень за однофазний і від 4,5 тисяч гривень за трифазний. Послуга встановлення обійдеться клієнту в 300-400 гривень.

? Куди звернутись, щоб встановити розумний лічильник?
➡️ Споживач звертається в РЕМ с заявою для отримання технічних рекомендацій на встановлення диференційованого за періодами часу обліку електроенергії.
✔️ Купивши лічильник, клієнт повинен віддати його для програмування разом з паспортом лічильника фахівцю служби засобів обліку електроенергії за адресою вул. О. Довженка, 11 м. Лисичанськ. Після програмування, разом із лічильником клієнту видадуть Акт параметризації багатототарифного приладу обліку. З усім цим клієнт повинен звернутись у Центр обслуговування клієнтів за місцем проживання і написати заяву.

Початок проведення відкритого обговорення оновленого проекту Інвестиційної програми на 2020 рік

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» інформує про початок проведення відкритого обговорення оновленого проекту Інвестиційної програми на 2020 рік

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» розпочинає з 27 грудня 2019 року по 14 січня 2020 року відкриті обговорення оновленого проекту Інвестиційної програми на 2020 рік.

Пропозиції і зауваження до оновленого проекту Інвестиційної програми на 2020 рік приймаються у період  з 27.12.2019р. до 14.01.2020 включно.

Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному вигляді слід надсилати на адресу: вул. Горького,123, м. Старобільськ, Луганська обл., 92702 або у електронному вигляді на e-mail: leo.info.lg@gmail.com.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після 14.01.2020,  до розгляду прийматися не будуть.

Результати відкритих обговорень оновленого проекту Інвестиційної програми на 2020 рік буде розглянуто на засіданні коміссії, яке відбудеться 16.01.2020 р. о 10:00 за адресою: м. Старобільськ, вул. Горького,123.

З оновленим проектом Інвестиційної програми на 2020 рік можно ознайомитись за наступним посиланням:

Оновлений проект ІП-2020

У ЗОРЕПАДІ НАГОРОД... В ЛЕО УРОЧИСТО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

Напередодні Дня енергетика України в Старобільському Районному Будинку Культури відбувся урочистий захід з нагоди свята. Привітати працівників енергетичної сфери з професійним святом прийшли колеги, керівництво підприємства, представники обласної та місцевої влади.
Розпочав урочистості та привітав енергетиків зі святом Генеральний директор ТОВ»ЛЕО» Володимир Грицай. Керівник зауважив, що колектив підприємства наразі працює у період великих змін і бере безпосередню участь у розвитку енергетичної системи України.
– Від нашого професіоналізму, досвіду та ефективної роботи нашого підприємства, залежить майбутнє держави та якість життя громадян, адже результатами нашої нелегкої праці користуються жителі всієї Луганщини. Дорогі колеги, вітаю вас із професійним святом! Бажаю щоденно відчувати велику людську вдячність за вашу невтомну роботу та мирного всім нам неба над головою, – зазначив Володимир Володимирович. На завершення виступу Генеральний директор подякував колективу за самовіддану, злагоджену та плідну працю, та привітав усіх присутніх із прийдешніми святами.
Володимир Грицай вручив кращим працівникам Товариства Почесні грамоти: БОЖКУ Василю - начальнику групи супроводу білінгових систем та автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії, ГОЛОВАЧОВУ Сергію- механіку транспортно – господарської групи Новопсковського РЕМ, ЗУБКО Андрію - начальнику служби розподільчих мереж, КАЛАШНИКОВУ Олександру - майстру виробничої дільниці експлуатаційної бригади з ремонту КЛ Рубіжанського РЕМ, КОПИЦІ Миколі - електромонтеру з експлуатації розподільних мереж V групи кваліфікації експлуатаційної бригади №1 Сєвєродонецького РЕМ, КОШКІНУ Ігорю - фахівцю з фінансово-економічної безпеки оперативно-аналітичного відділу, КРИВОБОГОВУ Олександрау - електромонтеру з експлуатації розподільних мереж ІІІ групи кваліфікації експлуатаційної бригади №2 Старобільського РЕМ, МОВЧАН Олегу - майстру виробничої дільниці Камишувахської експлуатаційної бригади Попаснянського РЕМ, МОЛОТОВУ Володимиру - диспетчеру підприємства мереж оперативно-диспетчерської служби Північного регіону, РАДЗІКОВСЬКІЙ Ользі - провідному інженеру з режимів оперативно-диспетчерської служби центральної диспетчерської служби, РЯБОКОНЬ Віктору - електромонтеру з ремонту та монтажу кабельних ліній 4 розряду Щастинської експлуатаційної бригади Станично-Луганського РЕМ, СЕРДЮК Ніні - провідному інженеру с режимів оперативно-диспетчерської служби оперативно-диспетчерської служби Лисичанського регіону, СЕРДЮК Юрію - майстру виробничої дільниці Тарасівської експлуатаційної бригади Троїцької дільниці Сватівського РЕМ, ТОКАРЕНКО Світлані - контролеру енергонагляду І групи кваліфікації бригади контролерів енергонагляду
Лисичанського РЕМ, УСАЧОВІЙ Ользі - провідному інженеру кол-центру, УСИК Вікторії - інженеру відділу реалізації приєднань, ФЕДОРЕНКУ Олександру - електромонтеру з експлуатації розподільних мереж ІV групи кваліфікації експлуатаційної бригади «Сєменовод» Станично-Луганського РЕМ.

