Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Оголошення

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРАМ!

Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та вимог  пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМУ від 18.07.2018 року №853,якщо працівниками  ТОВ «ЛЕО» під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики будуть виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме волоконно-оптичних лінії зв’язку далі за текстом (ВОЛЗ), то за даними фактами будуть  складені  відповідні акти.

У випадку, якщо власники технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті ТОВ «ЛЕО» не звернуться для врегулювання взаємовідносин, ТОВ «ЛЕО» самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від власників технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у власників технічних засобів телекомунікацій  підстав, що підтверджують договірний порядок використання ними елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, вони повинні повідомити про це ТОВ «ЛЕО» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті ТОВ «ЛЕО».

ТОВ «ЛЕО» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу, проведеного працівникамиТОВ «ЛЕО».

                                                                                                                                             

Контактні номери телефонів: 0 800 300 074.

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу. Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі - Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 08.05.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір) Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ, а саме:

пункт 11 додатку 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ договору викладено в наступній редакції: «11. За внесення платежів, передбачених цим Договором, з порушенням термінів з вини Споживача, Споживач сплачує Оператору системи пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України діючої в період, за який сплачується пеня від розміру простроченого платежу за кожен день прострочення платежу, враховуючи день фактичної оплати та 3% річних та інфляційних нарахувань. Споживач зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

На суму нарахованої пені, 3% річних та інфляційних нарахувань Споживачу надаються окремі рахунки.»

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 08.05.2019р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 08.05.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах. 

Шановні клієнти,

які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 08.05.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду (Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ) Договору споживача про надання послуг з розподілу.

До уваги працівників ТОВ "ЛЕО"!

ТОВ "Луганське енергетичне об'днання" доводить до вашого відома, що згідно з наказом від 01.03.2019 №65/ОС вивільняються наступні штатні одиниці:

 

 

 

 

№ п/п

Найменування підрозділу

Найменування посад (професії)

Категорія /Розряд /Група кваліфікації

Кількість штатних одиниць

 

Апарат управління

 

1

Відділ правового забезпечення

Юрисконсульт

Провiдний

1

 

2

Відділ правового забезпечення

Юрисконсульт

-

1

 

3

Вiддiл матерiально-технiчного постачання

Заступник начальника відділу

-

1

 

4

Служба охорони праці

Фахівець з фізичної реабілітації

-

1

 

5

Служба ЦЗ,моброботи та пожежної безпеки

Начальник служби

-

1

 

6

Служба ЦЗ,моброботи та пожежної безпеки

Заступник начальника служби

-

1

 

7

Відділ перспективного розвитку

Інженер

Провiдний

1

 

8

Центральна служба релейного захисту та автоматики

Інженер

I категорiя

1

 

9

Група по роботі з субсидіями і взаєморозрахунками

Інженер

I категорiя

1

 

10

Виробничо-технічна служба

Інженер

I категорiя

1

 

11

Контрольно-ревізійний відділ

Бухгалтер-ревізор

Провiдний

1

 

12

Енергоінспекція

Інженер

II категорiя

1

 

13

Виробничо-технічна служба

Інженер

-

1

 

14

Відділ правового забезпечення

Начальник групи

-

1

 

15

Фінансовий відділ

Економіст

-

1

 

16

Відділ перспективного розвитку

Інженер

Провiдний

1

 

17

Відділ управління справами

Діловод

-

1

 

18

Проектно-кошторисний відділ

Інженер

-

1

 

19

Проектно-кошторисний відділ

Інженер

Провiдний

1

 

20

Тендерний відділ

Економіст

-

1

 

21

Тендерний відділ

Економіст

-

1

 

22

Служба програмного супроводу

Інженер-програміст

-

1

 

23

Кол-центр

Інженер

-

1

 

24

Кол-центр

Інженер

-

1

 

25

Відділ перспективного розвитку

Інженер

-

1

 

26

Кол-центр

Інженер

-

1

 

27

Кол-центр

Інженер

-

1

 

28

Кол-центр

Інженер

-

1

 

29

Інформаційно-консультаційний центр

Інженер

II категорiя

1

 

КРАСНОДОНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Група з балансів Краснодонського регіону

Інженер

II категорiя

1

 

2

Цех з ремонту обладнання

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

5 розряд

1

 

3

Підрозділ служби програмного супроводу Краснодонського регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

4

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ПЛ

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

5

Свердловська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

6

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

7

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ПЛ

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Дільниці Краснодонського лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

10

Дільниці Краснодонського лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

КРАСНОЛУЦЬКИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Краснолуцького регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

2

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

3

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Краснолуцького регіону

Економіст з праці

II категорiя

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

5

Ремонтно-будівельна дільниця

Майстер виробничої дільниці

Старший

1

 

6

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

7

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

8

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

I група

1

 

АНТРАЦИТІВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Група управління справами

Діловод

-

1

 

2

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

РОВЕНЬКІВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

2

Ровеньківська майстерська виробнича № 1 дільниця з ремонту ЛЕП та ТП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

4

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

СТАХАНОВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Цех з ремонту устаткування

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

4 розряд

1

 

2

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

3

Автоколона Стахановського РЕМ

Слюсар з ремонту автомобілів

5 розряд

1

 

4

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

5

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

6

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

7

Цех з ремонту устаткування

Акумуляторник

3 розряд

1

 

8

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

9

Економічна група

Економіст

-

1

 

10

Група з розрахунків

Економіст

II категорiя

1

 

11

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП,РП

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

12

Майстерська виробнича дільниця №5 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж

III група

1

 

13

Оперативно-виїздна бригада Брянківського району

Інженер

I категорiя

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

15

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

16

Ремонтно-будівельна дільниця

Маляр

4 розряд

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

18

Цех з ремонту устаткування

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

4 розряд

1

 

19

Майстерська виробнича дільниця №5 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

20

Паркомунівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

21

Підрозділ централізованої бухгалтерії з обслуговування Серговського регіону

Бухгалтер

-

1

 

22

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

23

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Інженер

-

1

 

24

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

25

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

26

Комісарівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

27

Служба iзоляцiї та захисту вiд перенапруг

Електромонтер з випробувань та вимірювань

III група

1

 

28

Дільниці Північного лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

5 розряд

1

 

29

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

30

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

31

Кадіївська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

32

Дільниці Північного лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

33

Комісарівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

34

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

35

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

36

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

37

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

38

Ремонтно-будівельна дільниця

Столяр будівельний

5 розряд

1

 

39

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

40

Метрологічна група з обслуговування Серговського регіону

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

5 розряд

1

 

41

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

АЛЧЕВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

Старший

1

 

2

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

3

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

4

Керівництво

Майстер виробничої дільниці

Старший

1

 

5

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

6

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

7

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

11

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

I група

1

 

13

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту КМ

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

16

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

17

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

КІРОВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

2

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-диспетчерська група

Диспетчер підприємства (району) мереж

I група

1

 

2

Оперативно-виїздна бригада Первомайського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

V група

1

 

3

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

4

Група господарського обслуговування та матеріально-технічного забезпечення

Прибиральник службових приміщень

-

1

 

5

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

6

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

7

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

11

Група господарського обслуговування та матеріально-технічного забезпечення

Сторож

-

1

 

12

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

13

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

16

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

17

Гірська майстерська дільниця

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

18

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

ПЕРЕВАЛЬСЬКИЙ РЕМ

 

1

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

2

Транспортна дільниця

Технік

I категорiя

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

5

Оперативно-диспетчерська група

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

6

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

7

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

10

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

СХІДНИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ служби охорони праці Луганського регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

2

Метрологічна група з обслуговування Луганського регіону

Інженер

II категорiя

1

 

3

Охорона сторожова

Сторож

-

1

 

4

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

5

Підрозділ служби охорони праці Луганського регіону

Інженер

I категорiя

1

 

6

Підрозділ служби програмного супроводу Луганського регіону

Інженер-програміст

I категорiя

1

 

7

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

6 розряд

1

 

8

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

V група

1

 

9

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

10

Слов’яносербська група підстанцій

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

5 розряд

1

 

11

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

13

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

14

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

15

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

16

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

17

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

18

Група управління справами

Діловод

-

1

 

19

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

20

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

21

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

22

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

23

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

24

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

25

Автоколона

Слюсар з ремонту автомобілів

5 розряд

1

 

26

Служба ізоляції та захисту від перенапруг (з хімічною групою)

Інженер

II категорiя

1

 

27

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

28

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

29

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Луганського регіону

Економіст з праці

-

1

 

30

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

31

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

32

Лутугінська група підстанцій

Начальник електропідстанції (групи електропідстанцій)

II група

1

 

33

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

34

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

35

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

36

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

37

Лутугінська група підстанцій

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

3 розряд

1

 

38

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

39

Служба ізоляції та захисту від перенапруг (з хімічною групою)

Лаборант хімічного аналізу

4 розряд

1

 

40

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

41

Підрозділ служби програмного супроводу Луганського регіону

Інженер-програміст

II категорiя

1

 

42

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

43

Група з експлуатації приладів обліку

Майстер

Старший

1

 

44

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

45

Iнспекцiя енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

46

Група господарського обслуговування

Слюсар-сантехнік

4 розряд

1

 

47

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

48

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

IV група

1

 

49

Слов’яносербська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

50

Оперативно-виїздна бригада №1

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

III група

1

 

51

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

52

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

53

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

54

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

55

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

56

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

57

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

58

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

59

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

60

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту повітряних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

61

Автоколона

Токар

4 розряд

1

 

62

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

63

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

64

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

65

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

66

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

67

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

68

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

69

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

70

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

71

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

72

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

73

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

74

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

75

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

76

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

77

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

78

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

79

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

80

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

81

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту повітряних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

82

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

ЗАХІДНИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-диспетчерська група

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

2

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Інженер

-

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

5

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

6

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

7

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

10

Оперативно-диспетчерська група

Диспетчер підприємства (району) мереж

I група

1

 

11

Дільниця рейдових бригад

Інженер

-

1

 

12

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Західного району

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

13

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Західного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Iнспекцiя енергозбуту

Технік

I категорiя

1

 

16

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

18

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

19

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

20

Транспортна дільниця

Механік

-

1

 

21

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

22

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

23

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

24

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

25

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

26

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

27

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

28

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

29

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Західного району

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

ЛУТУГІНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-виїзна бригада Лутугінського району

Технік

I категорiя

1

 

2

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Тракторист

6 розряд

1

 

3

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

5

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

6

Оперативно-виїзна бригада Слов'яносербського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

7

Оперативно-виїзна бригада Слов'яносербського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

8

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

11

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

13

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

14

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

15

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

16

Майстерська виробнича дільниця № 3

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

18

Дільниця рейдових бригад

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

19

Майстерська виробнича дільниця № 4

Електромонтер з випробувань та вимірювань

III група

1

 

20

Майстерська виробнича дільниця № 3

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

21

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

22

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Механік

-

1

 

23

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

24

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

25

Майстерська виробнича дільниця № 3 з ремонту КЛ

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

26

Майстерська виробнича дільниця № 3 з ремонту КЛ

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

27

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

28

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

29

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

ЛИСИЧАНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

4 розряд

1

 

ЩАСТИНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ служби засобів обліку з обслуговування Північного регіону

Інженер

 

1

 
           
           

Працівникам, що займають посади, які скорочуються, просимо звернутися до відділу кадрів ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Горького, 123, для отримання попередження про майбутнє вивільнення.

 

 

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі-Оператору системи розподілу)

Повідомляє, що з 08.04.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір),а саме:

пункт 8.5.розділу 8договору викладеновнаступній редакції:«8.5. Завнесення платежів,передбачених цимДоговором, зпорушенням термінів,визначених додатком4 доцьогоДоговору, у разуякщоглавою 5цьогоДоговорупередбачено,щооплату запослугузрозподілу здійснює споживач безпосередньоОператорусистеми розподілу,Споживач сплачуєОператорусистеми розподілупеню урозміріподвійної облікової ставки Національного банку України діючої в період, за який сплачується пеня від розміру простроченого платежу за кожний день прострочення платежу, враховуючи день фактичної оплати. Сума пені зазначається у окремому  розрахунковому документі.»

пункт12.9. розділу 12 договорувикладено в наступній редакції: «12.9. Споживач зобов'язується письмово повідомляти про зміну реквізитів (місцезнаходження, найменування, організаційно-правової форми, банківських реквізитів тощо) не пізніше ніж через 10 днів після настання таких змін.

Оператор системи розподілу інформує Споживача про зміну будь-яких умов публічного договору шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному сайті Оператора системи розподілу не пізніше ніж за  20 днів до введення таких змін.

пункт12.10. розділу 12 договорувикладено в наступній редакції:У разі підписання договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії у паперовій формі, він підписується у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з них зберігається у Оператора системи розподілу, другий - у Споживача. Зміни до такого договору вносяться відповідно п.12.9 Договору та за ініціативою будь-якої із сторін можуть бути оформлені шляхом підписання двосторонньої угоди у паперовій формі.

Якщо зазначені зміниумов договору єнеприйнятними,ви маєтеправоприпинити діюДоговору,повідомившипроцеОператорасистеми розподілудо 08.04.2019р. уписьмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Операторасистеми розподілу(тобто після 08.04.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах.

 

Шановні клієнти,

які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 19.03.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду форму Договору  споживачапро надання послуг з розподілу.