Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

До уваги працівників ТОВ "ЛЕО"!

ТОВ "Луганське енергетичне об'днання" доводить до вашого відома, що згідно з наказом від 01.03.2019 №65/ОС вивільняються наступні штатні одиниці:

 

 

 

 

№ п/п

Найменування підрозділу

Найменування посад (професії)

Категорія /Розряд /Група кваліфікації

Кількість штатних одиниць

 

Апарат управління

 

1

Відділ правового забезпечення

Юрисконсульт

Провiдний

1

 

2

Відділ правового забезпечення

Юрисконсульт

-

1

 

3

Вiддiл матерiально-технiчного постачання

Заступник начальника відділу

-

1

 

4

Служба охорони праці

Фахівець з фізичної реабілітації

-

1

 

5

Служба ЦЗ,моброботи та пожежної безпеки

Начальник служби

-

1

 

6

Служба ЦЗ,моброботи та пожежної безпеки

Заступник начальника служби

-

1

 

7

Відділ перспективного розвитку

Інженер

Провiдний

1

 

8

Центральна служба релейного захисту та автоматики

Інженер

I категорiя

1

 

9

Група по роботі з субсидіями і взаєморозрахунками

Інженер

I категорiя

1

 

10

Виробничо-технічна служба

Інженер

I категорiя

1

 

11

Контрольно-ревізійний відділ

Бухгалтер-ревізор

Провiдний

1

 

12

Енергоінспекція

Інженер

II категорiя

1

 

13

Виробничо-технічна служба

Інженер

-

1

 

14

Відділ правового забезпечення

Начальник групи

-

1

 

15

Фінансовий відділ

Економіст

-

1

 

16

Відділ перспективного розвитку

Інженер

Провiдний

1

 

17

Відділ управління справами

Діловод

-

1

 

18

Проектно-кошторисний відділ

Інженер

-

1

 

19

Проектно-кошторисний відділ

Інженер

Провiдний

1

 

20

Тендерний відділ

Економіст

-

1

 

21

Тендерний відділ

Економіст

-

1

 

22

Служба програмного супроводу

Інженер-програміст

-

1

 

23

Кол-центр

Інженер

-

1

 

24

Кол-центр

Інженер

-

1

 

25

Відділ перспективного розвитку

Інженер

-

1

 

26

Кол-центр

Інженер

-

1

 

27

Кол-центр

Інженер

-

1

 

28

Кол-центр

Інженер

-

1

 

29

Інформаційно-консультаційний центр

Інженер

II категорiя

1

 

КРАСНОДОНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Група з балансів Краснодонського регіону

Інженер

II категорiя

1

 

2

Цех з ремонту обладнання

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

5 розряд

1

 

3

Підрозділ служби програмного супроводу Краснодонського регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

4

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ПЛ

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

5

Свердловська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

6

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

7

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ПЛ

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Дільниці Краснодонського лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

10

Дільниці Краснодонського лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

КРАСНОЛУЦЬКИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Краснолуцького регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

2

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

3

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Краснолуцького регіону

Економіст з праці

II категорiя

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

5

Ремонтно-будівельна дільниця

Майстер виробничої дільниці

Старший

1

 

6

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

7

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

8

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

I група

1

 

АНТРАЦИТІВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Група управління справами

Діловод

-

1

 

2

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

РОВЕНЬКІВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

2

Ровеньківська майстерська виробнича № 1 дільниця з ремонту ЛЕП та ТП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

4

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

СТАХАНОВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Цех з ремонту устаткування

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

4 розряд

1

 

2

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

3

Автоколона Стахановського РЕМ

Слюсар з ремонту автомобілів

5 розряд

1

 

4

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

5

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

6

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

7

Цех з ремонту устаткування

Акумуляторник

3 розряд

1

 

8

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

9

Економічна група

Економіст

-

1

 

10

Група з розрахунків

Економіст

II категорiя

1

 

11

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП,РП

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

12

Майстерська виробнича дільниця №5 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж

III група

1

 

13

Оперативно-виїздна бригада Брянківського району

Інженер

I категорiя

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

15

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

16

Ремонтно-будівельна дільниця

Маляр

4 розряд

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

18

Цех з ремонту устаткування

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

4 розряд

1

 

19

Майстерська виробнича дільниця №5 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

20

Паркомунівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

21

Підрозділ централізованої бухгалтерії з обслуговування Серговського регіону

Бухгалтер

-

1

 

22

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

23

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Інженер

-

1

 

24

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

25

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

26

Комісарівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

27

Служба iзоляцiї та захисту вiд перенапруг

Електромонтер з випробувань та вимірювань

III група

1

 

28

Дільниці Північного лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

5 розряд

1

 

29

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

30

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

31

Кадіївська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

32

Дільниці Північного лінійно-монтерського пункту

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

33

Комісарівська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

34

Автоколона Стахановського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

35

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

36

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

37

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

38

Ремонтно-будівельна дільниця

Столяр будівельний

5 розряд

1

 

39

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

40

Метрологічна група з обслуговування Серговського регіону

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

5 розряд

1

 

41

Голубовська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

АЛЧЕВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

Старший

1

 

2

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

3

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

4

Керівництво

Майстер виробничої дільниці

Старший

1

 

5

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

6

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

7

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

11

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

I група

1

 

13

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту КМ

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

16

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

17

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

КІРОВСЬКИЙ РЕМ

 

1

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

2

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-диспетчерська група

Диспетчер підприємства (району) мереж

I група

1

 

2

Оперативно-виїздна бригада Первомайського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

V група

1

 

3

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

4

Група господарського обслуговування та матеріально-технічного забезпечення

Прибиральник службових приміщень

-

1

 

5

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

6

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

7

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

II група

1

 

11

Група господарського обслуговування та матеріально-технічного забезпечення

Сторож

-

1

 

12

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

13

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП,РП

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

16

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

17

Гірська майстерська дільниця

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

18

Транспортна дільниця Первомайського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

ПЕРЕВАЛЬСЬКИЙ РЕМ

 

1

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

2

Транспортна дільниця

Технік

I категорiя

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

5

Оперативно-диспетчерська група

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

6

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

7

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту ПЛ електропередачі

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

10

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

СХІДНИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ служби охорони праці Луганського регіону

Начальник підрозділу

-

1

 

2

Метрологічна група з обслуговування Луганського регіону

Інженер

II категорiя

1

 

3

Охорона сторожова

Сторож

-

1

 

4

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

5

Підрозділ служби охорони праці Луганського регіону

Інженер

I категорiя

1

 

6

Підрозділ служби програмного супроводу Луганського регіону

Інженер-програміст

I категорiя

1

 

7

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

6 розряд

1

 

8

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

V група

1

 

9

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

10

Слов’яносербська група підстанцій

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

5 розряд

1

 

11

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

13

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

14

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

15

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

16

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

17

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

18

Група управління справами

Діловод

-

1

 

19

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

20

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

21

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

22

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

23

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

24

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

25

Автоколона

Слюсар з ремонту автомобілів

5 розряд

1

 

26

Служба ізоляції та захисту від перенапруг (з хімічною групою)

Інженер

II категорiя

1

 

27

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

28

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

29

Підрозділ відділу мотивації та оплати праці з обслуговування Луганського регіону

Економіст з праці

-

1

 

30

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

31

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

32

Лутугінська група підстанцій

Начальник електропідстанції (групи електропідстанцій)

II група

1

 

33

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

34

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Східного району

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

35

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

36

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

37

Лутугінська група підстанцій

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв

3 розряд

1

 

38

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

39

Служба ізоляції та захисту від перенапруг (з хімічною групою)

Лаборант хімічного аналізу

4 розряд

1

 

40

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

41

Підрозділ служби програмного супроводу Луганського регіону

Інженер-програміст

II категорiя

1

 

42

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

43

Група з експлуатації приладів обліку

Майстер

Старший

1

 

44

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

45

Iнспекцiя енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

46

Група господарського обслуговування

Слюсар-сантехнік

4 розряд

1

 

47

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

48

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

IV група

1

 

49

Слов’яносербська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

50

Оперативно-виїздна бригада №1

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

III група

1

 

51

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

52

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

53

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

54

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

55

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

56

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

57

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

58

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

59

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

60

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту повітряних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

61

Автоколона

Токар

4 розряд

1

 

62

Група з договорiв

Інженер

-

1

 

63

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

64

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

65

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

66

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

67

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

68

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

69

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

70

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

71

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

72

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

73

Октябрська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

74

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

75

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

76

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

77

Лутугінська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

78

Ворошиловградська група підстанцій

Електромонтер з обслуговування підстанції

III група

1

 

79

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

3 розряд

1

 

80

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

81

Майстерська виробнича дільниця №1 з ремонту повітряних ліній електропередачі Східного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

82

Автоколона

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

ЗАХІДНИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-диспетчерська група

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

2

Група по роботі з дебіторською заборгованістю

Інженер

-

1

 

3

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

5

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

6

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

7

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

8

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

9

Група з розрахункiв

Економіст

II категорiя

1

 

10

Оперативно-диспетчерська група

Диспетчер підприємства (району) мереж

I група

1

 

11

Дільниця рейдових бригад

Інженер

-

1

 

12

Майстерська виробнича дільниця №3 з ремонту кабельних ліній електропередачі Західного району

Майстер виробничої дільниці

I група

1

 

13

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Західного району

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

14

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

15

Iнспекцiя енергозбуту

Технік

I категорiя

1

 

16

Відділ по роботі з побутовими споживачами

Технік

-

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

18

Група з розрахункiв

Економіст

-

1

 

19

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

20

Транспортна дільниця

Механік

-

1

 

21

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

22

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

23

Дільниця лінійних контролерів

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

2 розряд

1

 

24

Група по роботі з проблемними споживачами

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

25

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

26

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

27

Оперативно-диспетчерська група

Технік

-

1

 

28

Транспортна дільниця

Водій автотранспортних засобів

2 клас

1

 

29

Майстерська виробнича дільниця №2 з ремонту ТП, РП, ЦРП Західного району

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередачі

III група

1

 

ЛУТУГІНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Оперативно-виїзна бригада Лутугінського району

Технік

I категорiя

1

 

2

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Тракторист

6 розряд

1

 

3

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

4

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

5

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

6

Оперативно-виїзна бригада Слов'яносербського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

7

Оперативно-виїзна бригада Слов'яносербського району

Електромонтер оперативно-виїзної бригади

IV група

1

 

8

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

9

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

10

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

11

Дільниця рейдових бригад

Контролер енергонагляду

III група

1

 

12

Дільниця рейдових бригад

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин

3 розряд

1

 

13

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

14

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

15

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

16

Майстерська виробнича дільниця № 3

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

IV група

1

 

17

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

III група

1

 

18

Дільниця рейдових бригад

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

19

Майстерська виробнича дільниця № 4

Електромонтер з випробувань та вимірювань

III група

1

 

20

Майстерська виробнича дільниця № 3

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

21

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

22

Транспортна дільниця Слов'яносербського РЕМ

Механік

-

1

 

23

Дільниця лінійних контролерів

Контролер енергонагляду

I група

1

 

24

Інспекція енергозбуту

Інспектор енергозбуту

-

1

 

25

Майстерська виробнича дільниця № 3 з ремонту КЛ

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж

III група

1

 

26

Майстерська виробнича дільниця № 3 з ремонту КЛ

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

3 розряд

1

 

27

Група з експлуатації приладів обліку

Електромонтер з експлуатації електролічильників

III група

1

 

28

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

3 клас

1

 

29

Транспортна дільниця Лутугінського РЕМ

Водій автотранспортних засобів

1 клас

1

 

ЛИСИЧАНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Служба повітряних ліній 35 кВ і вище

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

4 розряд

1

 

ЩАСТИНСЬКИЙ РЕМ

 

1

Підрозділ служби засобів обліку з обслуговування Північного регіону

Інженер

 

1

 
           
           

Працівникам, що займають посади, які скорочуються, просимо звернутися до відділу кадрів ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" за адресою: Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Горького, 123, для отримання попередження про майбутнє вивільнення.

 

 

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника з 1 по 4 число місяця.

Внесіть показники лічильника