Про досягнення трудового колективу від імені Луганської обласної державної адміністрації розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства Сурай Віталій Анатолійович. Зокрема, він зазначив, що сучасне життя сьогодні неможливо уявити без енергії, а енергетики допомагають зробити його комфортним і продуктивним, адже завдяки електричній енергії працюють школи, садочки, підприємства та заводи. Віталій Сурай урочисто нагородив почесною відзнакою «За розвиток регіону» Єфімова Андрія - начальника відділу ТОВ «ЛЕО», Мірошниченка Кирила – начальника відділу ТОВ «ЛЕО», Шепітька Романа – начальника Білокуракинської дільниці Новопсковського РЕМ ТОВ «ЛЕО». Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: Кашлєва Володимира – майстра ВД Красноріченської експлуатаційної бригади Рубіжанського РЕМ, Мотигіну Юлію – заступника директора ТОВ «ЛЕО». Також листом подяки нагороджено: Авакян Гоар – головного адміністратора Марківського ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СХІД», Алєщенкову Тетяну – економіста Північного регіону ТОВ «ЛЕО», Без’язичного Сергія – заступника директора ТОВ «ЕНЕРА СХІД», Деменюк Валентину– головного адміністратора Рубіжанського ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СХІД», Дудника Олексія – майстра Новопсковського РЕМ ТОВ «ЛЕО», Зеленкову Оксану – головного адміністратора Троїцького ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СХІД», Каширіна Олександра – електромонтера Щастинського РЕМ, Лантрат Наталію – інженера Троїцької дільниці Сватівського РЕМ, Манилова Андрія – інженера Північного регіону ТОВ «ЛЕО», Мірошниченка Олександра – диспетчера ТОВ «ЛЕО», Мороза Віталія – електромонтера Лисичанського РЕМ, Ольховецьку Олену – економіста Рубіжанського РЕМ, Ротаєнка Григорія – провідного інженера Лисичанського регіону, Харківського Івана – електромонтера Щастинського РЕМ ТОВ «ЛЕО».

Привітала обидва колектива з професійним святом також і директор ТОВ «ЕНЕРА СХІД» Олена Богодух. Оголошено подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята, Дня енергетика працівникам Товариства: Ганні Мамінчук – начальнику відділу по роботі зі споживачами електроенергії, Галині Коваль – головному адміністратору Новоайдарського ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СХІД», Тетяні Штурмі – техніку з розрахунків Кремінського ЦОК.
Подякували енергетикам за світло в домівках містян і представники місцевої районної влади.

Відзначила титанічний труд енергетиків та подякувала
головам цехових осередків РЕМ за сумлінну працю голова профспілкового комітету ППО НПЕУ ТОВ «ЛЕО», Олена Руменкова. За активну громадську позицію, сумлінну працю в напрямку посилення соціального захисту і відстоювання інтересів трудового колективу та з нагоди професійного свята, Дня енергетика, Почесною грамотою Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України нагороджені: Фьодорова Руслана - Інженер служби ізоляції та захисту від перенапруг ІІ категорії підрозділу служби діагностики ізоляції і захисту від перенапруги Лисичанського регіону, Сердюк Любов - Комірник господарської групи Сєвєродонецького Рем, Лихобабенко Микола - Провідний інженер оперативно-диспетчерської групи Троїцької дільниці Сватівського РЕМ, Пшенична Людмила - Заступник начальника з розподілу електричної енергії Щастинського РЕМ, Ніколаєнко Юлія - Технік оперативно-диспетчерської групи Біловодського РЕМ, Зєнцева Світлана - Інженер із технологічних витрат електроенергії Станично-Луганського РЕМ, Сидоренко Ольга - Провідний інженер виробничо-технічної групи Новопсковського РЕМ, Єрьоменко Олена - Економіст обчислювально-розрахункової групи Старобільського РЕМ, Канцедал Валентина - Інженер обчислювально-розрахункової групи Попаснянського РЕМ, Жидкова Валентина - Інженер ІІ категорії обчислювально-розрахункової групи Кремінської дільниці Рубіжанського РЕМ, Шаригіна Олена- Комірник господарської групи Рубіжанського РЕМ, Соломаха Лілія - інженер з охорони праці ТОВ «Енера Схід».

Привітали святковим концертом енергетиків Луганщини художні колективи Старобільщини. Сцену та зал переповнювала тепла та дружня атмосфера, пісенно-музичні композиції, виступи дитячих колективів переплітались з гучними аплодисментами.

Шановні енергетики! Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, нових досягнень, реалізації всіх планів і задумів, життєвої сили та світла у душі!

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника